Přejít na obsah

Rezavé bubny-má smysl s tím něco dělat?


tondaz

Doporučené příspěvky

jak spatne kryje? jen sem prebrousil bubinky a natrel stetecke tri vrstvy a nepozoroval sem ze by to spatne krylo..

Ja taky ne... :palec2:

Prostě ty hrany mi pořád vylejzaly. Kámoš teď natíral hammeritem žlutým a to samé. Taky byl pěkně naštvanej. Tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, kde u mě byla chyba. První vrstva překryla jen ty rovnější plochy, rohy a hlavně hrany byli skoro bez barvy. Druhá vrstva už si stím trochu poradila ale pořád to hodně prosvítalo. Třetí už šla, ale bylo pořád vidět, že na hranách je slaboučká vrstvička. Takže čtvrtá vrstva a už to bylo dobré. S tou novou barvou to zvládnu na 2 vrstvičky a jsou suprové. Vše sem měl dobře očištěné a admaštěné. Hlavně že vám to aspoň kreje, já sem si poradil jinou barvou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mam jeden dotaz jsem cerstvy ridic a zacinam zkulturnovat nasi fabii combi 1,4TDI 55KW :)

chci barvit take brzdove trmeny a bubny ale nevim cim jestli ma cenu koupit treba toto http://www.schon-tuning.cz/SKODA/Octavia/3...bny-zelena.html

http://www.autofashion.cz/index.php?main_p...roducts_id=1916

a nebo to udelat asi jako 80% z vas natrit to hemeritem mame modrou metalizu (hlubinna modra)

a taky nevim jakou barvu na to tak pokud tady nekdo mate uz zminovanou barvu tak se pls. ozvete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
kupoval jsem na fabku novy litaky... a potrebuju natrit bubny a trmeny.. mel jsem predstavu bubny cerny.. a trmeny zlaty... auto je modry... ale tata to chce mit v jedny barve... nebude to blby i v predu cerny... nemohl by sem dat nekdo fota jak to vypada na autech...

diky

ja mám černé předek a zadek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Ahoj, rozhodně Ti(a vlastně i ostatním) nechci brát dobrý pocit z poctivě odvedené práce ... moje zkušenost je ovšem taková, že barva typu: např. silikonová antikorozní(výrobce BALAKOM) nevydržela ani 1/2 roku. Letos jsem vyzkoušel práškovou barvu(KOMAXIT) - nejprve opískovat potom prášková barva. Mně se to podařilo pořídit za 50+50 Kč. Což je za hubičku. Čas prověří, jestli to byla správná volba.

Ahoj,

rok se s rokem sešel(téměř) ... a můžu bilancovat, jestli ten KOMAXIT byl správnou volbou. Nebýt toho, že to v té lakovně odflákli, mohlo to být bez známek koroze. Posuďte sami:

post-3272-1208814899_thumb.jpg

post-3272-1208814939_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

rok se s rokem sešel(téměř) ... a můžu bilancovat, jestli ten KOMAXIT byl správnou volbou. Nebýt toho, že to v té lakovně odflákli, mohlo to být bez známek koroze. Posuďte sami:

post-3272-1208814899_thumb.jpg

post-3272-1208814939_thumb.jpg

no nevypadá to po roce moc pěkně

asi zlaté bubny na felicii, tam jsem je ve třech letech stáří nastříkal barvou na brzdy a když jsem ji desetiletou prodával, tak rez na nich nebyl, asi zázrak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevypadá to po roce moc pěkně

asi zlaté bubny na felicii, tam jsem je ve třech letech stáří nastříkal barvou na brzdy a když jsem ji desetiletou prodával, tak rez na nich nebyl, asi zázrak :)

JÁ JSEM PŘED BUBNY DAL TAKOVOU NEREZOVOU IMITACI KOTOUČŮ.

post-7292-1208872798_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevypadá to po roce moc pěkně

asi zlaté bubny na felicii, tam jsem je ve třech letech stáří nastříkal barvou na brzdy a když jsem ji desetiletou prodával, tak rez na nich nebyl, asi zázrak :)

No ... myslím si, že ten Komaxit(prášková barva) je správná volba, jenže ti borečci to zkrátka odflákli - na těch již zkorodovaných místech byla slabší vrstva nebo to bylo umaštěno. Každopádně, před lakováním jsem dal bubny opískovat.

Topolíno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...