Přejít na obsah

zvednuti octavie


schrek

Doporučené příspěvky

zdravím, tak se taky dostávám k tomu že zvednu sve TDI 81kw ale mám doplňující otázky:

1, v ETCE jsem nasel ze pro paket špatné cesty jsou i jiné tlumiče, normální kód je 1J0 413 031 a pro špatné cesty je 1J0 413 031 AM.

2, dalé zadní podložky pod péra jsou zobrazeny jen u provedení 4x4, proč nejsou i u normálního

3, pujdou dát péra z 4x4 na normální? přední i zadní? to by potom mělo byt vysoké jako 4x4 a ještě váš o ty podložky ně ?

Díky za upřesnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ja sem svoji octavii prizvedl v predu o 2cm a v zadu o 2,5cm. Do predu jsem si nechal udelat nerezové valecky a do zadu sem si to nechal vytocit ze silonu podlozky. A spokojenost :palec2:. Pak sem zvedal jeste GIV 4x4 a v předu o 4cm a v zadu o 3cm. V předu se to muselo zvednout hodne tam byly unaveny pera. A pozor kdyz to zvednete v predu hodne budete mit prdni kola do V....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

How much???? ty podlozky.... Mam 4X4, podvozok "paket pre zle cesty" ale predstavoval by som si to asi takto/viz. OBRAZEK/..

Majitel tejto octy byl na foru naposledy spatren r.2OO6, takze sa pytam "znalcov" ako dosiahnut ten efekt... Ake konkretne tlmice a "pridavky" sa tam davaju??? How much vyjde taka "sranda"??? Potesili by konkretne info aj z neakym foto, nech je vidno vysledok..

dik

yoyo

Čauvec pánové, měl z vás, kdo jste zvedal podložkama nějaké problémy při STK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauves,já problém neměl,sice jsem šel přes známého,kvůli černým předním oknům,ale toho zvednutí si tam ani nevšimnul, a pak kdyby jsi byl hodně drzej, můžeš tvrdit,že jsou to podložky homologovaný (existují,ale jsou daleko nižší) a na té podložce nemá šanci vidět nic,jestli tam má něco vyražené nebo nemá-pak žáleží na technikovi-když si ráno špatně vrzne doma,tak tě vykopne i s novým autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...