Přejít na obsah

Pouze pro 1,9 TDi


dattel

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni ropáci,

stále se tu debatuje o 1,2 >>>2,0 litrových benzíňákách.... Chci založit topic, kde bez dlouhého hledání si pokecáme o našich miláčcích, na co si dát pozor, Vaše skušenosti, jak se o něj starat atd. atd. Doufám, že se to rozjede....

Dattel -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj..Jsem pro :palec2:

Takže pro začátek...Mě by například zajímalo na kolik vám nejvíc vyskočí aktuální spotřeba při plné akceleraci na pětku...Mě to ukáže tak 9,5l,teď po chipu max 10,což se mi zdá dost málo..Švára koupil- II oktávku 77Kw a ukáže mu to i 13l..

Tak nevím,jestli nemám načatou váhu...

Díky Roman... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj..Jsem pro :palec2:

Takže pro začátek...Mě by například zajímalo na kolik vám nejvíc vyskočí aktuální spotřeba při plné akceleraci na pětku...Mě to ukáže tak 9,5l,teď po chipu max 10,což se mi zdá dost málo..Švára koupil- II oktávku 77Kw a ukáže mu to i 13l..

Tak nevím,jestli nemám načatou váhu...

Díky Roman... -_-

Já při max akceleraci na 5 mám tak 10 l a jsem bez čipu. Musíš si uvědomit, že Octa je o něco málo těžší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj..Jsem pro :palec2:

Takže pro začátek...Mě by například zajímalo na kolik vám nejvíc vyskočí aktuální spotřeba při plné akceleraci na pětku...Mě to ukáže tak 9,5l,teď po chipu max 10,což se mi zdá dost málo..Švára koupil- II oktávku 77Kw a ukáže mu to i 13l..

Tak nevím,jestli nemám načatou váhu...

Díky Roman... -_-

ukazuje 12,8 na maximum pri 90 km/h , me se to meni podle rychlosti neni to porad konstatni nejdrive se stoupajicima otackama klesa asi na 11 a pak pomalu zase roste ale pres 12 se nedostane, jinak je taky chipla uz rok a neco, takze motor by si po 60tis. km uz mel zvyknout

Editováno: , autor: Hoblik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že by se to kolem 13 mělo pohybovat, mě to ukazuje max 13,3, když mi blbla váha a ukazovalo to mín, okolo 10, okamžitě jsem poznal, že to nejede jako obvykle. Jo a je bez čipu. Nedávno jsem pomáhal vybírat kamarádovi jetou, a musím říct, že 4 z 5 jely strašně, takové neplynulé zrychlování, a taky to bylo znát na okam. max. spotř. většinou do 12. U čipu je to zřejmě zoptimalizované, takže těch 12 je ok, ale normál s hodnotou 10 nebo pod ní dle mě není ok. Ale pokud ti jede jako z praku a navíc max. okam.spotř. do 10, tak máš vyhráno, budeš jezdit skoro zadara.

Editováno: , autor: Rass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde na ty hodnoty chodíte?????? pokud jedu do kopce na 5 a dám plný tak není problém 25l/100km. a z kopce zas opačně. je to vždy podle zatížení.

25 ? na petku na plny plyn rekneme pri 100 vce ??

vzdyt to pomalu ani na vytocenou trojku tolik neukazuje .-)mam pocit ze co sem nejvice videl je 45 na fabii, a 65 na jednicku v octavce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za odpovědi...

Poté co jsem si namontoval tempomat jsem zajel ke známému co má vag,aby mi ho zaktivoval a rovnou mi proměřil i váhu..Diagnóza=váha v pr....

Dal mi tam na místě novou rozdíl při svezení byl nesrovnatelný...Jen sem u sebe neměl prachy,tak k němu jedu ještě dnes-za 2500kč si myslím,že to jde...

No a jelikož v sobotu razím autím do španělska,tak je dobře,že se na to přišlo-byť na poslední chvíli.. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak tu někdo psal na 1 píše okamžitá spotřeba 38. teda když tomu vyšlápnete. a na 5 těch 25, čím větčí zátěž pro motor tím je okamžitá spotřeba větší.A kdo tvrdí že má okamžitou spotřebu 10 tak tomu neumí vyšlápnout.

pro porovnání s Volvem jsem měl okamžitou spotřebu 425, ale bylo to do kopce s 25 tunama a přicpaným naftovým filtrem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ták jsem zpět ze španěl...

Cesta tam pohodička podle pp na5 plnej knedlík-16,3l,a táhne to jak ďas..

V Německu 160na tempomat,Francie po okrskách(objížděl jsem dálnice) najeto 3750km při průměrné spotřebě 5,2l....

Jen mi po pěti dnech vycinkali okno u zadních dveří a sebrali co viděli,takže jsem bez mobilu a i ta cesta zpátky s igelitem místo skla nestála za nic...

Taky jsem konečně zkusil maximálku-podle tach-220km/h,ještě by možná šla dál,ale trvalo by to hoodně dlouho a tach ve 220končí :t

Toť asi všechny postřehy....

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...