Přejít na obsah

Podvozek

Nápravy,převodovém ústrojí, tlumiče, pružiny, kola...


Podkategorie

  1. 189
    příspěvků

75 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 3,7k zobrazení
  1. Označení pružin na YETI

    • 0 odpovědí
    • 3,2k zobrazení
  2. Podvozek po 70 tis

    • 10 odpovědí
    • 5,6k zobrazení
  3. Zimní pneu hlučnost

    • 8 odpovědí
    • 6,3k zobrazení
    • 49 odpovědí
    • 44,7k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 3,5k zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 4,4k zobrazení
    • 11 odpovědí
    • 15,2k zobrazení
    • 7 odpovědí
    • 3k zobrazení
  4. Rezerva - dojezdovka

    • 17 odpovědí
    • 9k zobrazení
    • 23 odpovědí
    • 3,9k zobrazení
  5. disky s ET35 na Yetim

    • 1 odpověď
    • 3,2k zobrazení
  6. Krtyty podvozku

    • 5 odpovědí
    • 4,7k zobrazení
  7. Pískající brzdy

    • 17 odpovědí
    • 8,6k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 5,8k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 11k zobrazení
  8. Zvýšení podvozku

    • 2 odpovědi
    • 11,5k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 6,2k zobrazení
  9. Světlá výška

    • 6 odpovědí
    • 14,3k zobrazení
  10. Test letních pneu 16"

    • 5 odpovědí
    • 6,1k zobrazení
  11. Nápravnice Yeti

    • 16 odpovědí
    • 3,6k zobrazení
    • 18 odpovědí
    • 11,3k zobrazení
  12. Problém se zpátečkou.

    • 6 odpovědí
    • 5,6k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 4,1k zobrazení
  13. Výfuky

    • 3 odpovědi
    • 3k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Tak nevím jestli jsem něco neudělal špatně ale někdy mi maxidotw vyhodí hlášku že čtení značek není k dispozici a mčm r pocit že i columbus neví kde právě je a ukazuje mi hodně dlouho stejnou značku.  
    • Je potrebne pri vymene skla v spatnom zrkadle dodrzat polaritu kablikov na vyhrievanie,alebo to je jedno?Je tam modry a hnedy.
    • Zajímavý, tak ono to působí jako šifra se saltem už v tý trojce (jsem se konečně dokopal k tomu odpojit tu klimatizaci a dát to konečně na ten správnej can). Jen teda idk proč, ale starting tlačítko ten salt nemá, ale klíček jo. Dálkáče jsou takový trochu specifický, protože tam jsou 1. 2 byty uplně random a dál to je ok, možná pseudorandom prefix.   Edit, tak to taky vypadá na šifru, protože i blinkry mají ten konec stejnej a liší se jen tím prefixem
    • Tak nevím,ale tohle použije opravdu je blázen.Jak můžete vědět,kolik oleje je do systému potřeba doplnit??Jak víte,kolik to v pixli je?
    • Zdravím, chcem sa spýtať čo teda konkrétne postačuje na nejakú jednoduchú diagnostiku (vyčíňanie chýb, vymazanie chybových kódov, reálny stav snímačov, nútená regenerácia DPF,...) na Superb 3 (2020)…? Mám ELM327, pôjde mi s tým nejaký soft?  Prípadne som zvažoval ešte Delphi DS150E gold tcs cdp+ PRO GOLD- ma to reálne niekto komu to funguje? Nerád by som si kúpil zase čosi čo mi bude k ničomu. Ďakujem za rady.    Mimochodom je možné cez tieto neorginálne diag. nakódovanie napríklad dopojenej cúvacej kamery alebo niečo podobné? Predpokladám že s týmto asi v Škode budú mať trošku problém.  
×
×
  • Vytvořit nový...