Přejít na obsah

Hasící přístroj


Octavius84

Doporučené příspěvky

Při přidělávání hasičáku je potřeba sundat molitan ze sedáku. Potom sem si vybral vhodný díry v sedáku. Podle sedáku a dřžáku na hasičák sem ohl 2 kusy pásoviny. Pro jistoru sem je v místech dotyku podlepil koženkou, aby to nedrnčelo. Pro uchycení držáku sem jako druhý místo zvolil tu díru jak v ní drží plast pod sedačkou. Až byl hasičák na místě, tak sem ořezal a nasadil plas okolo. Nohám to moc nezavazí, akorát ségře to trochu vadí, že to prý moc trčí dopředu, ale má 155 cm... Hasičák se za jízdy vůbec neklepe a nedrnčí a hlavně je při ruce.

post-15019-1200400627_thumb.jpg

post-15019-1200400643_thumb.jpg

post-15019-1200400662_thumb.jpg

post-15019-1200400678_thumb.jpg

post-15019-1200400853_thumb.jpg

post-15019-1200401359_thumb.jpg

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji navštívit vrakoviště a za 100,- je to Vaše.

Alespoň takto jsu to měl já.. :palec2: A je to vážně skvělá věc!

Tak jsem se byl zeptat na vrakovišťi na tu síťku a nabízeli mi ji za 500,- s celým tym tapecem co je v kufru (že prý samostatně to neprodávají), tak jsem se na to vykašlal a nevzal jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při přidělávání hasičáku je potřeba sundat molitan ze sedáku. Potom sem si vybral vhodný díry v sedáku. Podle sedáku a dřžáku na hasičák sem ohl 2 kusy pásoviny. Pro jistoru sem je v místech dotyku podlepil koženkou, aby to nedrnčelo. Pro uchycení držáku sem jako druhý místo zvolil tu díru jak v ní drží plast pod sedačkou. Až byl hasičák na místě, tak sem ořezal a nasadil plas okolo. Nohám to moc nezavazí, akorát ségře to trochu vadí, že to prý moc trčí dopředu, ale má 155 cm... Hasičák se za jízdy vůbec neklepe a nedrnčí a hlavně je při ruce.

Bože, ještě že jsem ho dal do kufru :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při přidělávání hasičáku je potřeba sundat molitan ze sedáku. Potom sem si vybral vhodný díry v sedáku. Podle sedáku a dřžáku na hasičák sem ohl 2 kusy pásoviny. Pro jistoru sem je v místech dotyku podlepil koženkou, aby to nedrnčelo. Pro uchycení držáku sem jako druhý místo zvolil tu díru jak v ní drží plast pod sedačkou. Až byl hasičák na místě, tak sem ořezal a nasadil plas okolo. Nohám to moc nezavazí, akorát ségře to trochu vadí, že to prý moc trčí dopředu, ale má 155 cm... Hasičák se za jízdy vůbec neklepe a nedrnčí a hlavně je při ruce.

To je malá hrůza,fakt to patří jen do kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky si nechci nicit a delat nekde diry do plastu - taky to hodim do kufru, nejak to chci udelat setrne kol5

Tak možná to nevypadá zrovna nejlíp, ale ten plas okolo se dá sehnat za pár kaček a když vám začne hořet vevnitř nebo se nebude dát dostat do kufru tak je to alespoň po ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak už jsem si ho do auta pořídil taky. Je to práškáč 1kg, a kupoval jsem ho přes net za 400,- Chodil jsem kolem auta a uvažoval kam s ním. Vyhrál to kufr. V interiéru jsem nenašel jediné místo které by vyhovovalo mým požadavkům. Aby byl bezpečný, v případě zaklínění okamžitě po ruce, a přitom působil decentně. Bohužel ten druhý požadavek mi nevyšel... Dal jsem ho nastojato k pravé straně, je včetně džáků, tak jsem to jenom přichytil k tomu čalounění kufru. Až bude trocha času tak to vyfotím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kluci strasne by se me hodila tahle sitka do kufru - da se nekde poridit ci se musi opravdu koupit s celickym kobercem? Nema link na neco podobneho? Diky

post-3876-1203238597_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při přidělávání hasičáku je potřeba sundat molit...........................................................................

Ou tak tohle je hodně drsné :feve: . Navíc jsi to měl spíš dát ke spolujezcovi tam by to bylo možná více po ruce.

Něchtěl bych aby se tohle při bouračce uvolnilo to by asi hodně bolelo ;)

Tohle už je trošku paranoidní :)

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
Cau kluci, vozite nekdo v aute hasici pristroj? A kde ho mate namontovany? Chci ho nekam pridelat a hledam inspiraci...

nazdar můžu ti dát tip kam ho opravdu nedat.Včera v Olomouci jsem vyděl u Olimpie felicii a drž se hasičák měl namontovanej na A sloupek u spolujezce.Když jsem to vyděl tak jsem se málem smíchy poch..l,nadovedu si představit co to udělá při jakým koliv nárazu,měl to tam přiděláno tzv. bratři držme se.Škodá že jsem neměl foták u sebe protože by vás to tady zajímalo jak to vypadalo :-)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak jsem to celý pročet. Myslím,že zvedání kapoty je jedna ze základních chyb,jelikož dodáte ohni okamžitě čerstvý vzduch. Taky hrozí popálení toho dotyčného. Myslím,že ideální řešení je mít u sebe v kabině ten malý sprej a v kufru ,kdyžtak něco většího. Práškový je dobrý a funguje,bohužel jsem měl tu čest to zjistit. Kamaráda zachránilo to že tam byl právě malý přístup vzduchu,jen oknem auta a ten prášek byl opravdu všude.ale kluk z toho vylezl živ s menšími popáleninami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při přidělávání hasičáku je potřeba sundat molitan ze sedáku. Potom sem si vybral vhodný díry v sedáku. Podle sedáku a dřžáku na hasičák sem ohl 2 kusy pásoviny. Pro jistoru sem je v místech dotyku podlepil koženkou, aby to nedrnčelo. Pro uchycení držáku sem jako druhý místo zvolil tu díru jak v ní drží plast pod sedačkou. Až byl hasičák na místě, tak sem ořezal a nasadil plas okolo. Nohám to moc nezavazí, akorát ségře to trochu vadí, že to prý moc trčí dopředu, ale má 155 cm... Hasičák se za jízdy vůbec neklepe a nedrnčí a hlavně je při ruce.

Ja montoval original od Skodovky - kup si k tomu jeste ten kobercovej kryt at to nebije tak do oci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pekne si to do...tento. Hasicak je o bezpecnosti a nie o tom jak to vyzera. Takto to vies len ty kde je a ako vyzera... A teraz priklad... Sa niekde vydrbes,pretocis,skratuje ti baterka a slahne plamen. Niekto kto ti dojde pomoct tak do tej flasky kopne ze tam mas nejaky blby dusik alebo co a ty s uskrnom na perach,dole hlavou a pripalenou nohou sa nezmozes na nic....

V prvom rade rozmyslam nad bezpecnostou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...