Jump to content

Recommended Posts

před 4 hodinami, PeWe napsal:

@Zbyneek Studený a jaké číslo softwaru máš ? minulý týden jsem přebíral auto a já mám 0461 .

@Miho3  tak já mám WLAN pro smartlink+ součástí paketu connectivity a také nevidím wifi na mobilu .

Jak jsem psal dal jsem to do tovarniho nastaveni a wifi sem rozbehnul uz ji vidim na mobilu (samsung A5 2017) a dokazu se i prihlasit ale ale zrcadleni telefonu se mi nepodarilo. Mam jeste jeden telefon vodafone a ten wifi vubec nevidi.

Tak doplním info provedeno tovární nastavení pro systém a telefon a BT . Přesto Huawei P10 lite , wifi vozu nevidí. V práci kolegy Samsung neznamá verze taky ne.

Vytáhl jsem ze skříně a zprovoznil moji starou Xperii V a  wifi je vidět a lze se připojit ..

Nazdarek chlapy mam stejny problem mam scalu zplatil jsem za bezdrat nabijeni a smarlink+ Najdu wifi pripojim se ale nesputim careplay funguje my to jenom pres kabel iphon mam v listu kompatibility a stejne my to nespoji s careplay dnes 15.8 prehrany soft a stejne nic nevym treba delam neco spatne ale podle navodu se proste pres wlan s careplay nespojim nema nekdo nejaky tip co delam spatne 

V 28. 6. 2019 na 7:09, Michal Tvrdík napsal:

@C4RT3P Tak Apple bezdrátově jede i na Boleru, viz. toto video.

Jsem na tom stejne taky my to nefacha ale ani servis si nevy zatim pouze odesilaji info o nefunkcnosti do boleslavy a cekaj na odezvu my bylo dnes zdeleno 

netusite ci je mozne dodatocne dokupit (aktivovat) "Bezdrôtový SmartLink+"

Včera v autosalonu, když jsem testoval Mirrorlink na svém A3 a po marných pokusech po USB jsem si postěžoval, že škoda že to moje nové auto nebude mít WiFi Smartlink, že by toto odpadlo, mě prodejce ubezpečil, že ano odpadlo, ale protože to taky vůbec nejde ... ptal jsem se ho proč to prodávate, když je to nefunkční a on jen krčil rameny a že prý někomu to již fungovalo a že určitě to vývojáři napraví