Přejít na obsah

Rozvody 1.4 16V 55 kW


lada

Doporučené příspěvky

Kde na netu se dají sehnat levné rozvody na fabiu 1,4 16V 55 kW

Díky

Já sehnal tady na foru v inzerci, origo škoda včetně pumpy zabalené v krabicích i s fakturou na bezmála 10 tKč za lidových 4,5 tKč. No nekup to. :palec2: Jinak zkus Seba tady z fora, nebo www.skodadily.cz

Jinak vlákno, kde je toho o rozvodech hodně napsáno tady: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...0&start=150

post-25-1211225326_thumb.jpg

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umim prvovyrobu z Nemecka za 2600,- (stejne jako orig. jen neni orig. krabicka) nebo i prvovyrobu vcetne krabicky za 3403,- a vodni pumpu HEPU za 861,-. Vse s dokladem a DPH, zarukou, proste ofiko. Jedina otazka je, jak moc na to spechas, protoze rozvody Nemecko jsou aktualne doprodany a orig. by mel byt posledni dostupnej kus. DE se ceka na dodavku. Pro forum navic 5% sleva. Jinak to najdes na www.skoda-dily.cz, cisla dilu jsou 036198119C rozvody a 036121008L vodni pumpa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jakou značku rozvodů mají na Hamar.cz ? Sháním rozvody na 1,4 55KW, ale vrtá mi hlavou jak je možný že na Hamar je maj za 2800kč a třeba na mjauto.cz za 4800 a na apm.cz za 5500kč? To si tak ostatní mastí kaspy nebo v tom Hamaru mají nějaký polský nebo čínský aušusy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlemých zkušeností doporučuju rozvody měnit.A to nejen řetěz,lišty,napínák atd,ale i kola.Teď v práci řeším druhý potkaný motor.A zatím to vypadá tak že se bude kupovat nový.Cena cca 96000 kč.

a kolik to mělo najeto?

Jinak jsem se dočetl, že koncern VW udává životnost vozidla na dobu 10 let či 300tis km ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najeto měl něco kolem 150 000km.Žádný městský provoz.Spíš dálnice.Ale rozumný řidič který jezdil normálně.Nepřetáčel ani nepodtáčel.Takže mu nijak neublížil.A pokud se něco takového stane ještě jednou,tak začnu s výrobou tříkolek pro děti.Protože ten řetízek se na nic jiného nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už si nakousl těch 200. tis km, tak mě zajímá co si za těch 200 tis. km na fabce všechno měnil ..(olej nepočítám :horse:

myslím že měnil normální spotřební díly........u jardy je důkaz toho že Htp není jen na ježdění po městě.....a mezi vesnicema...že se dá bez problému i víc než si ostatní myslí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najeto měl něco kolem 150 000km.Žádný městský provoz.Spíš dálnice.Ale rozumný řidič který jezdil normálně.Nepřetáčel ani nepodtáčel.Takže mu nijak neublížil.A pokud se něco takového stane ještě jednou,tak začnu s výrobou tříkolek pro děti.Protože ten řetízek se na nic jiného nehodí.

a neslo o motory s vyrobou do 2004?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, díky, ty svíčky měním jak mi doporučil cimbu, jedna stojí 107,- Kč, takže to ustojím, olej dávám dost dobrý, takže 15.000 v poho,

no doufám, že vydrží, auto měním tak po šesti letech, předchozí felicie tak měla 350.000km, dnes má okolo 450.000 a do motoru se ještě nikdo nemusel hrabat, olej dostávala ten samej :)

to jsou krásný kilomtery ;) Zajímalo by mě jak dlouho mi vydrží Fábie :D Felicie má od roku 1997 najeto 65tis km, stále bez koroze, jako nová - jen oschází díly stářím (nastavení výšky světel, čidlo otáček, těsnění na čidlu v chladiči...)

Na Fábii mam 34tis, tak doufám že mi nepostihne závada tady popisovaná. Mam auto vyrobený 11/2003 ...ale při používání 16" kol bude brzy výměna kostí, nějak to začalo klepat ;)

jen ještě takový dotaz: Jak často jsi měnil ložiska na zadku u Felicie? Zdá se mi že zadní kola mají nějakou vůli, když s nima cloumam, tak něco jakoby klepe :(

Editováno: , autor: janjoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

běžně to asi nebude řešit nikdo, ale já jsem vyjimka - mám 160.000km

nejsi vyjimka, u nas jezdi znamy s fabkou 1,2 47kW v autoskole, dokazete si predstavit co to auto musi vsecko zazit a ma najeto 225tkm....coz je myslim az az, urcite vic nez ty a vse vpoho, jezdi jen na rocni prohlidky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš prosím popsat v jakém režimu se to stalo? Asi se tu už možná řešilo, ale víc zkušeností a info nikdy nezaškodí. Mam nalítáno jen 47tis, takže "životnost" zatím neřeším, ale dle příspěvků je jedno jestli má 5 nebo 155tis. Díky za všechny info co dodáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...