Přejít na obsah

Havárie OCTAVIA


whiskadelic

Doporučené příspěvky

Po takovejch obrazcich clovek aspon trochu zpomali.....nebo si bude davat vetsi bacha. Jako prevence to pusobi dobre.

Jezdite bezpecne. -_-

Klidne rychle, ale neprecenit moznosti svoje a auta.

Ja treba jezdil rychle...normalni kolegove co meli felicie a ostatni horsi auta tak rikali, ze jezdim jak prase, ale auto na to melo. Melo na to jet do zatacky rychle - predjizdeni vnejskem je super :) melo na to ubrzdit pri predjeti a zarazeni.

Ja mel vyhodu, ze jsem si mohl v Moste na okruhu na mokru i na suchu vyzkouset hranice svoje a i auta. To je k nezaplaceni. A kazdy kdo jezdi rychle a ma rad sportovni svezeni by se mel na okruhu projet.

To si prave lidi ze seriovkama neuvedomuji a drti to treba do zatacky a uz se vezou do pole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo. To jsou věci, ze kterejch je někdy člověku na blití. Hlavně když to jednou už zažil. Jako já s manželkou. Sehnali jsme Octu L&K, 81kW, max nálož. Byla jako referentská z Boleslavi. Měli jsme ji měsíc. Jednoho dne jsem vyvez manželku, že oslavíme 1. výročí svatby. Bylo teplíčko, klimatizace vrněla, držel jsem 60km/h a byla pohoda. V jedný zatáčce vylítla ve 120km/h baba s Peugeotem 406. Protože to tam neznala a ještě si zapalovala retko! Vzala zatáčku tečnou přímo do nás... Naštěstí jsme vylezli po svých. Manželku odvezli s krvácením do břicha a já hlídal, aby ty hyeny, který se jdou dívat do vraku nebrali suvenýry. Když jsem tam tak stál, měl jsem chuť brečet jak nemluvně. A když jezdili lidi okolo třeba 4x i s autem, který nesvítilo (podívaná se odehrávala od 19.30 do 01.50 hod.). Ty lidi jsou vypatlaný! Když na ně člověk houknul, ještě se štvali... To bych nejradši vraždil holejma rukama (Teda kdyby mi nebylo tak blbě. Protože až třetí den, kdy byli na RTG mi řekli, že mám prasklej kokos pod pravým okem. A to co mi teklo z nosu byl mozkomíšní mok!! Jinak pohoda.) Když přijeli hasiči, začali řvát, ať se klidíme, že tam je LPG. Naštěstí z baby vylezlo, že je rozbitý. Málem byla ještě kremace.Tak skončila oslava. Po 3/4 roce jsme byli propuštěni z léčení. Naštěstí se pojišťovna slušně vymačkla a dalo to na Octu 2 přitaženou z Rajchu. Taky 81Kw, ale ne L&K. Ale protože jsme z toho vyvázli s minimálníma následkama (teda pokud potom bude moje drahá polovička moct mít mimčo), je to prkotina.

