Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Zbytečně složité + kvalita čínských padělků nevalná.

Edited by ferda25

A máš pls Jirko lepší řešení...

Tak záleží, kdo co koupí. Já jsem koupil Samsung Evo microSDHC s adaptérem, což byly jedny z mála karet, kde to CID šlo měnit.

před 26 minutami, p2p napsal:

A máš pls Jirko lepší řešení...

Ja mam tedy pocit, že to ferda25 napsal, že je třeba koupit OEM 32 GB SDHC a povolit i OEM kartu jako zdroj mapových podkladů. Z toho jsem tedy jako laik pochopil, že v Amundsenu. Tedy otázka spíš měla znít jak na to nebo pokud nebude chtít ferda25 sdělit svoje know how, tak kdy se mohu zastavit.

V 27. 6. 2020 na 10:55, ferda25 napsal:

Koupit OEM 32 GB SDHC a povolit i OEM kartu jako zdroj mapových podkladů.

Opakuji svuj dotaz. Muzes prosim vice naznacit, jak a kde povolit? Hledal jsem i zde na foru a nejspis prehledl. Anebo to ma byt informace, ze to jde, ale nam to nereknes a kdo chce, ma prijet k tobe? Neotravoval bych, kdybys napsal hned, ze je to moznost, ale placena. 

Pochopil jsi to správně, žádný návod tu nebude, jen ti to někdo odkóduje samozřejmě za poplatek. Proto jsem koupil na Aukru adekvátní kartu a jede to taky. Stejně kartu musíš pořídit (pokud nějakou nemáš), protože mapy už budou za chvíli větší než těch 16 GB co se dává k autu, teda možná už teď k novým dávají větší...

Asi to není jenom o kódování... Jestli chceš kvalitní službu se zárukou, je lepší jít za někým.kdo tomu rozumí a ví co a jak...

Někomu se má odpověď asi nelíbila, tak znovu. 
Zapomeňte na možnost přes kódování ve vcds/vcs/odisu , je nutná úprava fw navigace přesně podle verze. Alternativa je i origo samsung evo karta z roku 16 a mladší, kde se jen změní CID a funguje okamžitě. Kdyby měl někdo zájem o zpřístupnění načtení map ze všech karet, určitě napište do zpráv. Jde to i na dálku přes sd karty.