Přejít na obsah

Nákup nového Kamiqu - výbava, motorizace, atd.


mastibruch

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tak dnes info od prodejce když změním ambientní podsvícení z bronzové na bíle tak bude Kamiq do konce roku👍🚙

jinak doba dodání 12-14 tyden 2022.

Podsvícení změněno tak jsem zvědavej,prý mají problém s barvou😁

bílá problém není ale bronzová prodlouží dobu dodání o 3 měsíce😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Docela zvláštní konfigurace Kamiqa máme teď nově v práci. Tento týden 4x nový Kamiq. Největší paradox - PUR volant x BiLed přední světlomety. Takovou možnost konfigurátor ani nenabízí. Holt při velkoodběru asi platí jiná pravidla.

 

Jinak menší OT: aktuálně máme v práci Kamiq jak původní 1.0 TSI, tak i novou EVO, oboje v těch silnějších variantách.  Jsem zvědav, zda v praxi bude mezi nimi nějaký postřehnutelný rozdíl

kmq.jpg

kmq.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou věci, objednáno 10.9.2021 akční model. Původně to mělo být přelom únor/březen 2022. Před měsícem jsem komunikoval, zda se zbavovat havarované Fabie co jezdím, jestli to nebude dřív a info jen o rychlejším dodání, že v lednu 2022.
Mno fábii jsem nechal vyklepat za 16 000 Kč a čekal, že ji budu drtit někdy do května.

 

Včera jsem jel do práce a na sjezdu z dálnice kamion se Škodovkami a na konci návěsu Kamiq stejné barvy co jsme objednali. Tak z prdele říkám synkovi, hele Maro támhle je náš Kamiq. No a dnes telefonát a byl to on :)

 

Tož trošku čára přes rozpočet:

- chtěl jsem v lednu pořešit samostatně zimní pneu, možná lité. Ale koukám, je to třeba rychleji řešit a asi vemu dle jejich eshopu Polaris na plechu za 3000 Kč kus.

- na protiúčet měl jít dezolátní Focus, teď mu upadl mu posledni dil vyfuku, chtěli jsme to časem doladit :), jezdí děda bez toho, ale nějak to poflikujeme zrychleně,nové nemá cenu, to auto má cenu šrotu....

 

V pondělí jedeme vše domluvit.. Pěkné dárek vánoční :)

EDIT: Už je doma :)
Nevím kdo co podrbal, měla tam být jiná kola. Za stejnou cenu jsem chtěl Castor. Možná prodejce zapomněl z konfigurace nabídky to přenést do objednávky? Nechtěl jsem prudit, dostal jako omluvu nádrž plnou... Ta vícepaprsková Castor se mi líbí více :(

Po koupi 2.jpg

Po koupi 1.jpg

Editováno: , autor: belzezub
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

 KAMIQ Ambition 1.5TSI DSG MY22 objednany v septembri 2021 pocas tuhej koronovirovej uzavery konecne doplaval. Prisiel na 18 palcovych Goodyear Eagle F1 Asy3 gumach ale bez tazneho, ktore som objednal. To je este na ceste z CR a bude domontovane, ked dorazi do Australie. Neviem pochopit preco to nespravili v MB. Preto, ze som auto kupoval online bez toho aby som ho videl na zivo alebo vyskusal (vsetci dileri boli vtedy zavrety a bol prisny zakaz vychadzania) som dostal bonus extra dva roky zaruky, co potesi.

Prve dojmy su mierne pozitivne. Motor je zivy a tichsi ako na predchadzajucej Fabii Kombi III 1.2TSI. Jazda je omnoho prijemnejsia. Sound system Bolero s 8 repro sa mi javi horsi ako na Fabii, chyba mi tu ten virtualny subwoofer. Sklamany som z priestoru v kufri. Priehradky su prilis male. Nechapem preco, nakolko sirka vozidla je dokonca o trochu vacsia. Spotreba paliva zatial po najazdeni asi 500km po meste je 7.4L pri priemernej rychlosti 28km/h. Rozculuje ma tiez novy algorytmus Start-Stop systemu v porovnani s Fabiou. Mam nohu na brzde a motor nastartuje, ked sa vozidlo predo mnou pohne v zacpe o meter. Tesil som sa tiez na tu Simply clever odnimatelnu lampicku v kufri, ktoru Skoda vsade reklamuje ale Kamiq ju nema. Podotykam, ze tu sa neda auto konfigurovat ako doma. Pridat mozno jedine sklenu strechu a tazne zariadenie.

KAMIQ Ambition 1.5TSI.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiptronic mal si ísť do vyššej výbavy tam by si určite lampu mal. Obdivuhodné, že kupuješ takéto vozidlo tak ďaleko :) Je tam riadny servis na škodu ?

Ja mám prémiovú muziku aj so subwooferom a hrá faj len ja to mal v tej výbave style v roku 2020 nedoplácal som za to nič. Tak veľa šťastných km :)

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za želanie Dodi15 a Mikoho.

Do vyššej triedy som nešiel preto že tam hrozili tie tenké pneumatiky a ja radšej pohodlie. Autorizované servisy v Sydney sú asi styri a sú vždy pod jednou strechou s Audi. S kvalitou nemám skúsenosti nakoľko s predošlou Fabiou Wagon 1.2 TSI DSG som za päť rokov nemal žiadny problém. To aj rozhodlo, že ďalšie auto bude Škoda. Problémy sú ale s náhradnými dielmi oproti japonským a kórejským autám. Pred pár rokmi som mal poškodené zadné dvere a oprava trvala tri mesiace. Opravovna objednala zlý diel a až na druhý krát to dorazilo v poriadku. Našťastie som celú dobu mohol jazdiť. Proti tomuto som sa teraz poistil tak, že som si priplatil v poistke náhradné auto počas opravy. Veľmi tiež postrádam tie nadoknove striešky, mal som ich na všetkých ázijských autach. Je to výborná vec keď prší a dá sa vetrať. Už na Fabiu sa tu nedalo kúpiť, tak som si spravil z kartónu šablónu a chodil po parkoviskach a primeriaval na množstve iných vozidiel ale nič nepasovalo. A na koniec jedna malá sťažnosť na Kamzíka - asi na tretí deň od prevzatia začalo pršať a stierač začal skákať po okne. Nepomohlo čistenie - asi vadny vylisok. Náhrada je na ceste z ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

To je masakr, tak nyní nově objednané Monte Carlo už jen bílé ambientní osvětlení, led světla bez mlhovek a přisvětlování, plato bez síťky a spousta dalších bez, i když něco lze, ale jen v paketech. Alespoň že Monte zůstalo, když už není Scoutline. 

Editováno: , autor: Petr Svetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...