post-3-1173938574_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo. To jsou věci, ze kterejch je někdy člověku na blití. Hlavně když to jednou už zažil. Jako já s manželkou. Sehnali jsme Octu L&K, 81kW, max nálož. Byla jako referentská z Boleslavi. Měli jsme ji měsíc. Jednoho dne jsem vyvez manželku, že oslavíme 1. výročí svatby. Bylo teplíčko, klimatizace vrněla, držel jsem 60km/h a byla pohoda. V jedný zatáčce vylítla ve 120km/h baba s Peugeotem 406. Protože to tam neznala a ještě si zapalovala retko! Vzala zatáčku tečnou přímo do nás... Naštěstí jsme vylezli po svých. Manželku odvezli s krvácením do břicha a já hlídal, aby ty hyeny, který se jdou dívat do vraku nebrali suvenýry. Když jsem tam tak stál, měl jsem chuť brečet jak nemluvně. A když jezdili lidi okolo třeba 4x i s autem, který nesvítilo (podívaná se odehrávala od 19.30 do 01.50 hod.). Ty lidi jsou vypatlaný! Když na ně člověk houknul, ještě se štvali... To bych nejradši vraždil holejma rukama (Teda kdyby mi nebylo tak blbě. Protože až třetí den, kdy byli na RTG mi řekli, že mám prasklej kokos pod pravým okem. A to co mi teklo z nosu byl mozkomíšní mok!! Jinak pohoda.) Když přijeli hasiči, začali řvát, ať se klidíme, že tam je LPG. Naštěstí z baby vylezlo, že je rozbitý. Málem byla ještě kremace.Tak skončila oslava. Po 3/4 roce jsme byli propuštěni z léčení. Naštěstí se pojišťovna slušně vymačkla a dalo to na Octu 2 přitaženou z Rajchu. Taky 81Kw, ale ne L&K. Ale protože jsme z toho vyvázli s minimálníma následkama (teda pokud potom bude moje drahá polovička moct mít mimčo), je to prkotina.

Husty :o:o Bych tu cuzu asi vzal pod krkem a hned vedle na poli zakopal, docela Te obdivuju, ze o tom dokazes takhle "klidne" psat :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo. To jsou věci, ze kterejch je někdy člověku na blití. Hlavně když to jednou už zažil. Jako já s manželkou. Sehnali jsme Octu L&K, 81kW, max nálož. Byla jako referentská z Boleslavi. Měli jsme ji měsíc. Jednoho dne jsem vyvez manželku, že oslavíme 1. výročí svatby. Bylo teplíčko, klimatizace vrněla, držel jsem 60km/h a byla pohoda. V jedný zatáčce vylítla ve 120km/h baba s Peugeotem 406. Protože to tam neznala a ještě si zapalovala retko! Vzala zatáčku tečnou přímo do nás... Naštěstí jsme vylezli po svých. Manželku odvezli s krvácením do břicha a já hlídal, aby ty hyeny, který se jdou dívat do vraku nebrali suvenýry. Když jsem tam tak stál, měl jsem chuť brečet jak nemluvně. A když jezdili lidi okolo třeba 4x i s autem, který nesvítilo (podívaná se odehrávala od 19.30 do 01.50 hod.). Ty lidi jsou vypatlaný! Když na ně člověk houknul, ještě se štvali... To bych nejradši vraždil holejma rukama (Teda kdyby mi nebylo tak blbě. Protože až třetí den, kdy byli na RTG mi řekli, že mám prasklej kokos pod pravým okem. A to co mi teklo z nosu byl mozkomíšní mok!! Jinak pohoda.) Když přijeli hasiči, začali řvát, ať se klidíme, že tam je LPG. Naštěstí z baby vylezlo, že je rozbitý. Málem byla ještě kremace.Tak skončila oslava. Po 3/4 roce jsme byli propuštěni z léčení. Naštěstí se pojišťovna slušně vymačkla a dalo to na Octu 2 přitaženou z Rajchu. Taky 81Kw, ale ne L&K. Ale protože jsme z toho vyvázli s minimálníma následkama (teda pokud potom bude moje drahá polovička moct mít mimčo), je to prkotina.

