Jump to content

Recommended Posts

Ahoj vsem. Jak jsou ted chladnejsi rana. Jak moc vam studeny motor cuka? Ja bydlim v obytny zone a drzet po nastartovani 20km/h znamena ze auto sebou pekne skube. Vim ze s tim meli driv problemy, ale nejak jsme zil v tom ze uz to opravili...

Neopravili a podle mě to nikdy nedokáží. Každý rok se mění nové normy, zase nový soft a než se to celé zase doladí to je nekonečný ...

Já ten motor kvůli tomu nechtěl, třetí případ co už jsem četl o O4.

Hmm. Tak to holt budu jezdit na 1 ve vyssich otackach :)). Ted vazne. Neberu to jako zasadni vec taky to mam jen kousek nez se vymotam mezi barakama a ve vyssich otackach problem neni. Motor se ohriva rychle. Jen me to prekvapilo ze staci ~10 stupnu po ranu. No uvidime az bude pod nulou jak se to bude chovat. 

Mne sa to deje na OIII s tymto motorom a ked som mal ist do servisu, tak den predtym mi oznamili, ze to je momentalne seriove spravanie tychto motorov, o ktorom vedia. Je to kvoli tomu, aby sa rychlejsie zohrial katalyzator.

• 2 weeks later...

mám octávku 4 s motorem 1.5tsi a to vypínání válců je úplně o ničem... nechápu, že to vypíná dva válce už při studenem motoru. Ještě nemá olej ani 50°C a já jedu už na dva válce... a při rozjezdu cuká,jak píšete.

• Thanks 1
  • 2 weeks later...

Mám náhradní vozidlo s 1.5kou a skáče už jsem zkoušel všechno možný a při rozjedu si připadám jako poprvé v autoškole. Jinak tichý a velmi kultivovaný motor, ale 1.4 byla na jízní projev živější!😉