Přejít na obsah

Octavia II RS


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Náhodou to neni špatný. A když porovnávali O1 RS vs. O2 RS tak se taky všude říkalo a psalo, že dvojka je nepovedená,málo dravá atd.

Vsak kdyz das vedle sebe OI RS a O2 RS tak to tak skutecne je. Zrovna nedavno sem nekdo na foru tudle fotku daval a temer drtiva shoda na tento nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já určitě ne :smich:

Spíš to tak nějak teď funguje,

např.

FII - první reakce - hrůza, FI lepší

OII FL - předek Made in China - předface lepší

SUP II - zadní světla - Megan, jinak OK

Yeti a Room ty jsou hodně individuální dle mě

Z toho mi tak nějak plyne, že další model asi nebude jeden z těch, který když člověk uvidí, sedne na prdel a řekne: "To auto chci". Poslední Škodovka, která měla fakt charizma je dle mě OI. Nevím, ale třeba Škodovka překvapí :)

Editováno: , autor: Tangerín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romi, ja s tebou uplne suhlasim. Spataky dokonca vymenim, kedze podla mojich poznatkov menej hucia ako tie nase "povodne", a zvysok mi je viacmenej ukradnuty. Moje sklamanie je veeelikanske.

- ked uz tomu dali predne MEGAsvetla, preco niesu s integrovanymi diodami pre denne svietenie?? Preco niesu bixenony??

- auto "zdedilo" mega antenu zo Superba II

- velke spataky su prebrate z Passata, kde tieto spataky razia cestu uz asi 4 rok (ak budem nieco riesit z OII RS FL, tak tie)

- zadok je taky aky je, ten komentar nepotrebuje, nema preco (tie chybajuce odrazky su to posledne co ma trapi)

- interier, aj tak gro problemov interieru nebolo doriesenych

- cuvacie senzory + Colombus budem montovat, tj toto sa tu riesi na fore skoro rok ...

cize suma sumarum, okrem noveho loga OII RS a 15kg lahsieho auta tu nemame nic nove, akurat nam pridali viac sklenenych vyrobkov ....

..a add celkovy FL OII, zistil som, ze sa mi to paci asi pri dvoch promile alkoholu v krvy, ked ma v tom vezie taxikar domov . Nieco sa vo mne zlomilo, a zacinam mat k OII odpor... absolutny..

..skoda no, ako som sa tesil, tak som sklamany....samozrejme, je to moj nazor, s ktorym nemusite byt stotozneny...

Ak Skoda bude razit cestu tymto smerom, asi prechadzam na iny koncernovy voz, s porovnatelnymi parametrami, akurat sa nebude pysit oznacenim RS.... akurat ze bude quatro, a face prednej masky si bude drzat najblizsich 10 rokov (kedze si ho drzi 10 rokov dozadu) ;)

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OII RS má krásny prechod prednej kapoty do nárazníka a spodná časť je ešte vystúpená dopredu,všetko ladí,vyzerá brutálne,ale na fl všetko akoby sa hádalo, tam jednoducho kapota končí pred špz a pod nou priečna lata a tie obrovské svetlá :Nevyzerá agresívne,ale vyzerá ako nasratý trpazlík s prehnane veľkou hlavou a malým telom.

Veľmi si zvykať ani nemusíme,lebo ten dizajn tu už bol,ale ani vtedy nepresvedčil.

Editováno: , autor: CS101
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno som chybný alebo čo oproti vám, ale mne sa FL u Octavii páči a veľmi. Keď teraz pozerám na pred face, tak mi príde veľmi zastaralý, pochmúrny a konzervatívny. Už potrebovala Octa omladiť. Samozrejme, určité veci by som ešte pomenil do dokonalosti, ale nie som dizajnérom... A RS so Scoutom vyzerajú teraz ešte raz lepšie ako ich predchodkyne. :palec2: Spredu sú oveľa dynamickejšie a ostrejšie.

PS: Dúfam, že si nebudete myslieť že som na kórejčanov. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thief1: mám podobný názor, ta RS FL se mi líbí hodně :palec2:

ale je fakt, že OII FL se mi líbí jen na světlejších barvách, např. zelená Arctic nebo béžová Sahara, to je špica, na tmavých tam jsou hodně výrazná ty přední světla a není to ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno som chybný alebo čo oproti vám, ale mne sa FL u Octavii páči a veľmi. Keď teraz pozerám na pred face, tak mi príde veľmi zastaralý, pochmúrny a konzervatívny. Už potrebovala Octa omladiť. Samozrejme, určité veci by som ešte pomenil do dokonalosti, ale nie som dizajnérom... A RS so Scoutom vyzerajú teraz ešte raz lepšie ako ich predchodkyne. :palec2: Spredu sú oveľa dynamickejšie a ostrejšie.

PS: Dúfam, že si nebudete myslieť že som na kórejčanov. lol

To by mě zajímalo kde vidíš tu ostrost, asik budeš fakt na ty korejce lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna tiez napadlo, ze tymto krokom ziska moja RS na cene, a dufam ze casom bude o nu vyssi zaujem ako o OII RS FL :palec2: ...

Aj tak by ma zaujimalo, akym sposobom prisla Skoda auto k takemuto designu prednej masky. Ci to bolo detailnym priezkumom trhu, alebo sa na oddeleni designu vsetci zhulili a pri tomto procese im vysli "vysmiate tvary OII FL". :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...