Máš naprostou pravdu, dnes je na silnici hrozný, že nestačí dávat pozor na sebe a hlídat si, kolik jedu a tak. Pořád musíš hlídat i ostatní..pořád musíš čekat auto v protisměru, pořád musíš hlídat, jestli někdo nezačne předjíždět přes plnou proti tobě, nebo v zatáčce, kdo tě vytlačí ven ze silnice..je to hnus, co se na silnicích dnes děje. ty si pojedeš jak máš a někde se vynoří prase, a během zlomku vteřiny je všechno jinak. Jinak samozřejmě držím palce :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo. To jsou věci, ze kterejch je někdy člověku na blití. Hlavně když to jednou už zažil. Jako já s manželkou. Sehnali jsme Octu L&K, 81kW, max nálož. Byla jako referentská z Boleslavi. Měli jsme ji měsíc. Jednoho dne jsem vyvez manželku, že oslavíme 1. výročí svatby. Bylo teplíčko, klimatizace vrněla, držel jsem 60km/h a byla pohoda. V jedný zatáčce vylítla ve 120km/h baba s Peugeotem 406. Protože to tam neznala a ještě si zapalovala retko! Vzala zatáčku tečnou přímo do nás...  Naštěstí jsme vylezli po svých. Manželku odvezli s krvácením do břicha a já hlídal, aby ty hyeny, který se jdou dívat do vraku nebrali suvenýry. Když jsem tam tak stál, měl jsem chuť brečet jak nemluvně. A když jezdili lidi okolo třeba 4x i s autem, který nesvítilo (podívaná se odehrávala od 19.30 do 01.50 hod.). Ty lidi jsou vypatlaný! Když na ně člověk houknul, ještě se štvali... To bych nejradši vraždil holejma rukama (Teda kdyby mi nebylo tak blbě. Protože až třetí den, kdy byli na RTG mi řekli, že mám prasklej kokos pod pravým okem. A to co mi teklo z nosu byl mozkomíšní mok!! Jinak pohoda.) Když přijeli hasiči, začali řvát, ať se klidíme, že tam je LPG. Naštěstí z baby vylezlo, že je rozbitý. Málem byla ještě kremace.Tak skončila oslava. Po 3/4 roce jsme byli propuštěni z léčení. Naštěstí se pojišťovna slušně vymačkla a dalo to na Octu 2 přitaženou z Rajchu. Taky 81Kw, ale ne L&K. Ale protože jsme z toho vyvázli s minimálníma následkama (teda pokud potom bude moje drahá polovička moct mít mimčo), je to prkotina.

Máš naprostou pravdu, dnes je na silnici hrozný, že nestačí dávat pozor na sebe a hlídat si, kolik jedu a tak. Pořád musíš hlídat i ostatní..pořád musíš čekat auto v protisměru, pořád musíš hlídat, jestli někdo nezačne předjíždět přes plnou proti tobě, nebo v zatáčce, kdo tě vytlačí ven ze silnice..je to hnus, co se na silnicích dnes děje. ty si pojedeš jak máš a někde se vynoří prase, a během zlomku vteřiny je všechno jinak. Jinak samozřejmě držím palce :palec2:

obrázek práce dopravní policie - schované za bukem na 40cítce s radarem, kdybych měl kameru v autě, tak mám každý den tolik natočených přestupků ..., jenže to by se orgánům muselo chtít - koupit jim FRS, spotřeba skoro nic, dokumentační zařízení a věnovat se právě těmto situacím, chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obrázek práce dopravní policie - schované za bukem na 40cítce s radarem, kdybych měl kameru v autě, tak mám každý den tolik natočených přestupků ..., jenže to by se orgánům muselo chtít - koupit jim FRS, spotřeba skoro nic, dokumentační zařízení a věnovat se právě těmto situacím, chjo

:palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tou zatáčkou jezdím denně do práce a ve stovce se dá v pohodě vyjet, tak tipuju, že jeli tak 150 - 160.......

byl na letních a zřejmě to bylo v noci a byla námraza jak je vidět z fotek. Proto jsem ještě na zimákách.

Jinak já jsem zůstal ve čtvrtek stát před kamionem asi 1m čumák na čumák. Buzerant předjížděl v kopci, já vyjel v protisměru zpozahorizontu a proti mně v mém jízdním pruhu kamion. Dement předjížděl před horizontem a samozřejmě mu to předjíždění moc nešlo. Jsem z těch 120 brzdil i ušima a mezitím blikal na něj jak vzteklej. Holt profesionální řidiči jsou fakt "profíci". Profesionálně vás rozstřelí na sračky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nehod je moc a blbců taky, nejvíc mne ale s..e, že většinou viníci jsou nezranění a umírají nevinní.

