Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Ahojte, moc se mi libi O II RS , je krasna,ale to co z ni udělali je opravdu korejec. Viděl jsem O II face nekolikrat nazivo a to auto se mi proste nelibi, tak jak se mi nelibi F II a muze byt na trhu jak dlouho chce. OII FL se mi libi uvnitr,to jo,ale predek je sileny...uvidimej ak se bude prodavat. Ale kdyz vedle ni postavim Golfa VI, to je proste rozdil tak 200%. na něm udělali soudruzi z NDR par změn a je to porad krasné. U nás se faceliftuje a kde nic,tu nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkom suhlasim s prispevkom od Dandiela,pripomina mi to s tymi svetlami ako hodne vokaty a vysmaty,vesely auto z pohadky na RS to stratilo na dravicnosti tej RS,1 a 2 RS to je RS,ale mozno casom az mi bude terjsia 1 a 2-jkova RS pripadat ako favorit tak dvojkova RS FC bude ako terajsia dvojova bez FC,ale to je iba moj nazor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to líbí, jsem zvědavej jak to bude vypadat ve žluté ...

Spíše mě mrzí, že to auto chtěji více zcivilnět, takže se to opravdu začne přibližovat ke sloganu "TURBO PRO VŠEDNÍ DEN".

Tím pádem se to čím dál víc vzdaluje od loga VRS, k naší škodě :(

Viz změńa výfukového potrubí, kde prý zcela zrušili sportovní zvuk výfuku ...

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, RS 1 i 2 maji proste takový dravy vzhled,ale ta FL je takova umela... nevím,uvidiíme....treba najde zákazníky...

Este velmi zivo si pamatam prichod O2RS a tie tisice prispevkov na motoristickych forach aka je nepodarena, aky ma kludny vyraz, ze O1RS bola krasna, sportova, agresivna...

HISTORIA SA OPAKUJE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OII RS je designovo to najlepšie,čo Škoda vyrobila a fl je tiež na prvom mieste,ale od konca :p

Taku kritiku,ako zožala Fabia II a Octavia II fl,som u Škody zatiaľ nezaznamenal.

A čas to aj potvrdil,Fabia II je aj dnes považovaná za jeden z najnevydarenejších designov Škody a OII fl je taktiež kandidát č1 na najhorší design Škody vôbec a pevne verím,že posledný.

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prostě tak, nejsem sám kdo si myslí že Škodovka teď mrví design všech nových modelů a to člověka nutí dívat se pak po jiných značkách v koncernu. Ale třeba o tohle zrovna VW usiluje. Možná jim vadilo že Škodovka se prodávala v takovém měřítku oproti jinačím koncernovým bratříčkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejak, i to by za tim mohlo byt. Treba novej Golf, ac se mi od 2. rady moc nelibily, se mi vylozene libi. Uplne jina designova liga, jak kdyby tam byl za tim nakej ital ci co. Nebo takova nova Mazda 6, libovka, a vubec japonci po par letech tapani zacali delat zase hezky auta, pokud nepocitam Imprezu hatchback :) A tak se da celkem slusne pokracovat. Dokonce i Ford uz zacina delat celkem hezky auta, a to uz musi bejt! :) Co se poprve objevila zminka o Opelu Insignia, tak to celkem sleduju, a nakonec je z toho prvni hezkej Opel po dloooooooouhy dobe, nebojim se rict az krasnej. Skodovka od doby, co nasadila ty novy cumaky, fakt nejak tape, vzdycky na tom aute je neco, jak kdyby to tam prilepil jinej designer, nebo ten samej, ale mnohem vic sjetej. A co se faceliftu tyka, BMW nedavno udelalo fl treti rady, a neni to sice tak razantni, ale nevypada to jak 10 let stary Daewoo. Pravda, O II FL na silnici poznat je, ten zadek tomu slusi, pac je to podobny RS, ale zepredu? Ted ani nevim, zustalo u FL to priserny zeleny podsviceni pristroju? Mrzi me to z toho duvodu, ze Skodovku asi jako vetsina z nas tady mam hodne rad, ale proste uz 2 roky kupuju hubou novy auto a jestli na to na jare konecne dojde, bude to neco jinyho, nechci jezdit v "osklivym" aute :( Ale treba je to fakt politika VW, staci se podivat na posledni generace Seatu, krome uplne novy Ibizy a Leonu Cupra je to taky spatnej vtip, jeste horsi nez F II a podobne. Nemluve o cenovy politice.

Sem se nak rozepsal a zasnil koukam lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OII RS je designovo to najlepšie,čo Škoda vyrobila a fl je tiež na prvom mieste,ale od konca :p

Taku kritiku,ako zožala Fabia II a Octavia II fl,som u Škody zatiaľ nezaznamenal.

A čas to aj potvrdil,Fabia II je aj dnes považovaná za jeden z najnevydarenejších designov Škody a OII fl je taktiež kandidát č1 na najhorší design Škody vôbec a pevne verím,že posledný.

:smich::palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase to nehroťte se těma tezema, že VW něco vadilo panebože...těm je jedno, odkud tečou peníze, jestli se víc prodává to, nebo ono, maximálně škrtí motory a výbavy, ale vzhled těžko... :D

FL je nic moc, ale 90% lidí časem obrátí, stejně jako když BMW začal dělat Ch. Bangle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...