Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

To jste mě teda vyděsili - mám objednanou OII FL 1,9 TDi, PD, Eleg., netušíte kde se vyrábí tento model? A ještě jeden OT - netušíte jaké se z továrny dávají u nové OII FL pneu (značka, typ)?

Neděs se, dnes jsem byl nedočkavě zase kouknout v autosalůnu a tak tam měli 3 nový tourky, samo jsem je prolez, jedna neměla zámek u kaslíku spolujezdce, ale to víme, že souvisí s objednáním dálkáče, kouk jsem jim na galusky a ouha, Matador- výrobní týden 40. Jinak prý dávají, co je po ruce a jaký jsou nasmlouvaný dodávky. Jedna měla Mischeliny a tak jsem zareagoval, ale když jsem kouk do kufru, tak jem viděl letní Matador, oni mu jí přezuli před odběrem. Tak si prý mám taky přivést zimní gumy. Jinak tu řešíme tourky, ne OII!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roomster je v této kategorii a právě proto, že s Roomsterem už se nadále nepočítá, bude ho pak nahrazovat právě ten nový výtvor.

Predloni se prodalo cca 65000 R, loni tusim 55 000. Nemyslim si, ze by velka cast z toho byla zkanibalizovana od jinych modelu. Lowcoster navic bude uplne pro jinou skupinu zakazniku. Uvidime, o SII se taky dlouho tvrdilo, ze nastupce mit nebude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predloni se prodalo cca 65000 R, loni tusim 55 000. Nemyslim si, ze by velka cast z toho byla zkanibalizovana od jinych modelu. Lowcoster navic bude uplne pro jinou skupinu zakazniku. Uvidime, o SII se taky dlouho tvrdilo, ze nastupce mit nebude..

to Boiler: denní svícení je za příplatek

pneu mám Barum-Elite 195/65/15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkujem,auto bylo objednáno 24.8. dnes převzato.Výbava paket plus,sport paket,radio Pioneer MP3,rezerva,zamykaní zpátečky.

Cena 331 000kč a doporučuji Autoprodej Dukla Pardubice,naprosto perfektni jednání prodejce, vyrobeno ve Vrchlabi

Fešanda.. :palec2: Díky moc za fota interieru se sport paketem, hodně mě to zajímalo, protože jí mám taky objedanou. Jsou to sedačky graham???

Ať složí a přeju hodně šťastných km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, perlička, ale třeba tady o tom víte, tak to ani nebude pro vás "novinka"..

Víte, že starý dobrý motor 1.9 TDI 66KW se stále dává do NOVÝCH Octavia Tour? ;) To není vtip, ale skutečnost, ten "starej" dobrej motor 1.9 TDI 66KW.

Tyto motory jdou pouze na vývoz do jedné rusky mluvící země. Tady u nás v ČR tento motor ani nenajdete v konfigurátoru, to je jasný že?

Takže jen taková malá perlička, že tento motor stále žije :) Třeba to "potěší" fandy. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Rumunsko mi teda dava. Clovek se pomalu ani v klidu nevyspi. Ted uz budu zase spat jak batole ;) Vcera vecer jsem jeste odeslal dotaz do skodovky a uz mam i odpoved.

Tu je:

děkujeme za zájem o akční model Octavia Trumf a sdělujeme, že tento model se vyrábí ve Vrchlabí .

S pozdravem a přáním hezkého dne

To ti mohu taky potvrdit, že Tour se 100% montuje ve Vrchlabí ;) Karoserie + lak je komplet svařená a nalakovaná v Mladé Boleslavy, a celé auto se kompletně montuje ve Vrchlabí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A radost z nové Okty je poloviční.Už mi ten brouk pochybností v hlavě vrtá.Snad se ozve někdo kvalifikovanej,ktaerej ví víc. Sakra....

Myslím že kvalifikovanej jsem dost na to, abych ti vyvrátil tvoje pochybnosti o kvalitě a výrobě Octavia Tour. Montuje se jenom a pouze ve VRCHLABÍ, a můžu se 100% jistotu říct, že montáž Octavie Tour není žádná rchlokvaška, žeby to lidi odflakovali, to a to zmrvili, něco zamaskovali apod. Je to prostě montáž od A do Z s maximální pečlivosti.

Samozřejmně i na novým autě se může kde co podělat, ale montáž jako taková je stále stejná, stejně kvalitní, takže pro ty, co tady pochybují, že nechtějí auto z pondělka nebo pátku, to jsou pochybnosti uplně mimo :)

PS: Karoserie se svařuje a lakuje v Mlade Boleslavi. Co karoseri to nádherná práce. Žádný paskvili apod. Nechci tady Tour vychvalovat do nebes, ale už jsem něco z automobilového průmyslu vidět, a Tour je prostě 1A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl za to,že paket pro špatné cesty se vyznačuje těmi jakoby " zespodu nadstavenými" spoilery vpředu i vzadu tím černým plastem.. :o

Kdepak, paket špatné cesty má zvýšený podvozek o 22mm!!, má na spodku kryty na hadičky, a pod motorem je robustní plech, přas celou plochu motorového prostoru. ;) A jestli se nepletu, tak ještě na zadích ramenech jsou plastové kryty, ale to už nechci kecat, jinak vše ostatní sedí 100% pro paket špatné cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...