Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

Tak se také přidávám k vrzajici většině. Včera při horku jsem to poprvé zaslechl. Fičení meluzíny u b sloupku mám také od jara a je to dle servisu další " vlastnost". Mám 6/2014 , technik ze servisu zkoušel jejich novou předváděčku a fičí také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně vrzání těsnění dveří,slavím úspěch s jarovou vodou. Nicméně já jsem přesvědčen že jsem si to udělal sám, celé léto auto nevrzalo do chvíle než jsem ošetřoval pryže na autě a jak jsem to stříkal na hadr tak se to z toho spreje dostávalo do vzduchu v garáži a měl jsem celý auto zalepený od toho sráče :D A to ani nechci vědět kolik jsem se toho nadýchal. Nejlepší byla okna... takže jsem laboroval a řekl bych že nakonec opravdu zabralo omýt tu sametku jarovou vodou. :-) Uvidím časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi objevil nový pazvuk, mírné povrzávání z oblasti okolo pravého A sloupku/skla/palubky... nevím. Seděl jsem i na místě spolujezdce, všechno jsem ohmatal a nepřišel jsem na nic. Už mi dochází trpělivost, takže s tím brzy asi zajedu do servisu a uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj po delší době, poslední dny se mi párkrát po ránu stane že mi na jakýchkoliv nerovnostech něco brutálně drnčí v palubce u spolujezdce někde vevnitř ( v kastlíku nic a víko kabinovýho fitlru taky ne). Po zahřátí to přejde ale je to fakt občas ne každý ráno.

Příště to natočím za jízdy na kostkách ale pro představu stačilo zabouchat na horní příčku otevřeného kastlíku (ten zvuk bouchání ignorujte) ale to hrubé drnčení tam pak je slyšet s tím. Jde to z míst u spolujezdce pod oknem bych řekl. Znáte ten zvuk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som konečne nahral zvuk ktorý mi už posledné týždne lezie pekne na nervy a nevedel som naisto či to je ono. Až kým som neodstránil vŕzganie nastavenia pásu podľa mikliska. Ide o zámok bezpečnostného pásu u vodiča v ktorom takto cvaká, praská, vŕzga pracka pásu. Nahrávané je to na normálnej ceste. Ak pracku zacvaknem opačne do zámku (otočenú o 180 stupňov) tak sa to zredukuje o cca 70 %. Tak Vás prosím o rady čo sa s tým dá robiť. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj po delší době, poslední dny se mi párkrát po ránu stane že mi na jakýchkoliv nerovnostech něco brutálně drnčí v palubce u spolujezdce někde vevnitř ( v kastlíku nic a víko kabinovýho fitlru taky ne). Po zahřátí to přejde ale je to fakt občas ne každý ráno.

Příště to natočím za jízdy na kostkách ale pro představu stačilo zabouchat na horní příčku otevřeného kastlíku (ten zvuk bouchání ignorujte) ale to hrubé drnčení tam pak je slyšet s tím. Jde to z míst u spolujezdce pod oknem bych řekl. Znáte ten zvuk?

To mi dělá od novoty a je to jen při určitých stupních venku. Řekněme cca od -5 do +10 stupňů. Není to ale přesně, nemám to přesně odměřené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...