Jump to content

Vady a neduhy

Recommended Posts

F2 to právě má taky, ale jednorázově za deště, což nějakou logiku má. Minimálně na zimu to určitě vypnu.

před 47 minutami, Petrzi napsal:

Po 2 měsících dohadování a výmluv, se bude měnit, rada kdo bude cokoliv reklamovat, prodejce je povinen, řešit bez ohledu co říká Škoda, ty jejich výmluvy, že jim to škodovka neuznává u ČOI nepochodí, nějaké napište na péči o zákazníka, oni jsou vstřícnější mě taky nepřesvěčilo, navíc stejný přístup měl i další servis což je zklamání, na druhou stranu se našel servis který by to byl ochoten řešit. 

Ale je to pech, že pomohla až ČOI. Aspoň je to přínosná zkušenost i pro nás ostatní.

Edited by Twisted
před 49 minutami, Bikes napsal:

ohledne toho ostrikovace pri zpatecce se podivejte zda nemate "zafajfkovane" v nastaveni auta

Ano, já chci aby to setřelo když běží stěrače za deště a dám R, ale při ostřikovačích mne to nějak smysl nedává. naštěstí je tak často nepoužívám když stojím :)

• 4 weeks later...

Škoda v tichosti přebírá praktiky korejců, tj. odbývat, vymlouvat, neřešit. A nejhorší je ten jejich slavný oddíl Péče o zákazníka - ti už mi ani nedopovídají, prostě to jen někde smažou. Když je problém hodit do koše praktika :-)

• 3 months later...

Jak vám funguje zadní ostřikovač na liftbacku? Bylo mi dnes řečeno, že to vzadu nějak nestříká, tak jsem to zkusil a sice stříká, ale víceméně jen na spodní polovinu lišty, zatímco část proudu jde nad sklo a na vedle stojící auto. Jakoby z těch dvou dírek šel jeden "čůrek" správně na lištu a jeden úplně do pryč. Je ta tryska nastavitelná?

Bezva. Že jde tryska jen takto vytáhnout, jsem nevěděl. Taky se mi pravidelně ucpává, čistím a nastavuji jehlou. Ještě by mě zajímalo, jak ty trysky mají být správně nastavené (co píše příručka). Ta spodní tryska je OK, ale ta horní ...

• 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Chtěl jsem se podívat na stav zadních kotoučů po 3 letech a necelých 30 tisících km. Kotouče vypadají dobře, ale nápravnice teda koroduje pořádně. 

20210421_161218.jpg

Edited by Twisted
  • 2 weeks later...

Já jsem kupoval nové 10/2019 a při kontaktu se solí jsem se snažil co nejrychleji karoserii i spodek (v rámci možností) vystříkat na vapce. + mám garáž, kde mám při větší vlhkosti dvě malá okénka a tak mi tam proudí vzduch. Doba bytelných aut co něco vydrží se už nevrátí.

Jako auto má sloužit mě a po každém kontaktu se solí fakt nemám čas šmrdlat wapkou spodek. Stojím pod střechou na průvanu. Dnes toho auta vydrží víc jak kdysi, 11 letá O1 má jen provozní šrámy a luxusní lak. Rapid má sice nějakou povrchovou korozi na podvozku, ale nevím to tak dramaticky.