Jsem na silnici každý den a jezdím po vlasti a musím napsat, že není den, kdybych kvuli nějakému blbovi nemusel brzdit, hýbat moc volantem a stresovat se. Prostě každý den mne nějaký pablb ohrozí.....

Kdyby policie měla tu možnost v neoznačených vozech jezdit a tyto lidi trestat, to by bylo..... hezky hned za tepla..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo! Klidně ať si jezděj v neoznačených autech a řešej tyhle průsery. Hlavně ať zbytečně nebuzerujou!!!!!

Malá perlička! Včera jsem jel do Hradce Králové. Provoz jako prase, přede mnou odbočovala Š120 do leva. Tak jsem se šněroval ke kraji a brzdil, když z protisměru vyjela bílá dodávka. Akorát když byla přede mnou se ozvala rána, vylítnul oblak prachu, bordelu a jisker a ulítlo jí levý přední kolo i s kusem zavěšení! Málem jsem se z toho leknutí pos...kládal, hlavně když mě to přeskakovalo. Je mi z toho blbě ještě teďka!

Editováno: , autor: Com-aaR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já jsem zůstal ve čtvrtek stát před kamionem asi 1m čumák na čumák. Buzerant předjížděl v kopci, já vyjel v protisměru zpozahorizontu a proti mně v mém jízdním pruhu kamion. Dement předjížděl před horizontem a samozřejmě mu to předjíždění moc nešlo. Jsem z těch 120 brzdil i ušima a mezitím blikal na něj jak vzteklej. Holt profesionální řidiči jsou fakt "profíci". Profesionálně vás rozstřelí na sračky...

Jojo to znám... Nedávno jsem jel do Brna a když se vyjíždí z Litomyšle směrem na Olomouc, tak tam je celkem pěkná silnice.... Jenže to co se tam děje je fakt strašný... jedu si kilo ve svym pruhu, pohodička... zatáčka a proti mě kamion jako BARÁK!!!! taky kokot předjížděl a když jede o 5 km/h rychleji než ten kamion který předjíždí tak je to fakt na dlouho... no byl jsem tak v šoku, že jsem ani neblikal ani netroubil, jen se klidil za krajnici a modlil se... moc nechybělo a byl jsem venku ze silnice... a viník by byl v prdeli.... moc pochybuju, že by zastavil... Mladá z toho byla v škou ještě 30 dalších minut. No a poslední podobný zážitek... tentokrát jsem jel z Brna a za Holicema, těsně před Hradcem je silnice, která vede lesem... je tam na začátku jeden takový menší horizont a když jsem na něj vyjel, koukám předjíždí kamion... Bylo absolutně jasné, že to nemůže stihnout, ale panáčkovi to bylo úplně FUK!!!! Klidně se šinul dál... Kdo to tam zná, tak ví, že tam nikam neuhneš... A tak došlo na brzdy... Dupl jsem na to a modlil se... Ještě jsem si všiml jak se na mě zezadu řítí nějaká AUDI a řidič měl taky dost práce to za mnou ubrzdit... Oba jsme úplně zastavili a ten kamion se tam teda vešel... Ten č...k ani nekývnul, prohučel a byl v prdeli... Byl to kamion od Šmidberskýho ten žlutej... RZ nevim. V Hradci na té první pumpě na mě chlap v AUDI blikal a tak jsme zastavili na pumpě a pěkně jsme si zanadávali... Tak tohle mě sere!!! Peču na to, že mě někdo na dálnici předjede 150, když je místo a má na to auto proč ne... proč buzerovat lidi když jedou v obci 55 atd.... za tohle, by mu měli sebrat hned řidičák!!! HNED!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já jsem zůstal ve čtvrtek stát před kamionem asi 1m čumák na čumák. Buzerant předjížděl v kopci, já vyjel v protisměru zpozahorizontu a proti mně v mém jízdním pruhu kamion. Dement předjížděl před horizontem a samozřejmě mu to předjíždění moc nešlo. Jsem z těch 120 brzdil i ušima a mezitím blikal na něj jak vzteklej. Holt profesionální řidiči jsou fakt "profíci". Profesionálně vás rozstřelí na sračky...

