Přejít na obsah

Jakou max. rychlost jste z 1.2 TSI dostali ?


tentacle

Doporučené příspěvky

Asi každý z nás už měl nutkání to aspoň na chviličku někde vyzkoušet (jinak samozřejmě dodržujeme předepsanou rychlost :) ) Takže pište vlastní zkušenosti. Nemusí to být jen maximálka klasická na dálnici a rovině. Zajímá nás různé počasí, povrchy, stoupání, zatížení vozu. Není třeba psát všechny údaje, je to jen vodítko:

- jakou rychlostí jste jeli a kde (rovina, z kopce apod. ) + zařazený rychlostní stupěň

- kvalita a typ povrchu, počasí - bezvětří, vítr v zádech či protivítr, déšť

- počet osob, náklad

- pokud jste se mrkli v tu chvíli třeba na palubku, tak momentální spotřeba a otáčky

- váš pocit z jízdy (jelo to v pohodě, trápení motoru, velký hluk, stabilita ... atd. )

Editováno: , autor: tentacle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do táhlého kopce (cca 20-25 stupňů sklon), kvalitní asfalt, mírný protivítr, jel jsem sám bez nákladu, na 6-tku a měl jsem tam před vrcholem těch 175 km/h . Když jsem míjel kamion, tak to s Yetim pěkně zacloumalo do stran, ale auto sedí, je to jen takový nepříjemný subjektivní vjem.

Editováno: , autor: tentacle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny yetáky,příspěvky na foru ok. Našeho miláčka máme od poloviny osmého měsíce tohoto roku,ale max.rychlost jsem dosud nezkoušel.

Mohu jen potvrdit že to je dělo a doporučit každému,kdo chce mít pohodlné autíčko.Abych nezapoměl,je to 1.2 TSI barva modrá Agua.....fešák.

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Není toto vlákno o jednadvojkách? :) Píšou tady olejáci a těm to jede kosmickou rychlostí :)

Ja zatím stále zajíždím (najeto 2500km), ale jednou jsem se utrhnul a v Polsku na dálnici jsem to šlehal na zimních gumách 175km/h, přičemž rezerva tam ještě byla. Včera jsem přezul na letní černé Anapurny, zatím hučí jak starý vysavač (to zimní kontinentálky byly tichoučké jak klidná voda) a jsem zvědav, jak se projeví vliv šířky pneu na spotřebu a taky na rozdíl v přilnavosti auta. Až auto poctivě zajedu, tak zkusím maximálku na letních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem o víkendu po delší době udělal s 1.2 TSI rychlostní test. Tankuju totiž už asi 3 měsíce u OMV Carreru 100, tak jsem to chtěl zkusit. Pustil jsem Yetika z mírného kopce a než jsem musel dole začít brzdit kvůli zatáčce, tak tam bylo 205 km/h a možná by to ještě něco dalo :) Bylo to na zimních pneu Conti. Co víc si přát od auta s motorem 1.2 , navíc když to není zrovna aerodynamický skvost ;)

Editováno: , autor: tentacle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...