Přejít na obsah

Káblový zväzok a problémy s ním súvisiace


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den

Potřeboval bych radu. Mám fabii I 2007 1,2. Občas mi nefunguje pár věcí, závady se projevý současně. Při teplotě nižší než 5 C se počítač přepne na teplotu, ale nezazní varovný signál, nesvítí kontrolka bezpečnostních pásů a vůz se nezamkne při zvýšení rychlosti. Chtěl bych se poradit než zavítám do servisu.

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

kablovej svazek mám odmotanej a vyvěšenej ale když jedu v dešti a podívám se stejně je mezi drátama voda?je to normální?dá se to nějak zaopatřit?začal jsem se zabívat díky tomu že mi občas problikli světla......

Jak odmontuju baterku a vzduch filtr???abych něco nezk.....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja mám zväzok asi v pôvodnom stave,aj keď som si myslel že ho mám odmotaný.Neviem či od výroby bol celý zabandážovaný,môj vyzerá takto,trochu som očistil ten kanálik a odtokovú dierku,s káblami som moc nechcel hýbať a ani to veľa nešlo,no neležia priamo v kanáliku sú trochu nad ním no aj tak neviem od čoho tam bolo toľko bordelu.Akurát ako som to čistil tak sa odlupoval nejaký akokeby vosk,alebo čo to bolo z toho miesta napravo od odtok dierky,čo to bolo ,nejaký tmeliaci vosk?

V serviske žiaden záznam nemám,auto je r.v.3/2004.

J e to od novoty takto dobre alebo to treba odmotať a vyvesiť.

post-43820-0-20713900-1331479495_thumb.j

post-43820-0-24057300-1331479510_thumb.j

post-43820-0-29879900-1331479519_thumb.j

post-43820-0-23948300-1331479526_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som sa pustil do káblového zväzku,lebo som ho nemal upravený servisnou akciou 97J7.Takže som odmotal tú izokačku,káble sa mi zdali ok,len boli trochu zaprášené,vyčistil som ten kanálik a vyvesil umelou eskapáskou.Len dúfam že bude všetko fungovať ok,tu sú fotky pred a po:

post-43820-0-53827100-1332161277_thumb.j

post-43820-0-54780000-1332161293_thumb.j

post-43820-0-91178900-1332161315_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Chlpatú izolačku nemám,ale urobil som to takto.

Tak to žes to odmotal, tím si nic nepokazil. Ale kdybys to nechal tak , bylo by to taky v pohodě. Odmotávaly se svazky, které byly úplně komlet zamotané a voda neodtékala a kábly shnily. Já když jsem to odmotával tak to bylo plné vody. Takto jak to máš (měls) zamotané ty to mají už i novější auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Minulý týden jsem dodělaval na sve fabii signalizaci směrovek při odemčení auta před neorigo dalku. Všimnul jsem si že na konci kabelovém svazku vedoucím do BGS jsou čtyři oranžové vodiče, kde dva jsou zapojeny do BGS konektoru a dva jsou volný. Určitě nejsou od neorigo jednotky DO, k čemu teda slouží? Nevíte to někdo? Fábii mám 2003 classic, bez PP, bez ABS, je holá. Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Tak pani doslo aj na mna. Fabia rv. 2000, stav tacho 95000km takmer stale garazovana. Zacalo to blikanim pristrojovky za dazda a naposledy zacalo vypadavat servo. Mechanik to dal na VAG a vypisalo mu kontrolu vedenia CAN-BUS tak bolo jasne ze ide o zvazok. Z 10tich okom urcenych kablov bolo 8 v prdeli...pre istotu ale pozrie vsetky co tam su.

2zhegpw.jpg

24blwtu.jpg

2zrp649.jpg

2rptrp1.jpg

34fy3uu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...