Přejít na obsah

Povinné ručení


Mairek

Doporučené příspěvky

Slavia je nejhorší pojišťovna na trhu bacha na to,česká podnikatelská taky na prde-chce to něco známýho né nic o čem jsi neslyšel přece :D:Dkdyž už pojistit se tak koukej na cenu ale s rozumem,nevím jestli jsi z ústeckýho kraje ale já pro ústečáky dělám pojistky zalevno,dělám pro českou pojišťovnu,kdyby měl někdo zájem až 75% slevy pro známé.Jinak dneska má nejlevnější a nejlepší česká.Koukej na kvalitu pojištění,kdyby jsi se chtěl jenom poradit tak telefon je na vizitce,rád všem sdělim jak na tom je srovnání pojišťoven,a slavie je fakt hnus-nebrat,jinak triglav je dobrej na cenu ale ne už tak na pojistné plnění

2b7805.jpg

Editováno: , autor: Ondřej Suchý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondřej Suchý: To je docela směšné, co píšeš...

Odsuzuješ Slavii bez jakéhokoli podkladu. Tak samo bych já mohl říct, že v české pojišťovně jsou zloději.... A mám k tomu i osobní podklad - kdy jsem platitl na motorku u téhle společnosti o 40% víc, než bych třeba právě platil u Slávie a když měli plnit škodnou událost, trvalo jim to bez mála 3 měsíce. ANO, bylo to v době kropů a odškodnění motocyklů prý trvá déle, ale za ty peníze, které "kradete" do vlastní kapsy by mohlo být odškodnění rychlejší nebo v čem jiném je kvalitnější?

U Slávie jsem zatím žádný problém neměl - a doufám, že ani nebudu. Naopak - potřeboval jsem jejich služby za necelé dva roky 2x a v obou případech mi vyšli rychle vstříc.

Povinné ručení má nějaká kritéria, které splňuje jak Slavia, tak Triglav, tak Česká - jen některé pojištovny si nechají platit víc a lidi rádi platí...

Budu rád, když tvrdíš o jakékoli pojišťovně, že je špatná - abys k tomu uvedl důovdy a rozdíly mezi tou Tebou vyzdvihovanou.

A pokud tedy chceš udělat hezkou reklamu České - napiš tady kolik by u Tebe stálo bez bonusů pojištění na 1,8T rv.04 a co všechno za své peníze v případě potřeby dostannu. Třeba k Tobě přejdu. :palec2:

Editováno: , autor: jirina5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj,

rád ti to také spočítám, potřebuji jen tvůj věk a kde bydlíš?

Ondřej Suchý: To je docela směšné, co píšeš...

Odsuzuješ Slavii bez jakéhokoli podkladu. Tak samo bych já mohl říct, že v české pojišťovně jsou zloději.... A mám k tomu i osobní podklad - kdy jsem platitl na motorku u téhle společnosti o 40% víc, než bych třeba právě platil u Slávie a když měli plnit škodnou událost, trvalo jim to bez mála 3 měsíce. ANO, bylo to v době kropů a odškodnění motocyklů prý trvá déle, ale za ty peníze, které "kradete" do vlastní kapsy by mohlo být odškodnění rychlejší nebo v čem jiném je kvalitnější?

U Slávie jsem zatím žádný problém neměl - a doufám, že ani nebudu. Naopak - potřeboval jsem jejich služby za necelé dva roky 2x a v obou případech mi vyšli rychle vstříc.

Povinné ručení má nějaká kritéria, které splňuje jak Slavia, tak Triglav, tak Česká - jen některé pojištovny si nechají platit víc a lidi rádi platí...

Budu rád, když tvrdíš o jakékoli pojišťovně, že je špatná - abys k tomu uvedl důovdy a rozdíly mezi tou Tebou vyzdvihovanou.

