Přejít na obsah

Clintův sraz Octavia u Prahy


Clint

Doporučené příspěvky

To se nám to pěkně rozrůstá, aby nám stačil parking :D

 

Furt jsem si řikal, že v tom seznamu někdo významnej chybí a nakonec jsem na to přišel, zapomněl jsem na Radiuse, tak už tam je :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasnej program a hezke umisteni v sini slavy (pozvanych)

nicmene musim nesouhlasit s programem, kdy na mne a koktu je vyhrazeny cas pouhe 3h - vim ze to neni vikendova akce, proto v ramci uspor navrhuji zrusit foceni a obed, zcela uprimne mne obed velice mrzi, ale bohuzel nic jineho mene podstatneho v programu neni (kodovani musi byt, az budeme na srazu dietaru, tak bych vypustil kodovani misto obeda) a tento nove usporeny cas bych tedy vyuzil k objektivnimu posouzeni stavu kvalit staro-nove Octavie, s tim ze vyhrazeny cas pro koktu (5minut) by zustal zachovan, v opacnem pripade bych navrhoval koktu zrusit a prijezd jiz na 11h

namitky?

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrušit Radiuse a jeho litanie. :D

ano, i to je moznost, ale pote bych navrhoval konec akce o 3h drive, jelikoz by kokta dany volny cas asi nezaplnil

po zjisteni, ze jde kokta pristi tyden na potahovani sedacek, bychom mohli asi casy zachovat

Stringo:

koukam na spotřebu a je zhruba o 200MW niz nez pred rokem, takze si muzes dat voraz, aktualne by to nikdo nepocitil

Stanmar:

aby nevedeli, co je ceka za opravy, chytre :D

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...