Přejít na obsah

Řetěz v rozvodech 1.2 TSI


Doporučené příspěvky

Pani, s mojim vw polo s motorom 1.2 TSI 77kw, mam od poslednej akcie od 27.2.2012 najazdene uz takmer 1000 km, a motor zatial slape ako hodinky... so servisnou akciou 03F 198 229 B a aj po zmene softu motora. Viem ze je to zatial malo ale budem priebezne informovat. Auto startuje zatial bez problemov jak za studena tak za tepla. jedine co som si vsimol, pri kazdom starte sice pocujem take velmi jemne "chchchchch" asi mozno menej ako jednu sekundu, - to bude asi dopnutie retaze.. , a povazujem to zatial ako za normalny jav. Pred tym to bolo "trtrtrtrtrtrtrtr" asi 3 sekundy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vymeniť napínák sa dá na parkovisku za 15min. Lenže ten strieborný je s označením  B a ten čierny je s označením D, každý patrí na iný 1,2 tsi motor.

Strieborný je na staršie motory a čierny na novšie s modif. rozvodmi. (odlišný napínák, odlišné klzné lišty, ozubené kolesá, reťaz atd)

Podľa etky sú tieto napínáky nezámenné diely. No ak má zhodné rozmery, tak by to teoreticky prehodiť šlo, lenže či to bude mať prínos a čo to urobí... Neviem aký je medzi nimi rozdiel, možno vytvára väčší tlak na novú, že vraj širšiu reťaz. Ak ho vyskúšaš a podelíš sa o skúsenosti budemm rád.

Nečakaj, že ti túto výmenu urobí autorizovaný servis.

Editováno: , autor: voodoo123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, měl bych dotaz. První výměna rozvodu byla při 20tkm a teď mam na tech nových  tak 18tkm celkem mam najeto 38tkm. A zda se mi že už to zase začíná auto je zase hluční při startech. 

 

Přikládám video co jsem dneska natočil bývá to i horší: 

 

 

Co vy na to?  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, měl bych dotaz. První výměna rozvodu byla při 20tkm a teď mam na tech nových  tak 18tkm celkem mam najeto 38tkm. A zda se mi že už to zase začíná auto je zase hluční při startech. 

 

Přikládám video co jsem dneska natočil bývá to i horší: 

 

 

Co vy na to?  :kol-32:

nech si ho vymenit,ja dostal retez s indexem A na konci,mam na nem 4tis. a zatím nezavrcel,oni ty první vymeny byly ty same retezi,ted uz by měli byt jiné,tak jsem to cetl ve svete motoru,me rekli ze ted je novy dodavatel i jiny napinak,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nech si ho vymenit,ja dostal retez s indexem A na konci,mam na nem 4tis. a zatím nezavrcel,oni ty první vymeny byly ty same retezi,ted uz by měli byt jiné,tak jsem to cetl ve svete motoru,me rekli ze ted je novy dodavatel i jiny napinak,

 

 

nech si ho vymenit,ja dostal retez s indexem A na konci,mam na nem 4tis. a zatím nezavrcel,oni ty první vymeny byly ty same retezi,ted uz by měli byt jiné,tak jsem to cetl ve svete motoru,me rekli ze ted je novy dodavatel i jiny napinak,

 

 

No ja mam ve škoda počítači ze mam sadu bez A a když jsem jim to říkal tak mi řekli že to je jen v počítači ale že tam mam tu novou sadu už. A furt mi tvrdi že to je normální . přitom to fakt normální neni je to čim dal horší najedu ročně tak 20-25tkm    :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted mam 18tkm na nových rozvodech. Ty starý měnily při 20tkm. A tam skákaly hrozne otáčky kvůli starému softu.

moje první rozvody:



A mě se teď stává že když jedu třeba 60km (je jedno i když třeba jen 5km ale vetšinou jezdím delší trasy) v kuse a pak stojím na volnoběh třeba vic jak dvě minuty tak motor začíná lehce škubat a vibrovat jako kdyby napínák nedokázal dokonale napnout řetěz, ale stává se to jen když je vic jak 0 stupňů a to mi klesnou otáčky na tech 650 otáček. Protože když je min jak 0 stupňů tak mam zvýšeni otáčky pak to nedělá.