A pokud tedy chceš udělat hezkou reklamu České - napiš tady kolik by u Tebe stálo bez bonusů pojištění na 1,8T rv.04 a co všechno za své peníze v případě potřeby dostannu. Třeba k Tobě přejdu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, pokud nevite co a jak s pojištěním, tak jsem narazil na stranky www.spocitamepojistku.cz , kde si mužete vyplnit dotazník na vaše auto, zjistíte u koho dostanete nejlevnější pojistku, ale i bezplatně, když zadáte vaše číslo, vám zavolají a poradí vše ohledně povinného a havarijního pojištění zadarmo a nemusíte ani žádnou pojistku uzavřít, Mě poradili jak to řešit, jsem spokojen. A nemusím se bát čkp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud nevite co a jak s pojištěním, tak jsem narazil na stranky www.spocitamepojistku.cz , kde si mužete vyplnit dotazník na vaše auto, zjistíte u koho dostanete nejlevnější pojistku, ale i bezplatně, když zadáte vaše číslo, vám zavolají a poradí vše ohledně povinného a havarijního pojištění zadarmo a nemusíte ani žádnou pojistku uzavřít, Mě poradili jak to řešit, jsem spokojen. A nemusím se bát čkp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Já měl 3 roky pojistku u ČPP na 1.8T za 8 tis.... :feve:

Před týdnem jsem se dokopal zajít na pojišťovnu a vyřídit slevu,nebo odstoupit atd...

Tak jsem na paní vybalil,že na netu to stojí tolik a tolik a co udělat na zrušení pojistky.

A najednou panečku mi udělala jinou smlouvu na 3300 :)

Řidičák mám asi 3 roky,takže nevim kde ty bonusy atd nahrabala.

Takže ono to jde,když se chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednou slyšel něco v tom smyslu, že pokud má "protistrana" pojistku u ČPP pak abych se modlil abych něco dostal.

Ale pokud se to týká pojištění mého auta (mých skutků) pak kde je problém, že? Cena je až na prvním místě.

Jinak srazit to z 8-mi na 3,3 tKč je docela vývar :palec2:

Jinak já mám 1.9-ku, s asi trochu delším bezeškodním průběhem a přihlédnutím k místu bydliště (celkem mi to srazilo), ale s připojištěním čelního skla, za cca 4,3 tKč u Generali.

1.8T.........2780,- ročně ....Generali pojištění Venkov, takže proti srážce se zvěří, plnění 70/70, bonus 50% :)

Venkov je vždy automaticky "Proti srážce se zvěří"?

Mám taky Venkov, ale oproti Tebe 1,9 a jen 40% bonus, ale zase jen 35/35 a 4,3 tKč, jak píšu :feve:

PS:

Koukám, že jsem propásl 6-ti týdenní výpovědní lhůtu pro změny. Takže na rok nový pokus.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ceny zde uváděné jsou hodně obecné a moc ti toho neřeknou. Výsledná cena povinného ručení je závislá jak na bonusech, tak i na tvém věku. Čím víc bonusů máš, tím levnější ručení, třeba u mě bonusy udělaly slevu 50%. Jinak pokud ti je do 28let, máš zas pojištění dražší, ale  to je možná jak u které pojištovny, já to tak ale u české pojišťovny mám. Sama paní na přepážce mi řekla, že až budu mít 29let, mám přijít a přepočítá to, že to vyjde pak levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučím kontaktovat makléře, já chodím sem http://www.pms.cz/sluzby-a-produkty-financniho-poradce-a-pojistovaciho-maklere/pojistovaci-makler/

a jejich nabídky byly nejen zajímavé, ale hlavně jsem ocenil rady se k tomu vztahující (jak nesedat na lep)

a vše řeším po telefonu, nikdy jsem je neviděl, nikdy tam nebyl.

Zkuste si najít v okolí poj.makléře, a udělat si konzultaci. Oni mají ty nabídky v malíku, ale hlavně vědí, co se staně, když nastane plnění, jaké jsou "výluky" apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před rokem jsem si koupil  mé bývalé služební auto - O2 2.0TDI,  jako cenu jsem pro pojištění uvedl 150tKč,  u AXY platím cca 6300 - povinné, havárie, všechny skla do 20tKč - je to závislé na bonusech, věku, bydlišti, garáži, výbavě auta(alarm, zámek zpátečky....), samo že cena auta byla nižžší, chce to zkusit na netu(ja to hledal na epojištěni), staré auto jsem měl u Kooperativy, ale na dotaz mi dali cenu cca 10kKč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...