Přejít na obsah

Kde nakupovat pneumatiky online?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Konny: Teda tam maji hodne slusny ceny :) Diky za tip! Zkousim garanci nejnizsi ceny na www.nejlevnejsipneu.cz jestli schvalne pujdou pod cenu toho eshopu, na ktery jsi sem dal odkaz, u mnou vybranych pneumatik. Je tam rozdil 500 Kc, tak jsem zvedav...

Taky můžu doporučit, u několika typů, co jsem loni kupoval byli vždy absolutně nejlevnější. Nakupuje u nich i několik mých kámošů. Byl jsem u nich i osobně, protože to mám jen 12 kiláků ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odporúčam Pešíčka, teda www.pneu-servis.cz alebo www.aaa-pneu.sk -_-

Pred zimou sme odtiaľ objednali naraz 9 sád pneumatík, dokonca pán Pešíček volal, že či sme sa nepomýlili pri objednávaní. Gumy došli do 3 dní, pekne kuriérom, všetko úplne bez problémov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro info - projel jsem skoro všechny internetové obchody a pak zašel za svým místním prodejcem pneumatik. Divili byste se, ale i on je schopen je prodat za internetové ceny, navíc s vyvážením a přehozením kol. Takže vám radím, zkuste se poptat lokálně - může se to vyplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval na nejlevnejsipneu.cz. Sice jsem chtěl barum, ale zrovna ho neměli na skladě. Tak mi zavolali a po domluvě objednal Matador. Sice jsou to už 4roky,ale.... Jinak musím souhlasit s travellerem. poptával jsem se v pneuservisu a umí opravdu udělat zajímavé ceny. Hlavně když bych si kupoval gumy i s AL kolama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konny: Teda tam maji hodne slusny ceny :) Diky za tip! Zkousim garanci nejnizsi ceny na www.nejlevnejsipneu.cz jestli schvalne pujdou pod cenu toho eshopu, na ktery jsi sem dal odkaz, u mnou vybranych pneumatik. Je tam rozdil 500 Kc, tak jsem zvedav...

Zkoušel jsi tedy napsat o snížení ceny na www.nejlevnejsipneu.cz popř. jak jsi dopadl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsi tedy napsat o snížení ceny na www.nejlevnejsipneu.cz popř. jak jsi dopadl?

Já už jim psal takhle dvakrát a vždycky dali fakt lepší cenu, takže jejich slibům věřím. Taky není špatné dobrepneu.cz, hlavně z toho důvodu, že je mám skoro za barákem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jen tak pro info - projel jsem skoro všechny internetové obchody a pak zašel za svým místním prodejcem pneumatik. Divili byste se, ale i on je schopen je prodat za internetové ceny, navíc s vyvážením a přehozením kol. Takže vám radím, zkuste se poptat lokálně - může se to vyplatit.

nejlevnejsipneu.cz maji na Smíchově pneuservis a dělaji to samé lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...