Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

To měl :)

jsem mu to říkal.... :( jo, vím, že to sem nepatří, ale vás tu hodně s O I... co způsobuje vibrace do ovlantu při brždění z vyšších rychlostí? mohou to být zvlněné brzdové kotouuče??? díky (to je jeho první závada :) )

jinak jsem chtěl řícct, že je škoda, že není na O I ta rosso brunelo... viděl jsem jí na O II a špica! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem mu to říkal.... :( jo, vím, že to sem nepatří, ale vás tu hodně s O I... co způsobuje vibrace do ovlantu při brždění z vyšších rychlostí? mohou to být zvlněné brzdové kotouuče??? díky (to je jeho první závada :) )

jinak jsem chtěl řícct, že je škoda, že není na O I ta rosso brunelo... viděl jsem jí na O II a špica! ;)

S velkou pravděpodobností to budou opravdu kotouče.To se občas vyskytuje a projevuje se to přesně takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me to bude souviset s tema klicema....proc by to melo souviset s calounenim? Za eminent se taky nepriplaci....

to masserr: pochybuju ze budou mit takovy bocni vedeni :-D ale taky sem to objednaval s tim dojmem...a graham je asi fakt nejhezci, co sem videl...jestli to bylo vono vubec :-)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz:

lift, metla,ten tour paket, kozeny paket,dalkovej central,bederni operky,mlhovky,rezerva,takova ta metalicka sragora na stredovym panelu a bylo to nakych 335tis proste stejne jak v konfiguratoru...dealer prida radio a takovy ty hovadinky jako povinnou vybavu a koberecky...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a už mám termín juchůůů prej v systému vyskočil zatím 49. týden tak snad tomu tak bude :palec2: :palec2:

to bojler: ten eminent vypada lepe nez jsem si predstavoval....jen ten kozeny paket chybi....skoda ze tam nedavaj sedacky z OII

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rožere zdar,

49. týden?A řekli ti jakýho roku ;) ?Každopádně gratulace.

Chtěl bych tady teagovat na Vorlajze a jeho příspěvek o tom jak si jeho známej koupil OI za 200 tácků-Já mám takovej pocit,že spousta lidí nemá v dnešní době vůbec představu a cenách novejch aut,který jsou fakt na dně a pro nás potencionální kupce příznivý.Dneska bych o ojetým autě snad ani nepřemejšlel,protože jak píše Vorlajz cenovej rozdil nový vs. ojetý není nějak obrovskej.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomíno S.:

no asi 2011 :-D ani bych se nedivil....

i já samozřejmě uvažoval o koupi ojetýho nafťáka (Mazda 6, Corrola - r.v. kolem 2002-2005) jenže ty ceny se pohybují kolem 200tis, najeto maj kolem 150tis (když Bůh dá zapravdu tachometru) a když najedu ročně cca ke 40tis km tak todle byla jasná volba :-D protože kolem 200tis km odchází plno drahých komponentů zejména u CR motorů který se s..rou jak na běžícím páse...takže bych za rok do toho investoval další desetitisíce takže asi hlavně záleží na budoucím využití...kdybych měl najet ročně 10tis km tak koupím ojetou šunku...která bude mít desetizonovy klimatizace a ruzny hovadinky a určo lepší svezení než O1....ale holt potřeba je polykač kilometrů

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem mu to říkal.... :( jo, vím, že to sem nepatří, ale vás tu hodně s O I... co způsobuje vibrace do ovlantu při brždění z vyšších rychlostí? mohou to být zvlněné brzdové kotouuče??? díky (to je jeho první závada :) )

jinak jsem chtěl řícct, že je škoda, že není na O I ta rosso brunelo... viděl jsem jí na O II a špica! ;)

Dělaj to kotouče. Taky sem je kvůli tomu měnil. Jinak tý rosso brunelo je škoda. Když už na ni davaj tu zel. arktic tak mohli i tuto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám takovej pocit,že spousta lidí nemá v dnešní době vůbec představu a cenách novejch aut,který jsou fakt na dně a pro nás potencionální kupce příznivý.Dneska bych o ojetým autě snad ani nepřemejšlel,protože jak píše Vorlajz cenovej rozdil nový vs. ojetý není nějak obrovskej.

Tom

Jo jo...s tímto naprosto souhlasím :palec2: Nedávno jsem se díval na stránky Škody na vozy ihned k odběru, kontkr. na OI, tak v 1,6 lift. s metlou (bez klimy teda atd., ale né uplně social verze) cenovka 216t.Kč :palec2: Což si myslím, že je moc pěkný. Navíc OI se budou ještě chvíli vyrábět co vím a až se výroba zastaví a budou se vyprodávat skladovky, tak věřím, že ty ceny budou ještě nepatrně hezčí :palec2:

Editováno: , autor: Tangerín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, jenže já už si připadám... že některým lidem nemá cenu radit....

on měl předtím O II 2.0 TDI 103 kW a byl ohromen tím TDI zátahem, takže když jsem zmínil, že by mu na to jeho ježdění stačila 1.6 MPI, tak to neprošlo... já osobně, když už bych uvažoval o koupi auta a uvažoval bych o O I, tak vemu radši funglovku, než ojetinu...

nový auto je prostě vždycky lepší! ;) než teda bazarový apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to masserr: pochybuju ze budou mit takovy bocni vedeni :-D ale taky sem to objednaval s tim dojmem...a graham je asi fakt nejhezci, co sem videl...jestli to bylo vono vubec :-)

Dneska jsem to zjišťoval a žádný boční vedení se nekoná, leda se sport paketem..tak sem tam nechal eminenty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To markyn: To se dá změnit, teda jestli je ještě dost času a nemá se za pár dní vyrábět..v salonu kde jsi to bjednával řekni že to chceš ještě změnit, oni zavolaj do škodovky a a mělo by to jít.. já už takhle měnil dvě věci (metalízu a přidával jsem alarm) a nebyl problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...