Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Jasně, jasně internetová doba,co se řešilo 1)vadné napínáky,přeskočené rozvody

2)úbytek oleje

tak mi napiš jak bude moderní benzínový motor od 2016 fungovat s filtrem pevných částic,abych snížil riziko nákladných oprav u ojetého auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ono je to přesně naopak - z několika málo dobrých kusů nelze dělat závěr. Oni to už dokonce bez obalu říkají i v autorizovaných servisech, že je nejlepší se toho motoru včas zbavit...

Přesně tak....

Já mám najeto 61 tisíc km a zatím bez problémů, ale zrovna mě říkal servisák, že by se na mém místě auta zbavil - každopádně pokud jezdím do autorizáku, nejsou prý problémy s kulancí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane: No to tedy nejsou problémy, ale připrav se, že půlku zacvakáš ze svého. Oni přihlíží k najetým kilometrům a stáří vozu....bohužel. jako by to mělo s tím nějakou souvislost. Také mi to počítali ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry vecer, ac zde na foru moc neprispivam, tak Vam muzu garantovat, ze vsechny motory CDAA v rozmezi MR 09 az MR 11 budou bastit olej... Ty motory opravuji a je tam konstrukcni vada a tim padem je to casovana bomba... Po modifikaci na BZB s tim problem neni... Dal, s vetsim najezdem se ozve vacka a ulozeni vacky... Taky mala casovana bombicka :)

 

Ted jsem zjistil ze odkaz na octaviaclub je blokovan... skoda, pls pawouku, jde sem dat odkaz, at si kluci poctou co je ceka... dik za pochopeni

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku**va chlapi,to jste hrdinové, poslat do bazaru auto s vylágrovaným motorem, pak se najde blbec jako já dá za GO motoru 50tis.

A co mam s tym autom akoze robit? Jazdit kym sa nerozpadne? Spotreba oleja je 1l/2000km co je podla Skody este v norme, bude to uvedene v zmluve takze nech si s tym kupujuci potom robi co chce.

 

Co sa tyka kulancie - zabudnite na to ak je auto starsie ako 5 rokov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo norma je půl litru na tisíc km. Sranda byla, že ačkoliv mi to žralo přesně litr na 1100km pravidelně a já dvakrát měsíčně obrátil do motoru dvě flašky, tak váhová zkouška prokázala 0,4 litrů na tisíc km a napsali mi, že to je v normě motoru. S tímto dokumentem jsem pak auto prodával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.8TSI je výborný motor. Pružný, tichý, silný. Je to jednoduchý, prostě nekupovat tyto motory od 2009 - 2011 a je to.  Pak už se dával motor s inovovanýma pístama a kroužkama a olej nežere. Takže se dá říct, že 2011 -> bez problému co se týká spotřeby oleje a napínáku. Nebo koupit tento ročník po výměně motoru za nový nebo po GO za písty a kruhy z BZB.

Editováno: , autor: michal2009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...