Přejít na obsah

Dodací lhůty OIII


boban1108

Doporučené příspěvky

Kamarád má objednáno na 8.kt a řekli mu, že opravdu bude vyrobeno 8.kt a k předání 9.kt

 

takže fakt nechápu jak to mají. Já myslel, že když je to zaplánováno do výroby na daný týden, tak už ví přesně i čas a místo na lince. Tak nechápu jak to může být zkráceno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už mám taky foto :) Kola od bahna, to je úplně jasný jak to bylo...

 

A jsou to fakt buzny, i když mi potvrdili před měsícem změnu v konfiguraci, ve výsledku není :( a teď se vymlouvaj...a nechtěj nabídnout ani slevu na zimáky.... v pondělí je zpracuju.

 

post-14636-0-26164700-1424438067_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o mytí mi nejde. Jde mi o to, že mám scouta a samozřejmě už je od bahna.... jasně, určitě se takhle zašpinil při přepravě z náklaďáku na parkoviště ;)

 

No rámečky jestli dají, tak půjdou hned dolů. I všechny samolepky na zadní sklo jestli si dají. Jsou to buzíci, zklamali mě, nic tam nechci.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem při objednání zdůraznil, že na autě nechci žádné samolepky, jinak si auto nepřevezmu. Zdůraznil jsem to asi 4x, aby to bylo řádně pochopeno. Tak jsem byl ujištěn, že co není z výrobní linky, to tam nenalepí. Ušetřil jsem si práci a čas se strháváním a neriskoval jsem poškození vyhřívání zadního skla od nějaké reklamní samolepky, o kterou beztak nikdo nestojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze finalni info: CNG Combi Elegance, objednano do vyroby 31/12, vyrobeno 20/2, dovezeno k dealerovi 24/2 a predani 25/2 :-)

Ty brdo.. bleskovka.. ja som Scouta objednaval 30/10 a predbezne je vyroba stanovena na 10kt, odovzdanie 12kt.. Uz mi to pekne lezie na nervy.. predchadzajuceho Scouta stihli dodat za necele 3 mesiace teraz to bude tak 5.. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem při objednání zdůraznil, že na autě nechci žádné samolepky, jinak si auto nepřevezmu. Zdůraznil jsem to asi 4x, aby to bylo řádně pochopeno. Tak jsem byl ujištěn, že co není z výrobní linky, to tam nenalepí. Ušetřil jsem si práci a čas se strháváním a neriskoval jsem poškození vyhřívání zadního skla od nějaké reklamní samolepky, o kterou beztak nikdo nestojí...

Tak na tohle jsem úplně zapomněl a trochu mě to štve. Jméno autosalonu na spodní části dveří kufru ještě snesu, skoro to není vidět a není to ošklivý. Ale ta samolepka na zadním okně mě dost irituje. Zkoušel jsem jí sundat, ale nechce se jí, mám strach abych nerozbil vyhřívání okna

Editováno: , autor: waleri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji Clawovi, že se také konečně dočkal :kol-47: (já čekal více než 3 měsíce - také mě to přišlo dlouho!)
A přeji mnoho šťastných km. Můžu se optat, co to bylo za dealera, který tak dlouho s dodávkou auta

otálel? Jen by mě to zajímalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEBYLA to chyba dealera, jednání bez problémů. Problém byl v tom, že jsem měl cenu jakou (údajně) mají zaměstnanci Škodovky, ale protože je to nabídka cenově jinde, jsou na to množstevní kvóty a holt se musí čekat .... (jinak sleva cca 25% z ceny katalogové)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam objednano 30.1.2015 - L&K 2.0 TDI, manual. Dealer rikal pry cekaci doba 3-4 mesice a ze mam ocekavat nekde koncem kvetna zacatkem cervna:(

Myslite ze je smysl zavolat dialerovi a zjistit co a jak?

Editováno: , autor: DenisZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...