Jump to content

Motor 1.0 TSI

Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k

11 topics in this forum

• 123 replies
    • 23.8k views
    • 43 replies
    • 9.1k views
  1. 1.0 TSi ve srovnání

• 13 replies
    • 7.1k views
  2. Motorový olej 1 2 3 4 6

• 136 replies
    • 16.3k views
    • 40 replies
    • 5.4k views
    • 29 replies
    • 2.3k views
  3. Palivo

• 4 replies
    • 325 views
  4. Priemerna spotreba 1 2

• 47 replies
    • 8.2k views
    • 49 replies
    • 7.9k views
    • 2 replies
    • 1.4k views
    • 8 replies
    • 1.4k views

• Aktuální příspěvky

• Asi jako když dováželi auta z Ruska. :-)   Každý si to může zkusit. Stačí venku zaparkovat auto na 2 měsíce a jít  se podívat.    Každopádně. Chtěl nechtěl? Zàkazníci si nevyberou. Někdo holt dostane auto z louky po xtém nakládání na kamion. 
    • V dnešní době je elektromobilita velkým otazníkem. Její růst je opravdu závratný. I když se jedná o hit, který nemá značnou konkurenci, najdou se ve světě i odpůrci, kteří elektrickým vozidlům moc nefandí. Vývoj bateriového pohonu aut má celou řadu výhod, ovšem paradoxně elektromobilům škodí rychlý vývoj a dotace. Elektromobily jsou dostupné na trhu po celém světě už několik let. Jejich popularita stále stoupá, proto se výrobci snaží vyvíjet modely, které uspokojí většinu uživatelů. Elektromobily vstupují na trh plné bohatých základních výbav, kde nechybí elektrické kokpity, litá kola, bezpečností asistenty atd. Mezi hlavní výhody patří vyšší efektivita, jednodušší řízení, tišší […] Článek Elektromobily trápí pokrok ve vývoji se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
    • Přátelé máte někdo tip, jak poznat, že to sežralo olej vs. že se jen vypálil benzin v oleji? Měl jsem cca 3/4 té šrafované rysky a po pár delších (a rychlejších) jízdách v otáčkách mi to padlo tak na 1/3 rysky. Kilometrově mezi jedním i druhým sledováním to vychází cca na 500 km. Bohužel denně dojíždím 2x 10 km do práce, jako ohřeje se to to jo, protože se jede přes městský průtah (většinu cesty), ale i tak je to couračka... Po vytažení měrky je benzín cítit. Olej jsem zatím dolíval tak 0,1 - 0,2 l na 1000 km. Ale je dost možné, že vlastně žádný olej neubyl viz důvod výše...
    • Asi je mu vedro.
    • Jasně, pokud se Vám motor takto zatřese normální to určitě není. Teď mně to  připomíná, že vlastně ani nevím jestli se mi motor takto viditelně zatřese. Musím vyzkoušet. I kdyby ne, tak jen ten samotný zvuk určitě normální není. Vlastně u žádného jiného auta jsem nic takového nezaznamenal. Mám ještě Oct. 2 nájezd 350 tis. a je bez tohoto nežádoucího zvuku. Budu rád, když dáte vědět pokud něco zjistíte. Samozřejmě i naopak, dal bych vám vědět. Škoda, že se odmlčel autor tohoto tématu xtrazz. Řešil to taky u Škodovky, ale nevíme jak dopadl. 
  • Create New...