Jump to content

Motor 1.0 TSI

Sign in to follow this  

Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k

6 topics in this forum

• 1 reply
    • 225 views
    • 21 replies
    • 2,572 views
    • 3 replies
    • 2,561 views
  1. Motorový olej

• 17 replies
    • 2,034 views
  2. Priemerna spotreba

• 4 replies
    • 1,468 views
  3. 1.0 TSi ve srovnání

• 12 replies
    • 4,465 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Dobrý den  Mám problém nedávno jsem jel a najednou mi auto chciplo potom už nešlo nastartovat. Auto jsem dotáhl a zkoumal jsem proč nestartuje zjistil jsem že mi z cerpadla co je v kufru mi nejde nafta k palivovemu filtru. Mělo by to čerpadlo tu naftu poslat do předu nebo ne? Jediny zatim co jsem udělal tak jsem čerpadlo vytáhl a zkusil a funguje. Neporadil by jste mi po cem jit a co zkusit. Dekuji všem   
    • https://www.autoforum.cz/predstaveni/unik-odhalil-vsechny-nove-motory-pro-skodu-octavia-pro-letosni-rok-rs-dostane-tri/
    • Zdravím všechny nenašel jsem tady nikde  že by někdo řešil daný problém proto zakládám nové téma    Mám Octavii III 2.0 110kw 4x4 ckfc   A všiml jsem si že pod.intercoolerem mám na levé straně celé od oleje a vůbec nemám tušení odkud to je je nebo proč oleje mi nějak neubývá kontrolka nesvítí a je to tam mastné jako by to tam někde prosakovalo.nesteali jste se stim někdo už .někdo minulý rok říjen  tzn před 10tkm mi měnili ten intercooler ztrácela se voda . Klasika u těch motoru . Budu rád za každou radu 
  • Create New...