Jump to content

Motor 1.0 TSI

Sign in to follow this  

Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k

4 topics in this forum

• 10 replies
    • 780 views
  1. 1.0 TSi ve srovnání

• 9 replies
    • 3,003 views
    • 2 replies
    • 1,182 views
    • 9 replies
    • 879 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• @Zdenek Pastorek Já vím, ale nenašel jsem v O3 téma ke Combi i když si myslím že tu někde dříve bylo. Každopádně na krátké je to asi nereálné. Sice je výhoda, že proti O1 i O2 má O3 velmi příjemně dlouhé vzpěry, takže je tam vážně hodně prostoru pro stlačení pružin, ale i tak ta rotace dveří kolem pantu je tam zcela jiná. Tedy můj "pokus" může být maximálně určitým vodítkem, že u Combi rozhodně nedochází k nějakým deformacím, pokud člověk zvolí vhodné parametry pružin a samozřejmě také pokud tam nemá nějaké noname vzpěry, které ani nemají koncovou brzdu, aby to pak chtělo "trhat panty".
    • Podívej se na konec "-" kabelu u baterie, jestli tam není malý konektor se dvěma drátky (sonda proudu). Pokud ano, baterie se ti "inteligentně" dobíjela jen na 80%, což jí mohlo zničit. Nech si někde udělat zátěžový test. Pokud klesla kapacita baterie pod 60%, je hotová, kup novou a nech rozpojený ten malý konektor. Baterie se bude nabíjet na 100%.  
    • Nejlevnejsi reseni: Musis sehnat cidlo hladiny ostrikovacu, v nadobce je tusim zaslepka na cidlo a pak jeden kabel do budiku, druhy je zem. Pokud tam zaslepka neni, tak vyvrtat diru. Zadne kodovani. 
    • zkus ferda25 -  začal bych downgrade software 
    • Prosím, dej vědět, jestli bude mít olej s vyšší viskozitou nějaký vliv na zvukový projev tvého motoru. Já nyní laboruji s Mobil FS 0W40 a jsem z toho docela rozpačitý. Naplnil jsem motor dávkou na proplach, najel cca 500 km a za horka vypustil a musím říct, že takhle nízkou viskozitu jsem ještě neviděl. Teklo to jak voda. 5W40 Synthoil od Liqui Moly se v porovnání s tímto táhnul jak med. A protože v novém motoru je jeden zvuk trochu podezřelý, tak mě bude zajímat právě tvá zkušenost. Moc se mi nechce testovat 5W40 a pak se zase vracet k 0W40, řekl jsem si, že s viskozitou oleje půjdu jen směrem nahoru a to podle postupného vývoje spotřeby oleje.
  • Create New...