Jump to content

Motor 1.0 TSI

Sign in to follow this  

Motor 1.0 TSi o výkonu 70 kW/95 k85 kW/115 k

7 topics in this forum

• 34 replies
    • 3,292 views
    • 2 replies
    • 750 views
    • 26 replies
    • 4,439 views
  1. Priemerna spotreba 1 2

• 38 replies
    • 4,460 views
  2. Motorový olej 1 2 3 4 6

• 131 replies
    • 8,972 views
    • 101 replies
    • 11,812 views
  3. 1.0 TSi ve srovnání

• 12 replies
    • 5,270 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Uvidím, keď bude pršať, niečo tam na skle je, ale minule keď pršalo som interval nastavoval ručne - tym dzindzikom "A". Ako to používate? Páčka do polohy "INT" a dzindzík "A" potom pri automatickom móde upravuje čo?
    • Ahoj všetci, môžete niekto odporučiť šikovného človeka na kódovanie Scala? Ferda25 je 400km odo mňa, čo je dosť od ruky - niekto z Moravy/Sliezska, prípadne Sever/Západ Slovenska?    Igorovi 160R som skúšal písať, ale žiadna odozva zatiaľ :-(
    • no na to jsem se taky snažil přijít, jak jsem ho tam dostal já, že si ho pořád pamatuje a zatím netuším, zkoušel jsem to i na desktopu a zatím jsem nic nevymyslel
    • Zdar všetkým embéčkárom,    idem si po radu a Vaše múdra. Mám Fóbiu 2011, 1,4 63kw, CGGB, BA/LPG v kombajne. Riešim poslednú dobu štarty auta. Po dlhšej dobe keď auto stojí (zvačša večer odstavím ráno štartujem) auto štartuje dlhšie ako som bol zvyknutý. Miesto na brnk (jedna dve otáčky) točí viac ale chytí. Každý ďalší štart počas dňa je na brnk. Tým že mám plyn netankujem iný benál ako 100oktán (kvoli dlhšej dobe v nádrži). Mal som sviečky NGK ZFR6T-11G (nalietané cca 6-7tis km). Myslel som že je to sviečkami tak som osadil BOSCH FR7HC+ 51+ (NGK odtrh 1,1mm - Bosch 0,9mm) ale štarty bez zmeny. Jediná vec čo som si všimol po štarte (može a nemusí mať súvis) je že keď auto nehám na voľno beh bežať dlhšie a nerozbehnem sa hneď a klepanie hydroštelov utícha (domazali sa) tak v určitom momente sa motor rozvibruje trošku viac spotreba vyskočí na 2,8l/h a potom to padne a je ticho a minimálne vibrácie. Vedeli by ste mi poradiť čo kde ako hlaďať či skúsiť ? Jediné čo tak olej má 2,5tis km pred výmenou ale inak všetko v aute funguje, nežere to olej, nemá to veľkú spotrebu, prepínanie BA-LPG neni cítiť.    Díky
    • Tak dveře jsou jiz opravrny,postupoval jsem dle rad,zámek jsem postupně rozbil a pak uz to šlo otevřít, dále uz jen výměna, bál jsem se toho,ale nakonec šlo celkem dobře. 
  • Create New...