Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Cjoctavian už nesnívaj nemá to cenu,dám ti tú fotku sem ešte raz,aby si si tú Nexiu mohol vychutnať,alebo že by to ruskí pionieri upravili starú volgu? Nehnevaj sa,ale vyzerá to otrasne,skoro by som to nazval sabotáž :smich::smich::smich:

Osobne mi výrez na OII RS pripomína tvar sumcovej papule,ale fl mi pripomína ŠPORHELT :kol-98:

18433145.jpg

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cjoctavian už nesnívaj nemá to cenu,dám ti tú fotku sem ešte raz,aby si si tú Nexiu mohol vychutnať,alebo že by to ruský pionieri upravili starú volgu? Nehnevaj sa,ale vyzerá to otrasne,skoro by som to nazval sabotáž :smich::smich::smich:

Osobne mi výrez na OII RS pripomína tvar sumcovej papule,ale fl mi pripomína ŠPORHELT :kol-98:

Jednoducho predok toho auta,či je to maska,nárazník,alebo svetlá je príšerný

Ale, len ta stve, ze mas predFL a chces to zakryt :smich:lol

BTW: co je ŠPORHELT :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, len ta stve, ze mas predFL a chces to zakryt :smich:lol

BTW: co je ŠPORHELT :help:

Cjoctavian,to nie je dobré ani ako vtip,to akoby som závidel niekomu hnedé trenky z vnútra :smich::smich::smich:

A šporhelt,sú tie staré kachle s mrežou ako hovädo a tiež z nich tak trčí ako maska na fl.

OIII to istí,tá bude pekná

A k tej papuli,nárazník len na OII RS je predsadený,ako sumcová spodná sánka,malé oči a ten otvor ......je to skrátka dravec

105891-article-3f247.jpghgh204.jpg

sumec.jpg

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak možno to v Škodovke pobrali takto, že budú radšej vyrábať takéto "škaredé" polotovary, ktoré si každý ochutí podľa svojej chuti. lol Niekto na ten facelift prilepí svetla zo Supa, niekto nálepky falošných plameňov z pumpy... :p Simply Clever lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...