Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Opravdu? Ty máš taky aktivované zamykáni po zavření dveří pokud je klíč mimo uauto? Pokud to tak máš víš kde to

Přesně nastavit, tak budu rád za radu. Já mám v nastavení totiž sklopení zrcátek při zamčení zapnuté. Standardní zamykání zrcátka sklopí. Zamčení automatické zrcátka nesklopí.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz k zadnim svetlum... aktivoval jsem si rozsviceni zadnich svetel spolecne s LED dennim svicenim, ale chtel bych aby mi svitili jen svetla a ne osvetleni RZ... Jak toho docilit v adaptacnich hodnotach?

 

Diky

Ahoj, šlo by nakódovat na denní svícení jen část zadního světla, třeba jen horní pásek?

Editováno: , autor: signoflife
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zapnul jsem si automatické zamykání. Nevyhovuje mi ale, ze se nesklopí zpětná zrcátka. Jde to k té funkci nějak aktivovat?

Sent from my iPhone using Tapatalk

S automatickým zamykáním jsem vydržel půl dne. Pěkný opruz. Zamykalo se to na jakýkoli dveře, jdeš do kufru, někdo ti vyleze z auta, zamkne se to, pak zabouhneš přední, jdeš dozadu, zamknuto..... takže to šlo rychle zase zpět.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predem se omlouvam, ze se jeste jednou pozastavim nad problematikou "ras", ale po projiti vsech prispevku bud spatne chapu DLA (dynamic light assist) system nebo to neni jenom o DLA.

 

Osobne chapu DLA jako system nataceni svetel do zatacek, coz u sve Style verze mam, zaroven mi ale "rasy" v noci s potkavacimi svetly nesviti (z fotky je videt pouze odraz tech plastovych car od klasickych Xenonu):

 

post-96025-0-64082500-1468148806_thumb.j

 

Takze otazka zni - chapu spatne princip DLA (v takovem pripade je to jednoduche - DLA nemam a "rasy" nejsou HW zabudovane -> nelze je aktivovat ani behem dne) a nebo chapu DLA system spravne, potom ho mam, ale zaroven:

1) Nemam HW vybaveni pro osvetleni "ras" ani v noci (chybejici LEDky) - pravdepodobne

2) HW vybaveni je na miste, ale osviceni "ras" je softwarove vypnute i na noc - nepravdepodobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel někdo z vás už kodovat? Výsledky?

Increased sensitivity of the throttle pedal

Controller 01- Engine

07 - Coding 

Byte 0, Bit 0-2,

Change from Škoda (01) to AUDI (02) this will dramatically reduce lag on pressing accelerator pedal.

 

 

2.0TDI/140kW DSG 4x4 z letošního jara a změna nebyla zaznamenána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

než se v těch označeních světelných asistentů zas někdo zamotá... tak znovu: 

 

Inteligent light assist (automatické přepínání dálkových a tlumených) vs. Smart Light assist (sektorové stínění dálkových světel) + má ty řasy, co svítí

 

Bez ohledu na asistenty se čočka vždy natáčí

 

EDIT: teď koukám, že Inteligent Light Assist byl přejmenován na Auto Light Assist

Editováno: , autor: janmatejicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jde dokódovat automatické zavírání střešního okna a oken při dešti u zamčeného vozidla? Překvapilo mě, že u S3 tuhle funkci nelze ovládat uživatelsky přes infotainment tak, jak to bylo u S2 přes maxidot - v menu tato položka chybí, ani v nejnovějším návodu se o ní vůbec nepíše. Dešťový senzor pochopitelně mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...