Přejít na obsah

Rozvody (řetězové) 1.2 TSI - hluk, problémy, výměna


taktik

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Najeto 8tis po výměně oleje na krátký interval výměny.

Dnes je vše jinak.

Ráno po startu ani klep a to bylo ráno nejhorší.

Dojedu do cíle,nechám cca hodinu stát a vlastně za tepla start,zašrotování je zase na světě.

Tak teď to dělá za tepla po krátkém stání a ne za studena.

Vzdávám se,prostě se musím naučit to přehlížet a jezdit dokud to jede,třeba to tak bude dělat celou životnost motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak já teda rachocení nebo hlučnost rozvodů po 9000 km nic, ale po delším stání slyším řetěz chvilku skřípat jak ze starého zašlého bicyklu po neježděné zimě. Má to tak taky někdo?

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já teda rachocení nebo hlučnost rozvodů po 9000 km nic, ale po delším stání slyším řetěz chvilku skřípat jak ze starého zašlého bicyklu po neježděné zimě. Má to tak taky někdo?

Nahraj to. Takhle si pod tím každý může představit vlastně cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám najeto 28tis a šrotuju z deseti startů dvakrát a intenzita je různá.Někdy jen zacvaká,ale většinou zašrotuje.

V 16tis vyměněn olej za olej na krátký interval,šrotování na 2tis utichlo a pak to začalo zase.

3krát jsem to reklamoval,vždy se stejným výsledkem:Řetěž není natažený,šrotování po startu v mezích,vše O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...