Přejít na obsah

Zadní stěrač..ANO / NE


Bury

Doporučené příspěvky

Tak já jsem dostal slevu na OCI 100.000kč ,ale tak velkou slevu nedá prodejce ale výrobce a na každý auto co je v akci.

Zástěrky 100% ano protože bez nich máš zamrdaný přední dveře a zadní nárazník a to neustále. lol lol :palec2: :palec2:

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze uz tohle tema nema cenu resit!!! K cemu... :huh:

J alen tak ved je uhorkova sezona, tak nech je aspon o niecom...

Ale mozno to niekomu kto sa rohoduje o kupe pomoze. A nemusi citat vsetky tie dristy...

Ten kdo o to mel zajem, uz se rozhodl!! Tak myslim ze je to zbytecny a stejnak si kazdej koupi (udela) co bude chtit on sam... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem dostal slevu na OCI 100.000kč ,ale tak velkou slevu nedá prodejce ale výrobce a na každý auto co je v akci.

Zástěrky 100% ano protože bez nich máš zamrdaný přední dveře a zadní nárazník a to neustále. lol lol :palec2: :palec2:

Zástěrky si tam dám, až budu tak stár, jako ten člověk co máš na tom obrázku v Avateru. Potom si tam dám ještě nějaké potahy na sedadla a bude to SUPER kára pro důchodce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové možná je to tím že máte OCII ale u OCI bez zástěrek zamrdaný auto jak jetel taky jsem si je nechtěl dávat ,ale když jsem to pak viděl tak jsem je dal, hned jak to někde uvidím dodám foto.A že by se důchodci poznali podle zástěrek ? Neblbni................. :D:t

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové možná je to tím že máte OCII ale u OCI bez zástěrek zamrdaný auto jak jetel taky jsem si je nechtěl dávat ,ale když jsem to pak viděl tak jsem je dal, hned jak to někde uvidím dodám foto.A že by se důchodci poznali podle zástěrek ? Neblbni................. :D:t

Nějak jsem si nevšiml, že máš OI. Taky nám parkovala doma, tam je to znečištění doopravdy velké. Ale stejně jsem tam ty zástěrky nedával. Nějak mi to prostě na tom autě nesedí.

Editováno: , autor: Fan!s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj všici, :)

Budu pořizovat ne Octu a na staré jsem měl sterač zadního okna ale na modelu co stojí n autosalonu bohužel není tak váhám jestli vzít nebo ne.

Rozhodovali jste se taky někdo?

Respektive by byly dobré praktické poznatky :) díky vám všem :)

Ahoj všichni. Můj názor - jednoznačně pro stěrač. Velice užitečná a praktická věcička pro dobrý výhled vzad při silném dešti i pro čistotu okna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj chci se zeptat proc maj nektere OII sedani zadni sterac a nektere ne ,ja sam ho tam mam a nelibi se my to .Prodavaj vubec neco na to jako treba zaslepky-stejne mam vyhrejvany zadni okno a parkovaci asistent tak to tam nemusi bejt preci- Bes sterace me to pripada mohutnejsi auto cau.

post-16603-1207153418_thumb.jpg

post-16603-1207153433_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj přesně jak Říká Viktor, je to příplatková výbava. Já ho nemám i když mi ho prodejce nabízel zadarmo, řekl jsem mu že je to zbytečné a nelíbí se mi tam... natož prodejce řekl ok, nechcete stěrač tak si řekněte něco jiného v té ceně a tak jsem si tam poručil další 4 repro :D

Jinak já osobně postrádám smysl toho stěrače u liftu, nikdy jsem neměl potřebu ho tam mít a abych pravdu řekl ani jsem ho snad nikdy neviděl u jiných liftu OII v akci (za to na combikách na dálnicích se ty zadní stěrače můžou přetrhnout :smich: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase tak špatně nevypadá. oceníš ho zejména při zasněženém sklu v zimě,namoklém sklu a když máš sklo zprasené třeba prachem.na OI jsem ho neměl a docela chyběl.jestli se na O II někomu nelíbí, ať se koukne třeba na Renaulta Lagunu...tam fakt to auto hyzdí :feve:

když k němu na O II přidáš křídlo,trochu se ztratí.

post-12232-1207201264_thumb.jpg

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chci se zeptat proc maj nektere OII sedani zadni sterac a nektere ne ,ja sam ho tam mam a nelibi se my to .Prodavaj vubec neco na to jako treba zaslepky-stejne mam vyhrejvany zadni okno a parkovaci asistent tak to tam nemusi bejt preci- Bes sterace me to pripada mohutnejsi auto cau.

Skromný dotaz..tak proč si kupuješ auto, které ho má, když k němu máš takový odpor? na trhu je dost verzí, které ho nemají, určitě by sis vybral.. Jinak můžeš si nechat vyměnit zadní okno bez díry..to je místo záslepky, jinak se to udělat nedá ;)

No a praktická stránka, jak tu píší jiní? Včera alespoň tady docela dost pršelo a upřímně, lítat kolem auta s hadrem, abych si zadní okno utřel, nebo snad pouštět topení a čekat, až sklo oschne? To snad ani ne..to vyhřívání je dobrý na námrazu a zamlžení, ale určitě ne na vodu :feve: To bych tam stál ještě dneska a čekal, až to oschne. Jinak dobrý je názor, že máš park asistenta..je dobrý se na něj 100% spoléhat, doufám, že ti to dlouho vydrží..já osobně i když ho taky vnímám, tak pořád mám rád vizuální přehled o situaci za autem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...