Přejít na obsah

Řetěz v rozvodech 1.2 TSI


Doporučené příspěvky

přesně jak píše Ekkar...

 

jenom jedno si neodpustím. Škoda plus nic neznamená. Je to cca 2 roky co jsem si chtěl koupit Polo - rok max 2 roky starý. Vše přeš Škoda plus. Vždy výborný stav apod. nebouraný. Vždy jsem přijel, vytáhl měřák na barvu, prodejce protáhl obličej a 5 z 6 aut mělo vždy něco přelakovaný, pak mi došla trpělivost a počkal až si koupím nový...

Škodaplus neznamená nebourané vozy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodaplus neznamená nebourané vozy.

tvůj příspěvek vůbec nechápu kde to jako tvrdím ? já jenom tvrdím, že Škoda plus neznamená vůbec nic, moje zkušenost je taková, že to není záruka nějaké kvality apod. stejné podvody jako v jakémkoliv jiném bazaru, nebo soukr. prodejci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže abych shrnul ten divný zvuk při studeném motoru.asi to tady už bylo, každý servis víceméně řekne to samé.

Podle historie vozu sadu měnili 14.4. 2014 v cca 70 000 najetých kilometrech (nyní cca 85 500), tahle sada by měla být finální a neměly být s ní už problémy. To co prý slyším ráno po zimném startu je pro tyto motory typické a nemám se tímto zaobírat. Toť prý vyjádření výrobce (asi ŠA), řetěz neměřili, prý je to zbytečné (hmmm), snad má technik autorizovaného servisu pravdu.

Takhle mi byl vysvětlen problém kolem řetězu. Snad už bude vše ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny

Dnes jsem nechával měnit komplet rozvody (řetěz, napínák, vodící lišty...) (35500km 6/2010) nechal jsem vyměnit i víko rozvodů a říkali že krom čísla (indexu B vs D)  se prý nic nezměnilo :) staré víko mohu vyfotit pokud by byl zájem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymena oleje 236

Diagnostika 472

demontaž a montáž víka rozvodů 1038

řetěz demontáž a montáž 330

napinak 330

vana oleje demontáž a montáž 755

 

olejovy filtr 229

řetěz 1119

kryt rozvodů 1883

lišta vodící 362

napínák řetězu 797

kluzná lišta 362

silikon 417

olej 1577

čistič a odmašťovač 46

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...