Přejít na obsah

Angel eyes na Octavii 1


Danny1503

Doporučené příspěvky

Ta světla nevypadají tak špatně,jenom bude potřeba zvolit uváženě barvu s ohledem na barvu auta.Co mi fakt není jasný je,proč se v době kdy frčí denní světla spokojil Kopáček parkovačkama :wacko: Mít ten proužek dva režimy parkovací/denní,tak jako dělá světla DRL Nolden a Hella,nemělo by to chybu. :palec2:

btw,už jste viděli nová denní DRL Nolden?Hodně se blíží provedení S6.

http://www.milotec.net/led-denni-svetla-svetla-893.htm

Krom nich ještě další dvě modifikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti reknu proc Milo, protoze KOPACEK ... staci ti to jako odpoved ? :)

BTW : taky nechapu, jestli do toho Kopacek nacpal nejake penize pro tu jeho slavnou exluzivitu a nakonec sviti tak jak sviti (na obrazku) pak je to trochu "useless" ... ale i tak se mi libi ...

Jinak to nove denni sviceni vypada velmi dobre a jako "prisednute S6" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn a ve tmavém provedení ještě dražší.

http://www.milotec.net/led-denni-svetla-tmava-894.htm

Ty vypadají velmi dobře, ale s tou cenou se fakt po*ral*

Bylo by zajímavé vzít xenony, překopat je na bixenony, tyto světla na denní svícení nějak napasovat dovnitř xenonu, samo že černá parabola a mohlo by to bejt velmi zajímavé a cena světel také :)

Jinak dle fotek to teda nesvítí nic moc, jediné co se mi ne těch světlech líbí tak to je že jsou spojené z blikačem, to je asi tak vše :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:feve:

Zdar... potreboval bych radu chtely bych vymenit predni svetla za ty co ma carlos ve svem prispevku na strane 3 (predni svetla jak u BMW )ale mam predface model... Potreboval bych vedet jestli pasujou ty cocky i do L&K cirzch svetel a jestli by se dali nekde jestl sehnat ... Do budoucna planuju prestavbu ale tedka bych chtel alespon nove svetla diky za rady ....

Popripadne me odkazte na tema kde se to na foru resilo diky moc

Editováno: , autor: freelanders
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denní svícení to nemá (ač je to v dnešní době škoda), potkávačkám s legálními žárovkami také moc nevěřím - viz foto

Jsou to světlomety stejného výrobce, ale na Oplu Astra - narazil jsem na to náhodou při hledání info o výrobci...

:kol-26:

Pokud jsou v tech Angel Eyes cocky pak to nikdy s halogenkou nebude svitit (viz treba SuperB moji matky bez xenonu s H7 v potkavacich, otresna svitivost), ale pokud do cocek das HID vybojky pak si nekde uplne jinde = orig. xenon, a s timhle i u tehle svetel asi vetsina (ja urcite) pocitam a urcite je tam narvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím říct, že nakonec ty stříbrné světla vypadají dobře :palec2: . Jak se mi ty černé nelíbily tak ty chromové jsou super

3558_OI_2.jpg

No mě to silně zčínštělo to auto s těmahle světlama. Šel bych do oem xenů, ta cena zase tak jiná není a je jistota, tady nevíte, co to udělá po jednom létě a stání na sluníčku atp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to světlomety stejného výrobce, ale na Oplu Astra - narazil jsem na to náhodou při hledání info o výrobci...

:kol-26:

to tu stale opakujem, Cinania nemaju svetelny tunel aby to poriadne testovali. Ako by bolo mozne aby jedna firma uviedla na trh behom mesiaca 40 typov svetiel na rozne modely aut...ani xenonove prestavbove sady tomu nepomozu, ked je zle navrhnuty svetlomet.

Sam poznam jedneho majitela G5, ktory sa vratil z EA s HID sadou na povodne halogenove svtla... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze kazdej si koupi co chce..pokud to nebude svitit bude problem da to pryc,,,,diskuze jestli sviti tak ci onak jsou k nicemu...navic svetla z astry asi nebudou identicke s tema na OI nejaky rozdil tam byt MUZE.a dokud neuvidime jak ty na OI sviti nemuzeme rict nic,pouze se dohadovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Homologace je vec jedna a vec druha je, ze i kdyz svetla sviti "naprd" s cockou a halogenkou tak HID ji stoprocentne pomuze ...

A neverim, ze by si Kopacek z duvodu "exkluzivity" nechal nasrat na hlavu a udelat odflaknute "cina smejdy" ...

Pockame na finale, spekulace jsou opravdu k nicemu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne jsem velice zvedav jaky budou na zivo... takze az to zkouknu u zdenala,ktery si na to dela mega zalusk tak teprve sem supnu recenzi..do te doby nejakej tok ci co pro me nehraje zadnou roli...tim me to Cjoctaviane neber za zle..treba mas pravdu , ale treba taky ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...