Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

To lze pomocí VCP a ODIS-E, ale je nutné mít tu parametrizaci. Není to jen tak úprava kódování jako taková.

 

A k tomu nezávislému topení, tak jsem psal, že je nutné upravit kódování i v jednotce 08, climatronicu. Pokud se to jen zapojilo a není tam fyzické tlačítko nezávislého topení, tak to na 100% není správně nakódováno. Takže jak jsem už psal, nakódovat jednotku climatronicu. Mělo by stačit tam vložit kódování z původního climatronicu, minimálně na první test. Možná pak doladit nějaké úpravy, to nevím. 

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Leonekkk napsal:

Může mi někdo vysvětlit proč mi jednotka 5F nebere vyvojářsky režim s12345? Nemužu zapnout vyvojařsky režim verzi mam max

Vždyť jsi psal, že nemáš VCDS SVO Max, že máš tu nejosekanější na 3 VIN od Svobody. Tak jak to tedy je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to někde psal, že S12345 není žádné heslo, pouze se tím provede to, že VCDS změní diagnostickou relaci do DEV režimu, rádio nevyžaduje heslo kvůli žádným změnám. Jiné heslo neexistuje, protože to ani není heslo, je to specifický kód pro VCDS. Jak jsem ti psal i předtím v soukromé zprávě, netuším, kde by mohl být problém v tomto případě. Hledal bych chybu na straně instalace/nastavení VCDS, že nepovoluje přepínání do vývojového režimu. Nenapadá mě teď, u které jiné jednotky se tento kód používá, pro vyloučení problému jen s infotainmentem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal zde, že ano, ale s originalitou VCDS to dle mého nemá vůbec nic společného, já osobně dřív používal pouze čínské VCDS pro mé soukromé účely a i s verzi infotainmentu 1440 mi vše fungovalo. Tam bude zakopaný pes někde jinde, dle mého názoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přepínání ACC nebo normálního tempomatu 

 

Tak úspěšně dokodovano přepínání ACC a Tempomatu .

 

 

Je to velice přínosné v těchto měsících , když se zasněží radar.

Standardně to shodí celý tempomat a nefunguje...

Tímto způsobem jde přepnout alespoň na běžný tempomat. 

 

Díky Ferda 25 

 👍👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tohle by mělo jít i u Superba a prakticky jakéhokoliv jiného auta, které už nemá ten starý 5Q0 radar tuším (zatím jsem viděl, jak se to povedlo někomu s 2Q0 radary). Pokud má auto Speed limiter a ACC, tak by mělo stačit jen v budíkách v adaptacích zapnout i zobrazení tempomatu a objeví se v nabídce :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, koubapavel2 napsal:

Přepínání ACC nebo normálního tempomatu 

 

Tak úspěšně dokodovano přepínání ACC a Tempomatu .

 

Je to velice přínosné v těchto měsících , když se zasněží radar.

Standardně to shodí celý tempomat a nefunguje...

Tímto způsobem jde přepnout alespoň na běžný tempomat. 

 

Díky Ferda 25 

 👍👍👍

Skin budíku TOP! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...