Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

No tak i to je mozne, ale u me slo spis o odstraneni ani ne kmitani ale cukani motoru pri seslapnutem plynu, jakoby proste ztracel vykon a pak nahle vystartoval, takze proto mi pomohl flash jednotky.

Presne tóto dela me, tak dneska to slo do servisu jeste se skripajicim stresnim okne a rekly mi ze bude auto hotove az pristi tyden v patek takze za deset dni :feve::feve::feve:

Jouzef

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo proč jste si tak jistý, že je to programem v jednotce. Kmitání je svině. Může se tam rozkmitat nějaká hmota a nemusí to mít s motorem nic společného.

Podľa mňa je to evidentne spôsobované riadiacou jednotkou, pretože to nerobí vždy a naposledy som si všimol, že to začína robiť už pri cca 1900 - 2300 ot, predtým to bolo pri cca 2000 ot./min. a iba na 4. a 5. prev. stupni. V poslednej dobe mám dokonca taký pocit, akoby to trocha ustupovalo, počkám ešte zopár kilometrov, snáď to aj prejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koukam radila cenzura....

jaka pak podel se snama? :) jinak auto zitra bude hotove :) prej udelaj flash jednotky jeste radsijinak na nic neprisly tak potom napisu jestly se to zlepsilo . :)

jinak prosim poradit ma nekdo chiplou 1.8? napiste mi SZ na kolik je tak optimalni me motorsport nabizi na 147kw Jouzef

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaka pak podel se snama? :) jinak auto zitra bude hotove :) prej udelaj flash jednotky jeste radsijinak na nic neprisly tak potom napisu jestly se to zlepsilo . :)

jinak prosim poradit ma nekdo chiplou 1.8? napiste mi SZ na kolik je tak optimalni me motorsport nabizi na 147kw Jouzef

Tebe robili flash riadacej jednotky? A mne hovoria, že nič také zatiaľ nemajú, tak to je sila ... :feve:

Ale aj ty máš facelift, ak sa dobre pamätám, že áno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flash je podle mne na starsi model do MR 08 aspon si to myslim

Me rekly ze to pripojej ONline na pocitac a daj tam novou aktualizaci, ale nevim jak to dopadlo to napisu zitra az si ho vyzvednu, ale ze je auto vyrobene v unoru a od te doby urco nejaka byla, technik mi rekl ze neustale upravujou RJ Flashem ze skoda na tom furt pracuje ale ze to sem popisoval ja ( to cukani ) ve skodovce od nikoho jinneho nezaznamenaly tak nevim :prc::prc::prc:

ano mam FL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me rekly ze to pripojej ONline na pocitac a daj tam novou aktualizaci, ale nevim jak to dopadlo to napisu zitra az si ho vyzvednu, ale ze je auto vyrobene v unoru a od te doby urco nejaka byla, technik mi rekl ze neustale upravujou RJ Flashem ze skoda na tom furt pracuje ale ze to sem popisoval ja ( to cukani ) ve skodovce od nikoho jinneho nezaznamenaly tak nevim :prc::prc::prc:

ano mam FL

Tak ako, flashli ti ho ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flash je podle mne na starsi model do MR 08 aspon si to myslim

Ta závada se projevovala jen jako cukání za studena (jak výrazné to bylo)? Mám auto cca o měsíc mladší než ty a zatím nic takového nepozoruju. Jestli se nepletu máš to někdy 6/2008. Projevil se flash nejak na jízdních vlastnostech (hlavně výkonu)?

Editováno: , autor: dasbag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vykonu se flash neprojevil, jen kdyz je motor studeny tak tahne jakoby min, asi to nejak pridusily aby to nemelo sanci cukat. Jinak ja osobne pozoruji o neco mensi spotrebu na kratsich vzdalenostech. jinak mam 4/2008. p2p mel o neco pozdeji.

Mám stejně starou-novou 04. 2008 po flashi častěji spíná ventilátor chlazení zřejmně jsou upravené honoty teplot.

Dříve jsem ani nezaznamenal kdy došlo zapnutí a nyní stačí chvíle před garáží po dojetí na volnoběh a sepnou ventilátory.

Změna chování byla po flashi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejně starou-novou 04. 2008 po flashi častěji spíná ventilátor chlazení zřejmně jsou upravené honoty teplot.

Dříve jsem ani nezaznamenal kdy došlo zapnutí a nyní stačí chvíle před garáží po dojetí na volnoběh a sepnou ventilátory.

Změna chování byla po flashi.

No je pravda ze ted ten ventilator opravdu casteji spina, take jsem si toho vsiml.

To p2p a P.T. nevim proc zakladat dalsi forum kdyz tady je vsechno a zbytecne to rozdvojujete...mate pro to nejaky duvod? Kdyztak pis zpravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...