Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

No ty tady predstavujes v podstate casovou linii, sice stejne objemoveho motoru ale pokazde jinou evoluci. Vyvoj nebo aspon support se drzi vzdy v te jedne evoluci. Co se tyka zakazniku, tak o tom se samozrejme bavit nemusime, nekteri sou opravdu silene nesnesitelni.

Je treba zajimave, ze Skodovka chce po automatizacnich systemech na svych linka celozivotni podporu vyvoje a dostupnost dalsich upgradu....sama toto neni schopna alespon castecne dodrzovat....to je pohled z druhe strany, kdy Skoda je vlastne v podstate muj zakaznik a ja pak potazmo jeji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec vsichni :prc: :prc: :prc: Saga reklamace pokracuje....reklamovano

1.sedadlo ridice trhal se sedak a delali se tam cucky.... vymeneno vse OK

2. cukani motoru za studena... po 3 navsteve se jim to konecne podarilo flash ridici jednotky motoru.... OK

3. nastaveni servisniho intervalu... po 2 navsteve .... OK

K tomu cukani... po naflesovani a prvnim dojmu z jizdy muzu zkonstatovat... :palec2: na 1 tam chyby ta malinkata dira ve vykonu pri rozjezdu, co je jenom dobre a tahne i za studena i za tepla pekne linearne... Pocit z jizdy, ac jsem najel jenom cca 20 km: vykon zustal , kroutak taky jenom se mi zda ten projev takovy harmonictejsi, jako by tam byl uplne jinny motor. :p :p :p Chci se zeptat Bladika na prvni pocity po flash ridici jednotky motoru??? A samo i ostatnich. Jaky pocit jsi mel po flashi motorvky??? Dik za info... K tomu servisu... vubec se jim do toho nechtelo prace na cca 15 min jim trvala 3 navstevy a to mi jeste volali ve 14 hodin at si pro auto prijedu ze se jim to napodarilo nahrat.... V klidu jsem vyrazil a v servisu cekal az mi daji auto... po 30 min jsem zasel za servisakem ze chci videt auto, jeho reci mne moc neodradili a po 2 min. svolil... Meli napychleho VASA xx52 pripojeneho ON line se skodovkou a najednou koukam borcovi pres

rameno (na sedadle HAFO MANUALOS) a stahovani FLASH ON LINE je ok... tak mu rikam at se to pokusi hned nahrat ZAVRCEL ZE VY CO DELA a ejhle po trech navstevach kolem 16 hod se jim to klukum usatym podarilo.... Reci neco o tom ze problem je v MB jsem nevnimal... Podle mne tto neumeli nastavit na ON line aktualizace tot vse. Proto doufam ze anabaze reklamaci ohledne cukani mam zdarne za sebou. Komu to cuka at vytrva a prehrajoou mu soft a bude mit klid... Praci cest lol lol :kol-23: :kol-23: :kol-23: a odborniku v autorizovanem servise obzvlast...

Sem linej cist, kde ze si byl ??

Ja bych vzal telefon a volal ihned MB a sdelil sem tam a tam kurvej mi tu auto co mam delat ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dnes bol pre mňa veľký deň, možno väčší ako samotný nákup auta :)), ale to asi nie lol.

Konečne po dlhých 4 mesiacoch sa podarilo flashnúť moju Octávku :). Hneď po flashnutí som šiel zo servisu prejsť krátku trasu, no hneď mi bolo jasné, že je to OK. Snáď budem časom môcť posunúť aj ďalšie info, ale pokiaľ by niekto mal pochybnosti o tom či áno alebo nie, tak ja tvrdím, že je to v pohode.

A ako Mates_XIV písal minule o softe, tak to naozaj ukazuje zaradené prevodové stupne. A čo ma prekvapilo je rýchlosť akou soft vypočita zaradený prevodový stupeň.

A ešte raz obrovské vďaka Matesovi za info. Bez jeho informácií by ma zo servisu volali tak asi o 1 až 2 mesiace :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dnes bol pre mňa veľký deň, možno väčší ako samotný nákup auta :)), ale to asi nie lol.

Konečne po dlhých 4 mesiacoch sa podarilo flashnúť moju Octávku :). Hneď po flashnutí som šiel zo servisu prejsť krátku trasu, no hneď mi bolo jasné, že je to OK. Snáď budem časom môcť posunúť aj ďalšie info, ale pokiaľ by niekto mal pochybnosti o tom či áno alebo nie, tak ja tvrdím, že je to v pohode.

A ako Mates_XIV písal minule o softe, tak to naozaj ukazuje zaradené prevodové stupne. A čo ma prekvapilo je rýchlosť akou soft vypočita zaradený prevodový stupeň.

A ešte raz obrovské vďaka Matesovi za info. Bez jeho informácií by ma zo servisu volali tak asi o 1 až 2 mesiace :palec2:

Ahoj jestli jsem to dobře pochopil řešil jsi problém s cukáním 1.8Tsi na čtvrtý a páty stupeň který mám i já vyřešil to ten flash jednotky?Napiš zkušenost po flaši dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze nekdo napsat verzi SW do te ridici jednotky ? Kamos ma asi podobny problem s dusenim motoru. Vagem bych to ocekoval co ma za verzi. Je tu nekdo tak ochotny aby mi to po flashi napsal ?

Popripade od ktereho tydne se jednotky dodavaji s novou verzi SW ?

Dekuji

Takže mám flash za sebou a cukání je pryč doufám najeto po flashi 20 km verze softu je 3TO 90711516 - SOF 0010

3TO Nebo 370 a SOF nebo SOP a 6 neboG psal to mechanik a škrábal jak prase kol5 jinak to řazení co tam přibylo by chtělo pořád podtáčet možná si to sedne na 55 by to chtělo mít čtverku rychlost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to cukání se projevuje i po přeřazení a mírném přidání je to prakticky to samé jak píšeš prostě se to projevovalo když se jelo plynule pak si přidal a jakoby to cukalo spíše vibrovalo dělalo to jen na 4a5 stupeň prostě jakoby auto váhalo jestli má přidat bylo to zhruba od 1900 do 2250 otáček dnes jsem to flašoval a už jsem najel asi 50 km a je to pryč pěkne mi to pilo krev :palec2: když se jelo že si řadil rychle prostě si tomu dával tak se to neprojevovalo.Zjimavé že když jsem byl asi ve čtyřech servisech tak o této závadě nikdo nevěděl :) .Hlavně že to opravili a ještě to lépe táhne na jedničku a to si všimla i manželka která nevěděla že už je to po flashi a přijela z nákupu a sama mi to řekla kol5 .

Editováno: , autor: Olin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...