Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Myslím,že na tých miestach sú obrysové svetlá,takže mračítka ee

Myslíš žeby bol problém keby nemáš obrysovku, keď tam budú LED denné svetlá a svetelný senzor, takže buď budú svietiť LED alebo xenony, tak v tom prípade by ani tie obrysovky nemusely chýbať... ;)

A ešte kedy LED svietili pri xenách slabšie tak ako je to na audinách tak už vôbec nevidím problém s mračítkami... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aa ked ta zastavia cajti a povedia,pán vodic rozsviette naaaaam,alebo nechajte svietit iba obrysoveeee svetlaaaaaa, ha? ;),co je pri nocnej kontrole bezne,alebo odstavis auto na blbom neosvetlenom mieste na kratky cas,to by si musel nechat denne,ale zase nesvietia zadne,takze potom stretavacie a to uz hrozi pokuta a vybita baterka a podla vyhlasky za znizenej viditelnosti obrysove musia svietit. :mellow:

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto sa mi ešte nestalo žeby chceli policajti vidieť iba obrysovky :kuk:

Na STK by to mohol byť problém ak tam nikoho nepoznáš, ale inak by som s tým v kombinácii s tými LED-kami ja osobne nemal problém... ;)

A milotec určite príde s nejakými rámčekmi jako u FII / Room...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romario,keď už spomínaš tú Fabiu 1,tá sa mi páčila od prvej chvíle,Octavia II tiež,taktiež Roomster je super,ale toto asi nestrávim a vyzerá to tak,že ani po čase.Ak by som teraz kupoval auto,tak Škoda by to určite nebola,možno keď moja zostárne tak Kaban navrhne nejakú peknú Octávku,ktorú si zase kúpim. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano predné svetla a prístrojový panel s tými malými budíkmi v tacho a otáčkomeri a tým pádom holý stred,všetko ostatné je ok a nevadia mi ani tie zadné svetlá ,že nemajú pás,to je u mňa iba detail.

Kladne hodnotím,že už nie su čierne pásy dokola

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjvj8.png

Super srovnání - mně přijde, že ta nová je jako by si někdo sedl na kapotu... Zmáčknul masku a vypoulil oči = světla. To auto nevypadá "ostře" - nebo dravě. Ať tam klidně narvou 4 litr, dají spojler až na zem - pořád to bude korejec pro rodinu s dětmi. Podle mě to auto prostě nemá šmrnc - na rozdíl od předchozí RSy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by bola pekná,tak ju určite pochválim,ale hodnotím to čo vidím.Ja ti tiež nevytýkam,že ju takmer v každom príspevku ospevuješ,je to proste tvoj názor a niet čo dodať .Nezazlievam ti tvoj pohlad na vec,tak nezazlievaj ani ty

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...