Jojo to znám... Nedávno jsem jel do Brna a když se vyjíždí z Litomyšle směrem na Olomouc, tak tam je celkem pěkná silnice.... Jenže to co se tam děje je fakt strašný... jedu si kilo ve svym pruhu, pohodička... zatáčka a proti mě kamion jako BARÁK!!!! taky kokot předjížděl a když jede o 5 km/h rychleji než ten kamion který předjíždí tak je to fakt na dlouho... no byl jsem tak v šoku, že jsem ani neblikal ani netroubil, jen se klidil za krajnici a modlil se... moc nechybělo a byl jsem venku ze silnice... a viník by byl v prdeli.... moc pochybuju, že by zastavil... Mladá z toho byla v škou ještě 30 dalších minut. No a poslední podobný zážitek... tentokrát jsem jel z Brna a za Holicema, těsně před Hradcem je silnice, která vede lesem... je tam na začátku jeden takový menší horizont a když jsem na něj vyjel, koukám předjíždí kamion... Bylo absolutně jasné, že to nemůže stihnout, ale panáčkovi to bylo úplně FUK!!!! Klidně se šinul dál... Kdo to tam zná, tak ví, že tam nikam neuhneš... A tak došlo na brzdy... Dupl jsem na to a modlil se... Ještě jsem si všiml jak se na mě zezadu řítí nějaká AUDI a řidič měl taky dost práce to za mnou ubrzdit... Oba jsme úplně zastavili a ten kamion se tam teda vešel... Ten č...k ani nekývnul, prohučel a byl v prdeli... Byl to kamion od Šmidberskýho ten žlutej... RZ nevim. V Hradci na té první pumpě na mě chlap v AUDI blikal a tak jsme zastavili na pumpě a pěkně jsme si zanadávali... Tak tohle mě sere!!! Peču na to, že mě někdo na dálnici předjede 150, když je místo a má na to auto proč ne... proč buzerovat lidi když jedou v obci 55 atd.... za tohle, by mu měli sebrat hned řidičák!!! HNED!!!

mám stejný zkušenosti a skoro každý den, oba popsaný úseky znám, u Litomyšle se jezdí běžně tři vedle sebe, nikdy jsem tam nic jinýho nezažil a u HK, máš jen dvě možnosti, nechat se zabít stromem nebo kamionem, ono kamioni jsou zvláštní sorta, sám s nimi mám osobní zkušenosti, ale ještě v době, kdy se na kamion člověk dostal až hodně po vojně a po avii, ifě, matesovi, matesovi s vlekem, pak krátká Líza a radiálka a pak teprve kamion ve třiceti, dnes ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já jsem zůstal ve čtvrtek stát před kamionem asi 1m čumák na čumák. Buzerant předjížděl v kopci, já vyjel v protisměru zpozahorizontu a proti mně v mém jízdním pruhu kamion. Dement předjížděl před horizontem a samozřejmě mu to předjíždění moc nešlo. Jsem z těch 120 brzdil i ušima a mezitím blikal na něj jak vzteklej. Holt profesionální řidiči jsou fakt "profíci". Profesionálně vás rozstřelí na sračky...

