Přejít na obsah

Kodování Octavie IV


Dixik2

Doporučené příspěvky

Pri MR2022 nebudem teda vedieť meniť stred, kde to ukazuje rýchlosť za nič iné, ale škoda navigácia medzi budíkmi by sa mi mala zobrazovať?

Za škoda digitálnym oddelením totiž už týždeň čakám, aby mi na diaľku aktivovali skúšobnú verziu navigácie, lebo v shope mi chýbala.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 25. 10. 2022 na 10:10, cermakvl napsal:

Ahoj. Funguje ti to při běžícím motoru, nebo jenom při zapnutém zapalování?

tak tohle zabralo :-)

 

Control unit: 09 Central Electrics - Adaptation
    Zündungswarnung und Antrieb-Aktiv-Warnung:
(Ignition warning and drive-active warning)
           Ausgabe MoLaWa_AAW: active -> Not active

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 5. 2023 na 9:28, cermakvl napsal:

tak tohle zabralo :-)

 

Control unit: 09 Central Electrics - Adaptation
    Zündungswarnung und Antrieb-Aktiv-Warnung:
(Ignition warning and drive-active warning)
           Ausgabe MoLaWa_AAW: active -> Not active

Funguje. Díky. Jen jsem to chvíli hledal. Mám to truchu jinak. 

 

Elektronický centrální elektrický rozvod 09 - Adaptace - Unterdrückung Zündungswarnung - Ausgabe MoLaWa_AAW - aktivní změnit na neaktivní 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 25. 5. 2023 na 6:24, Fíkusák napsal:

V OBD11 aplikace CarPlay wireless. 
Bude to fungovat za 100 creditu??

Podivej se sem: 5F multimedia - adaptace - function configuration connectivity. Mozna tam mas zapnute jen USB nebo deaktivovano…

Editováno: , autor: Tomas_cz1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

tak jsem poridil obd 11 ultimate at si to clovek muze upravit do obrazu sveho... :-)

Jen se chci zeptat - pri reseni problemu v servisu / updatech - resi servis / skodovka ze je neco povoleno / upraveno (na O3 to nikdy nikdo neresil, ale nevim jak moc to ted videj)

A pokud probehne update, tak vse zpatky v puvodnim nastaveni? (nejvic se teda resit updaty IT)..

Diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel jste nekdo menit nastaveni ostriku svetlometu? Na O3 jsem to mel nakodovano tak, ze se svetla ostrikovali az kdyz jsem drzel ostrik skla vic jak 3 vteriny.. (takze idealne vlastne nikdy, pokud jsem sam nechtel). Akorat uz nevim jak se to delalo. Pokud nekdo umi, tak budu rad, kdyz poradi..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj. Tak se mi povedlo nakodovat vse co tady probehlo, ale vyplula tim na povrch jedna chyba, ktere se neumim zbavit..

Jednotka 09 (Central electric) -  staticka chyba B17D7F0 - Adaptation Invalid. Nabehla po nakodovani pohasinani ambition osvetleni, ale ani pri vraceni na puvodni hodnotu nezmizela. Ma to nekdo taky a povedlo se mu to poresit?

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...