Přejít na obsah

Zimní pneumatiky


DEZENT

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Chtel bych se zeptat, na Fabii 1,4 44kW pneu rozmer 165/70 R14 jsem mel letni barum bravuris a nestalo se mi, ze by mi to pri rozjezdu kouzlo, ani pri brzdeni, co jsem prezul na GY UG7+, tak se mi to pri rozjezdu uz nekolikrat hrablo a pri brzdeni smyklo.. myslim ze jezdim porad stejne.. faktem je ze byla vzdy mokra vozovka.. je to tim.. nebo vlastnost pneu?

Dik

Editováno: , autor: marfig
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat, na Fabii 1,4 44kW pneu rozmer 165/70 R14 jsem mel letni barum bravuris a nestalo se mi, ze by mi to pri rozjezdu kouzlo, ani pri brzdeni, co jsem prezul na GY UG7+, tak se mi to pri rozjezdu uz nekolikrat hrablo a pri brzdeni smyklo.. myslim ze jezdim porad stejne.. faktem je ze byla vzdy mokra vozovka.. je to tim.. nebo vlastnost pneu?

Dik

Kolik s ní máš najeto? Nová pneu se musí nejprve trošku ojel .Tak 500-1000km ,pak už sedí jak přibitá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najeto cca 1000 km

Prave ze jsem trosku prekvapeny, vsude jsem slysel na tuhle obuv samou chvalu a mi to klouze vice jak na letnich... tak jestli to je normalni vlastnost, nebo ne..

Faktem je, ze pokazde bylo mokro, tak jestli jsem se proste jenom v lete nesetkal s mokrou vozovkou v takove situaci...

Podotykam, je to moje prvni auti, od unor 08.. takze me ceka prvni zima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat, na Fabii 1,4 44kW pneu rozmer 165/70 R14 jsem mel letni barum bravuris a nestalo se mi, ze by mi to pri rozjezdu kouzlo, ani pri brzdeni, co jsem prezul na GY UG7+, tak se mi to pri rozjezdu uz nekolikrat hrablo a pri brzdeni smyklo.. myslim ze jezdim porad stejne.. faktem je ze byla vzdy mokra vozovka.. je to tim.. nebo vlastnost pneu?

Dik

taky je potřeba brát v úvahu, že pokud jsou to nové pneu, že jsou ještě mastné, počkej po nějakých 1000 km, bude to zase uplně jinak sedět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ehm,koukám,že barumky nejsou moc populární.Já je mám:Barum Polaris 2 (185/60 R14) pro mě vyhovujíci,poněvadž na hory nejezdím.V práci mám na Felicii Dunlop Wintersport M3 a podle mně není rozdíl v jízdních vlastnostech oproti těm barumkám(bráno ovšem z pohledu pražské zimy ;) ).Jenom jsou znatelně hlučnější než ty Polarisy... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm,koukám,že barumky nejsou moc populární.Já je mám:Barum Polaris 2 (185/60 R14) pro mě vyhovujíci,poněvadž na hory nejezdím.V práci mám na Felicii Dunlop Wintersport M3 a podle mně není rozdíl v jízdních vlastnostech oproti těm barumkám(bráno ovšem z pohledu pražské zimy ;) ).Jenom jsou znatelně hlučnější než ty Polarisy... :feve:

Já na barumkách Polaris jezdím už dlouho, vlastně první jsem měl na žiguliku; pak na feldě a teď je mám na fábce, najezdím ročně 20 000 km, a spokojenost. Co se týče hlučnosti, nevím, nevím, rodiče mají na fabce zimní dunlopy, ( omlouvám se, teď si nevzpomenu na typu), ale podle mne řvou jako kráva, pocitově jsou barumky tišší, možná mají dunlopy lepší záběr, ale v tom co jezdíme barumky mají navch - bláto a mokro, to kde mne barumky drží, dunlopy jsou nejisté. Dětem jsem teď koupil na jejich oplíka astru zimní Fuldy, je to střední třída, ale paráda, nevím jak sníh, ale k tomu co inzerují; M+S - mud (bláto) jsem vyzkoušel, fyzicky stejné s barumkami a možná jsou ještě tišší jak barumky, určitě víc jak dunlopy, takže nedejde se zmasakrovat zaplacenými testy, vše je jen o penězích, co kdo prodá, ne co je nejlepší!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...