Jojo to znám... Nedávno jsem jel do Brna a když se vyjíždí z Litomyšle směrem na Olomouc, tak tam je celkem pěkná silnice.... Jenže to co se tam děje je fakt strašný... jedu si kilo ve svym pruhu, pohodička... zatáčka a proti mě kamion jako BARÁK!!!! taky kokot předjížděl a když jede o 5 km/h rychleji než ten kamion který předjíždí tak je to fakt na dlouho... no byl jsem tak v šoku, že jsem ani neblikal ani netroubil, jen se klidil za krajnici a modlil se... moc nechybělo a byl jsem venku ze silnice... a viník by byl v prdeli.... moc pochybuju, že by zastavil... Mladá z toho byla v škou ještě 30 dalších minut. No a poslední podobný zážitek... tentokrát jsem jel z Brna a za Holicema, těsně před Hradcem je silnice, která vede lesem... je tam na začátku jeden takový menší horizont a když jsem na něj vyjel, koukám předjíždí kamion... Bylo absolutně jasné, že to nemůže stihnout, ale panáčkovi to bylo úplně FUK!!!! Klidně se šinul dál... Kdo to tam zná, tak ví, že tam nikam neuhneš... A tak došlo na brzdy... Dupl jsem na to a modlil se... Ještě jsem si všiml jak se na mě zezadu řítí nějaká AUDI a řidič měl taky dost práce to za mnou ubrzdit... Oba jsme úplně zastavili a ten kamion se tam teda vešel... Ten č...k ani nekývnul, prohučel a byl v prdeli... Byl to kamion od Šmidberskýho ten žlutej... RZ nevim. V Hradci na té první pumpě na mě chlap v AUDI blikal a tak jsme zastavili na pumpě a pěkně jsme si zanadávali... Tak tohle mě sere!!! Peču na to, že mě někdo na dálnici předjede 150, když je místo a má na to auto proč ne... proč buzerovat lidi když jedou v obci 55 atd.... za tohle, by mu měli sebrat hned řidičák!!! HNED!!!

mám stejný zkušenosti a skoro každý den, oba popsaný úseky znám, u Litomyšle se jezdí běžně tři vedle sebe, nikdy jsem tam nic jinýho nezažil a u HK, máš jen dvě možnosti, nechat se zabít stromem nebo kamionem, ono kamioni jsou zvláštní sorta, sám s nimi mám osobní zkušenosti, ale ještě v době, kdy se na kamion člověk dostal až hodně po vojně a po avii, ifě, matesovi, matesovi s vlekem, pak krátká Líza a radiálka a pak teprve kamion ve třiceti, dnes ???

Souhlasím, mělo to něco do sebe takový postup. Člověk se více naučil a vyjezdil. Já jsem začínal na Matesu asi 3 měsíce a potom jsem šel rovnou na novou 815 - to bylo v 91 roce. A vím, že to bylo brzo, neměl jsem odhad a jistotu. Ale na druhou stranu jsem se naučil díky tomu, že mne hodili do rybníka a plavej !! Tím chci říci, že je to jen v lidech, jejich povaze a pod.

Strávil jsem na silnici hodně času v kabině náklaďáku a vím své. Taky dnes se někdy divím, kde všude jsem předjížděl - dnes bych to neudělal, protože kdyby mi tam někdo vyjel byla by pohroma a nadávám si do blbů a jsem rád, že se nikomu nic nestalo.........Dnes už jezdím jem osobákem a poslední zážitek mám ten, že se blížím k Praze po Teplické dálnici, jedu si necelých 120 a když se podívám do zrcátka, lekl jsem se. Na prdeli jsem měl nalepenýho DAFa XF... Uhnul jsem mu, protože se rozhodl mne tlačit asi pro prdel. A normálně jsem mu změřil 130 !!!! Byl to samotný kozel bez návěsu - dodnes mi není jasné, jak by brzdil, kdyby se před ním cokoli stalo....raději nemyslet. Už je to de*il jen proto, že si odpojil omezovač......

Promiňte za ta slova, ale jsem ještě teď naštvaný když si na to vzpomenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...