Přejít na obsah

Kodování Octavie IV


Dixik2

Doporučené příspěvky

Zkouším dokódovat s OBD11 bezdrátový carplay/aa na Active výbavě rok 2022 (není v základu) a když chci zapnout wifi_client_mode_5GHz tak mě to zahlásí (22) Function cancelled marginan conditions have not been met. Když jsem hledat co to znamená tak buď to, že fyzicky není ve Swingu (MIB3) wifi modul nebo že ta funkce, kterou chci zapnout, je závislá na jiné funkci.

 

Nemáte někdo zkušenost? Popravdě si nemyslím, že by Škoda dělala Swing rádio bez a s wifi modulem.

 

Díky.

Editováno: , autor: OndrashekZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc by nedelala? Kdyt je to normalni, ze napriklad kdyz nema auto z vyroby couvaci kameru, tak ani vetsinou tim padem nepodporuje to radio kameru a musi clovek menit radio pokud by tam chtel dodelat kameru. To same s  BT ci DAB. Na oko stejne radio, ale cislo radia je samozrejme jine a tim padem nejake  v sobe urcitou vec ma a nejake ne a pak to neni jen  o tom, ze bys jen neco aktivoval pres dignostiku.  

Takze i bezdratovy smartlink neni jen o tom, ze si ho aktivujes jen tak pres nejakou apku sam 🙂 

Editováno: , autor: kvetosm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 7. 2023 na 15:53, OndrashekZ napsal:

Zkouším dokódovat s OBD11 bezdrátový carplay/aa na Active výbavě rok 2022 (není v základu) a když chci zapnout wifi_client_mode_5GHz tak mě to zahlásí (22) Function cancelled marginan conditions have not been met. Když jsem hledat co to znamená tak buď to, že fyzicky není ve Swingu (MIB3) wifi modul nebo že ta funkce, kterou chci zapnout, je závislá na jiné funkci.

 

Nemáte někdo zkušenost? Popravdě si nemyslím, že by Škoda dělala Swing rádio bez a s wifi modulem.

 

Díky.

Pristi tyden budu bezdratovy carplay aktivovat na Leonu. Tak uvidim zda se zadari nebo me ceka tvuj problem…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 12. 5. 2023 na 9:28, cermakvl napsal:

tak tohle zabralo 🙂

 

Control unit: 09 Central Electrics - Adaptation
    Zündungswarnung und Antrieb-Aktiv-Warnung:
(Ignition warning and drive-active warning)
           Ausgabe MoLaWa_AAW: active -> Not active

cermakvl Chci u služebky taky deaktivovat. Při bežícím motoru ok, ale při vypnutém stále akustická signalizace. Nevíš kde donastavit? (17-adaptace, tam to už bohužel není) U soukr jsem to tenkrát řešil přes one app a pak dle tvého návodu...

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo poradi s deaktivaci bezdratoveho nabijeni? Je to tragedie, telefon to prehriva, odpojuje od nabijeni a jako bonus otravne hlasky a stejne to nestiha nabijet pri navigaci.  Ve Skodovce uz vedi, proc v novych modelech bude aktivni chlazeni a vyssi vykon 15W…  Radeji to budu pouzivat jako odkladaci prostor bez nabijeni😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dnes konecne vyzkousel. Musi se to drzet celou dobu a nez se to zacne zavirat, trva to tak 3-4s. Ne ze bych to nejak casto pouzival, ale i zavreni na jeden klik by bylo fajn. Ja to totiz zkousel na Kodiaqu mr20 a tam to neslo vubec, proto jsem psal, ze chych to rad dokodoval…Alespon ze pres DO to funguje i pro zavirani😉

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 4. 2023 na 23:03, ladik1983 napsal:

Tohle by mělo jít, ale jistý si nejsem jestli i pro Bolero s dokoupenou navi. Mám Columbus s navigací z výroby 

OCTAVIA_081.jpg

Vcera jsem aktivoval navigaci (zkusebni verze na 1m), ale na mem MR22 to do budiku nedostanu. Zapnu si zobrazeni v nastaveni, ale po prepnuti na navi jen cerne budiky. Navigacni pokyny a kompas ok. A to tvrdili, ze kdyz si to dokoupim, tak to urcite bude fungovat, i mi to proverovali na moje VIN. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po uspesne instalaci navi a dnesnich   2 aktualizacich uz mam i ja funkcni zobrazeni ve VC. Soucasne se aktivovala fce upozorneni na blizici se krizovatky a rychlost. Nenasel jsem zatim, kde to muzu vypnout, ale auto samo brzdi napr pred vesnici na 50, ale dale tuto rychlost neudrzuje. Nemeni rychlost na tepomatu.  Nema totiz moznost aktivovat rozpozvani DZ. ACC je vypnuty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svítí, ale to mi absolutně nevadí. Ledky nežerou skoro žádnou energii a šlo mi hlaně o to, abych byl na podzim a z jara dobře vidět a nemusel kontrolovat, jestli se světla sama zapla. V mé bílé barvě mi to příjde bezpečnější.

Editováno: , autor: Zzzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...