Děla to taky někomu? Jak byl ten řetěz novy tak mi to nedělalo motor byl klidný a tichy. :kol-19: Editováno: , autor: legomaniak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Motor mi při volnoběhu dělá divné zvuky, takové cvakání (slyším uvnitř auta). Děje se to pouze při volnoběhu, když naprázdno přidám plyn nebo když jedu na neutrál, zvuk zmizí. Děje se to při zahřátém motoru nejvíce. Mám Fabii 1.2 TSI 63kW rok výroby 10/2012, najeto 54 tis km, rozvodový řetěz měněný před necelými 10 tis km. Při startování motor vydává normální zvuky. Myslíte, že to je zase řetěz?  :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, nova retaz s oznacenim servisnej akcie 03F 198 229 B ktora bola robena 27.2.2013 s kilometrami 19074, mi vydrzala presne mesiac a odjazdenych 2000 km. Studene starty - pocut to co v predoslom pripade a vcera vecer pri chladnom starte sa objavilo " cukanie " alebo trhanie studeneho motora ako keby vynechaval jeden valec... robilo to mojmu fotrovi na skode 120L z roku vyroby 1987. 

Zajtra - vlastne dnes doobeda volam do servisu,,, tato retaz co mi ju tam montovali ako opravnu bola vraj najnovsia a mne ju do auta vraj montovali ako prvu - podla vyjadrenia serv. poradcu.......

Volkswagen polo 1.2 tsi 77kw 04/2012

Editováno: , autor: peti_o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to tu. Takže VW group vyriešil velké ho.no s reťazou aj ked od r. 2011 by to malo byť ok. Už začínaju mat auta s r.v. 2012 tie iste problémy ako predtým. A ja debil som si po 14 rokoch kupil škodu a dufal že to bude lepšie ako niečo čo som mal doposial.

Zda sa mi to neskutočne riešiť u v podstate noveho auta takéto problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Motor mi při volnoběhu dělá divné zvuky, takové cvakání (slyším uvnitř auta). Děje se to pouze při volnoběhu, když naprázdno přidám plyn nebo když jedu na neutrál, zvuk zmizí. Děje se to při zahřátém motoru nejvíce. Mám Fabii 1.2 TSI 63kW rok výroby 10/2012, najeto 54 tis km, rozvodový řetěz měněný před necelými 10 tis km. Při startování motor vydává normální zvuky. Myslíte, že to je zase řetěz?  :kol-44:

Barusko,zkus poslechnout jestli ten zvuk je slyšet i z venku. Když ne,tak to z největší pravděpodobností bude něco z toho,co se řeší v odkazu,co ti dal kolega Libero. Na řetěz to z tvého popisu tentokrát nevypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě polívá pot,když to tady tak čtu a to nejsem naštěstí majitelem TSI,docela by mě zajímalo kdo bude kupovat ty skvělá TSI jako ojetiny?To HTP,MPI se prodá hned,ale u tohoto bych si tak jist nebyl,nebo hodně pod cenou,nějakému sedlákovi :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapi. Kamarád si dovezl bouraného Golfana VI z itálie s motorem 1.4 TSI 90 kw a najetými 30 tisíci kilometry. Vyrobený je v roce 2010,takže první TSI. Hned vyměnil všechny filtry, olej a svíčky. Je to bouchlé na dveře, s motorem nebylo nic. Jede to krásně, jenomže má strach že začnou zlobit  rozvody. Máte někdo zkušenosti? Nebo ty 1.4 TSI nejsou tak náchylné jako 1.2 TSI? Děkuju .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...