Přejít na obsah

Jaké zimní pneu a alu na SII ?


neon

Doporučené příspěvky

...bych řekl osekaná výbava, tedy lehčí hmostnost.....

 

Škoda začíná šetřit, což se pozná nejvíc na O3, ale u Supa už v kufru nejsou a nebudou dvířka bočních kapes, možná pár těsnění, možná se šetřilo i na odhlučnění, materiálech, apod.

 

Pokud sundali 30-50kg, tak se to možná vešlo do limitu na 91 index. Prochaine, kolik máš hmotnost auta podle TP (z toho se počítá 75kg na řidiče a 75% nádrže)

 

K.

Editováno: , autor: Kazimir80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Update statistiky2:

Sjel jsem Conti 830 az na letni znacku opotrebeni (pres leto) a hmotnost disk+pneu klesla na 17.7kg, cili o 1.5 kg oproti nove gume. Nove pneu Good Year UG8 vazi 8.4kg, coz je o 1kg min nez predchozi nove Conti TS 830 (9.4 kg) ve stejnem rozmeru.

Update3:

Na letosni sezonu jsem koupil Conti TS 850, vaha pneu 8.3kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Levný zimní alu http://www.pneu-stop.cz/disk-dezent-re---pro-orig,-srouby-7x16-5x112-et45

 

http://www.barum-pneu.cz/anzio-turn-6,5x15-5x112-et45

 

nebo v 18" (ty by se mi líbili i na léto, jen nevím jak je to s kvalitou) http://www.pneudom.cz/zbozi/anzio-turn-ps-8x18-5x112x701-et40.html

Editováno: , autor: prassat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

takže pánové, včera mi bylo v Praze najeto do zádi. Jak je krásné dostat ve stoje na semaforech ránu, kdy vám jedinec velmi chudého vzhledu, 50ník s dožívajícím oplem zafirou oznámí "asi jsem vám naboural auto", detaily vynecham - nárazník, ale PČR a ohledání auta pro likvidátora = kontrolují zimní pneu, jejich stáří, vzorek a povolený rozměr.

 

Takže nejen jezdit opatrně, ale mít trochu toho štěstí, když zrovna někde stojíte/jedete....

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nepříjemné, ale kromě toho, že podmínky, které dnes ani náhodou v Praze neodpovídají paragrafům ( ...se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza...), který zákon, či vyhláška stanovuje stáří pneu? Takový předpis neexistuje, tak co to zkouší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo sucho a 10 stupnu, jen si dotycny nevsim, ze auta stoji na cervene, tak do mne ve 30kmh narazil.....

Ja mel vsechno v pohode, chlap se priznal, protokol mam, plati jeho pojistovna opravu.

Chapu ze prezkusuji jestli mame obute zimni pneu, jen I kdybych stal na spalkach, jako postizenej jsem nemohl nehode predejit.

Doufam ze likvidator nebude delat problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Update3:

Na letosni sezonu jsem koupil Conti TS 850, vaha pneu 8.3kg.

Jak si spokojen s TS 850? Mam letos take(205/55 16 94H) poprve jsem se na zimu odklonil od Michelinu.A proti nim nejsou tak tiche na mokre silnici,jako by jemne hvizdaj..Jinak vlastnosti se mi zdaji uplne ok.Snih jsem tedy letos zazil jen trochu,ale vyhrabal jsem se, kdyz byl i do peknych kopecku.

Editováno: , autor: PetrKV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...