Přejít na obsah

Jaký motorový olej pro OII 1.9 TDI PD 77 kW


lišák

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, potřebuju poradit. Mám OC COMBI II,  1,9 TDI PD, 77 KW, 2008. Interval QG2. V návodu se píše: pro intervaly QG0 a QG2-vznětové motory lze použít tyto oleje:

 

1) VW 505 01 (jen pro motory bez filtru pevných částic)

2) VW 507 00 a ACEA B3 (jen pro motory s filtrem pevných částic)

 

Po přečtení skoro celého tohoto vlákna se všude píše, že musim použít olej VW 505 01 (nebo VW 507 00), takže otázka je jestli to je v mojí servisce napsáno špatně, resp. mohu použít olej, který splňuje specifikaci ACEA B3, ale je pouze VW 500.00/505.00/502.00? Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže mám špatnej olej....

Zase tolik neplaš, pokud tam teď máš olej 507 00 tak se vůbec nic neděje páč patří i do 0GG pro QG1 a rozdíl mezi QG1 a QG0 (2) je jen ten že ho u QG0 (2) dřív vyměníš ;) Doporučuju ať příště u popisu auta použiješ místo roku výroby, MR (modelový rok) + kód motoru ;)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

thx :kol-35:

takže mám MR 2008, motor BXE, bez filtru......projel sem celé vlákno a rozhoduju se mezi http://www.olejspol.cz/zbozi/castrol-edge-turbo-diesel-5w-40-fst-5l nebo http://www.olejspol.cz/zbozi/shell-helix-diesel-hx7-av-5w-30-4l  pevný interval 15000 km-co myslíte jaký? A ještě dotaz č.2 co se mohlo stát, pokud sem jezdil 15 000 km na oleji bez specifikace 505 01 (jen 505 00)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já už jsem zase po roce měnil olej. :kol-28: V tuto chvíly jezdím na Fuchsu. Já jsem totiž těch olejů pár vyzkoušel. A jestli se ptáš kde jsem vyčetl, že Castrol je velmi průměrný olej za nadprůměrnou cenou, tak za prvé od svého známého, který se věnuje petrochemii, ale navíc je i na toto téma forum, kde tomu někteří rozumí více nežli mi smrtelníci... http://www.oleje.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně do BXEčka leju Castroj 5W30 a měním po 15tkm. Nějakou dobu jsem jezdil (asi 30tkm, tzn. dvě výměny) na Shell Helix - či co to bylo - a v mém případě motor olej konzumoval, jak američan hambáče. Cesta z Prahy do WOBu znamenalo dolití zhruba 0,3l (to je štreka +/- 500km). Po přechodu na Castrol olej dolévat netřeba.

A experimentovat s nějakými noname oleji nechci; vzhledem k ceně, za kterou je možné získat ORIGINÁLNÍ balení Castrolu mimo servisy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...