Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Ani v beta verzi VCDS 16.3.1 tato možnost není. Přesněji - já jsem ji nenašel. 

Rovněž čekám na možnost snížení dosahu otevírání kufru přes DO, abych ho nechtěně neotevřel např. z bytu... mě by stačil podobný dosah jako je u zavírání.

Diky za info, i kdyz jsi me moc nepotesil.

 

Jinak nevim jak u tebe, ale u me je ten dosah na zavirani pres klicek asi 2 metry, takze podobny dosah na otevirani by mi urcite nevyhovoval - to uz si muzu rovnou k tomu kufru dojit a otevrit ho rucne :) Ale treba u tebe je to prenastavene na vetsi vzdalenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dosah zavírání je cca skutečně dva metry a je to omezeno z hlediska bezpečnosti, majitel by měl mít vždy jistotu, že se v okolí zavírajícího se kufru nikdo nenachází. Už byly hlášeny i drobné nehody u dětí. Dosah otevírání je mnohem delší až 30 m, což zase na druhé straně vede k možnosti, že si kufr otevřeš, když auto stojí třeba pod okny na parkovišti nebo i v garáži. Pokud si toho nevšimneš, můžeš mít otevřený (zvednutý) kufr celou noc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dosah zavírání je cca skutečně dva metry a je to omezeno z hlediska bezpečnosti, majitel by měl mít vždy jistotu, že se v okolí zavírajícího se kufru nikdo nenachází. Už byly hlášeny i drobné nehody u dětí. Dosah otevírání je mnohem delší až 30 m, což zase na druhé straně vede k možnosti, že si kufr otevřeš, když auto stojí třeba pod okny na parkovišti nebo i v garáži. Pokud si toho nevšimneš, můžeš mít otevřený (zvednutý) kufr celou noc. 

No tech 30m na otevirani je asi opravdu zbytecne moc, o nechtenych pripadech otevreni jsem uz slysel vickrat. Na druhou stranu mit otevirani jenom na 2m jako u zavirani mi prijde uplne useless, to uz si muzu rovnou ten kufr otevrit rucne nebo pres pedal primo u auta. Podstatou otevreni kufru na klicek je jeho pohodlne otevreni, ktere trva urcitou dobu - z hlavy bych tipl do plneho otevreni 2-3s, rychleji to ty motorky nezvednou... a za tuto dobu muzes ujit kolem 8-10m. Aktivovat otevreni kufru na 2m od nej, tak si u nej jeste pekne pockas, nez do nej muzes neco strcit :)

 

Duvod bezpecnosti u zavirani chapu, ale ty 2m jsou proste k smichu, to uz tam opet nemuselo byt skoro nic. Kdyby to zvedli treba na 5-6m, tak uz je to daleko pouzitelnejsi, jenze zde budou argumentovat tim, ze z takove vzdalenosti lze kufr zavrit i zepredu a neni pak prehled nad samotnym zaviranim. Kazdopadne i tak ma ten kufr pomerne slusne senzory, ktere zavirani zablokuji v pripade jakekoli prekazky, takze neverim tomu, ze by to dokazalo dite zabit, i kdyby mu to slo primo po krku. Dite dostane pecku do hlavy a priste si bude aspon pamatovat, ze tam nema co lozit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem konecne dopatral to offroad menu, je to dobra blbustka, akorat skoda ze tam nejde to co v Passatu a to teplota vody a teplota oleje, ale treba to nekdy pujde.

Jeste jsem si dodelal zobrazeni driving modu na maxidotu....neda se nahodou dodelat primo volba rezimu z maxidotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...