Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

No ale ten Focus má taky dost vyladěnou nápravu, která je na to speciálně navržená...což nemá ani to "blbý" Scirocco a dohání to elektronickejma sračkama, takže radši si ani nepředstavovat, co by zbylo na Oktávku...možná gumovější řízení, aby ty rázy nebyly tak cejtit :D

...ale prostě pár kilowatt navíc by jí neuškodilo, aby to bylo alespoň psychologicky víc než 150, žejo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to uplne ony.

Mely by to byt tyto (jak uz jsem tady daval...):

rearseats.th.jpg frontseats.th.jpg

Jen podle vsech informaci nebudou dvou barevne (sedo-cerne), ale pouze cele cerne.

EDIT: Ikdyz se ted divam na ty oficialni fotky, tak to na tyhle moc nevypada. Asi si musime pockat na dalsi foto a nebo na AS Brno

Moje informace vychazi z informaci uvedenych zde na foru, takze je mozne, ze to tam ani nebude ...

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedacky budou stejne jako mame ted. Ale asi budou priplatkove a budou to ty co jsem daval Ondra nebo co jsou trosku videt na nekterych fotkach.

Mne nejvic zaujaly ty novy dekory, konecne neco podarenyho a ne ta traparna co je tam ted!!! Ale pro nas stejnak k nicemu, protoze mame stary climatronic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...