Jump to content

Motor 1.0 TSI

Sign in to follow this  

Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k

6 topics in this forum

• 2 replies
    • 1,644 views
    • 7 replies
    • 976 views
  1. 1.0 TSi ve srovnání

• 12 replies
    • 3,805 views
    • 9 replies
    • 1,227 views
    • 10 replies
    • 1,164 views
    • 4 replies
    • 915 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• tak opravuji, momentálně dlouhodobá 5,0 páč se ochladilo. Jinak celkem standardní výsledek cesty do nebo z práce mám takový (přes léto spíše 4,4-4,5), "kazí" mi to až ježdění o víkendu, nebo výjezdy na hokej, kde se do toho promítne i dálnice (to pak je většinou 5,4-5,6) ovšem i tak to beru s rezervou jen jako "údaj", páč s plynem je to trošku jinde, ale přesto super 
    • Dobrý den a prosím o pomoc. Mám motor CRMB, najeto 237tis. Auto mám asi 15tis km a co ho mám DPF regeneruje každých 130 - 150km Filtr dle vag zaplněn 55g, jezdím hlavně město, ale i tak mi to nepřijde normální. Prosím o rady na co se zaměřit, nebo zda je to normální a neřešit, a nebo nejlépe někoho z Prahy, od tuď, nebo doporučení, kdo se v tom vyzná a uměl by mi diagnostikovat problém. Předem moc děkuji za názory, doporučení, pomoc. Mějte se.  
    • to sú domací, fšici ostatní už jsou přespolní anebo Pražáci 
    • Právě proto su rád, že Active bude. V roce 2005 jsme připláceli za ESP, mám technologie rád. Ale jsem nesmírně zvědavý na skladbu výbav. Bohužel poslední dobou v základu jsou právě věci, které vůbec nepotřebuju nebo bych si je nevybral (zmíněná mrtvola, vyhřívaný volant apod.). Případně si je nejde do nižší výbavy dokoupit - což byla donedávna velká výhoda koncernu.   Tady je Octavia Active velká vzácnost z jiného důvodu.Soukromé prodeje zpravidla kočí u Fabie nebo Rapidu. Jak u Octavie, tak u Superbu prakticky jen nejvyšší verze. Drtivá většina aut jsou staré vraky nebo bazarová auta ze zahraničí á la S-MAX. Ale celkově jde napříč republikou vidět velké rozdíly i co četnosti jednotlivých modelů. Je tady málo Kokodáků a Karoků, Yeti se prakticky nevyskytoval.
  • Create New...