Přejít na obsah

Audio, Infotainment, Konektivita


170 témat v tomto fóru

  1. Bluetooth a SMS

    • 2 odpovědi
    • 3,2k zobrazení
    • 12 odpovědí
    • 2,8k zobrazení
  2. Bolero + Apple CarPlay

    • 5 odpovědí
    • 5,7k zobrazení
  3. Bolero a AM

    • 1 odpověď
    • 1,7k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 761 zobrazení
  4. Canton a OEM radia

    • 11 odpovědí
    • 2,3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,9k zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 3,1k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 2,2k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 1k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,9k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 1,3k zobrazení
  5. Columbus - Radary jako POI

    • 8 odpovědí
    • 9,4k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 1,5k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,2k zobrazení
  6. Columbus 8" za 9.2"

    • 14 odpovědí
    • 7k zobrazení
    • 17 odpovědí
    • 30,1k zobrazení
  7. Columbus a youtube

    • 0 odpovědí
    • 2,3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,8k zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 1,8k zobrazení
    • 20 odpovědí
    • 1,8k zobrazení
  8. Columbus, nejde USB

    • 10 odpovědí
    • 821 zobrazení
  9. Control Center

    • 11 odpovědí
    • 3,7k zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 8,4k zobrazení
    • 32 odpovědí
    • 38k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Hádám, že odpovědi se jen tak nedočkám. Vzhledem k tomu, že jsem do teď nedostal odpověd ani na svůj dotaz v SZ z listopadu, moc mě to nepřekvapuje. Proč mělo prioritu zdražení členství a umístění otravných bannerů, když už víc než půl roku nefunguje citace posledního příspěvku z předchozí stránky? A taky nechápu logiku, proč tahle "reklama" vyskakuje i s aktivním členstvím. Teoreticky je to možné skrýt pomocí rozšíření prohlížeče, ale tohle by nemělo být nutné. Neměl bych problém s navýšením příspěvku na běh fóra, kdyby aspoň byla vidět nějaká větší snaha o řešení stávajících problémů a lepší komunikaci. Z tohoto pro mě vyplívá, že stávající členství nebudu po doběhnutí znovu obnovovat. Nevidím v další fóra podpoře za stávající situace smysl. Jelikož jsem za dobu členství a dalších nákupů v eshopu už nějakou tu částku fóru poslal, aspoň ta podpora ve formě odpovědi by byla na místě. Před aktivací členství jsem měl kapacitu úložiště fotek skoro vyčerpanou, takže pokud bez členství přijdu o možnost nahrávání fotek, s fórem se loučím úplně. Tohle je spíš pro mou úlevu z frustrace a jakoukoliv odpověď už nečekám. Pokud si za takový příspěvek zasloužím nějaký postih, jsem s tím smířený...
    • ja som o tom natacani elektrod uz roky nepocul a zijem , brisky davam bezne a funguju 
    • - presne, Viskozita je určite dôležitá ale s "dokonalejšou" technikou sú dôležitejšie iné faktory - za zadretými piestnymi krúžkami pevne verím že je tiež palivo s rôznymi náhradami (E10) a biozložky v nafte a možno v kombinácii s jazdou tak, že motor len zriedka ide cez 2000 ot/m (aby motor netrpel a dlhšie vydržal). Ale toto je zase môj ničím nepodložený pocit. - dlhá výmena spôsobuje neskôr vysokú spotrebu oleja. Hm... Moje autá vraciam do leasingovky po ubehnutí 150÷200tkm. Niektoré z nich si odkúpili známi alebo rodina. Moje najazdené kilometre malo auto výmenu po 30tkm, oni menia po roku, pretože väčšinou jazdia 10÷17tkm ročne. Včera som práve s jedným takým majiteľom hovoril, pretože moja O4 bude o 3 mesiace končiť tak či nemá záujem vymeniť auto. Dnes má jeho auto 14 rokov a 350tkm. Tak ako olej nežralo mojich 160tkm tak ho nežerie ani teraz. Motor - diesel - okrem výmeny oleja nemal žiaden iný servis. Jazdy sú 2x ročne dovolenka ca 6tkm, zvyšných 10tkm sú jazdy 10-25km (obchod, práca, návšteva rodičov). - pre mňa je zarážajúce množstvo ľudí, ktorí dajú na pocity. Niekde som tu čítal príspevok "dal jsem olej X a po najetí 500km se neprojevuje žádný problém". Prešiel 0,1% životnosti motora a nezaznamenal žiaden problém tak je to teda v poriadku. Druhý pán pozrel na stránku výrobcu oleja a konštatoval, že bude dávať olej už len od tejto značky "díval jsem se, dělaj dobrý oleje". Potom sa zistilo, že problémy, ktoré sa v danom vlákne riešili spôsobuje práve jeden z parametrov oleja (tomu nikto z postihnutých nechcel na začiatku debaty veriť) a u výrobcu ktorý pocitovo "dělal dobrý oleje" bol práve tento parameter jeden z najhorších.    
    • Zdravím, mám podobný dotaz k tomuto vláknu, ale reverzně. Je možnost do auta, které má funkci výhřevu volantu, dát volant bez výhřevu? Zůstal mi ze staré OIII zkosený volant bez výhřevu a uvažuji o koupi auta, které ale výhřev má. Předpokládám, že po zapojení to bude hlásit chybu výhřevu, dá se to pak nějak vyřešit? Deaktivace výhřevu jen ve VCDS asi nepomůže, že? Díky. 🙂
    • Ze strany od řidiče je to trochu problém. Je tam docela špatný přístup. Od spolujezdce je to po sundání schránky jednodušší. Napíchnout na diagnostiku a podívat se, která klapka nereguluje. Jsou tam myslím dvě, nebo tři
×
×
  • Vytvořit nový...