Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, mám Amundsena Mib2, požadavek na dealera bylo, aby bylo auto stejné jako předchozí OII s Amundsenem staré generace, který měl hlasové vytáčení, hodně jsem si na to zvykl a nový to nemá,( protože nikdo si nevšiml chybějící této maxidrahé příplatkové výbavy za 500,-). 1 nefunkční tlačítko na volantu a 1 na infotainmentu mě i docela urážejí. Existuje prý k tomu jakýsi aktivační klíč pro Amundsen 000054 802, ale jeho cena je někde 250 Eur. Nezná někdo normální řešení? Případně nemáte s tím zkušenost? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

wilevra,  :kol-28: přesně tuto odpověď jsem nechtěl. Spíše jsem měl namysli, zda někdo ze stejně postižených majitelů OIII a Lenova P70 to neřešil a náhodou to nevyřešil. 

U mne se nenačtou kontakty,které jsou uložené v telefonu nebo v Outlooku. Načtou se mi z g-mailu. Po instalaci aplikace Bluethoot phonebook se mi načetly v Amundsenu i fotky ke kontaktům. Hovor příjmu,  :kol-132: hands free funguje,  :kol-31:​  jen mi zatím nejde volat (vytáčet čísla) v Amundsenu. :kol-26:  Začne se vytáčet číslo, a pak Amundsen napíše "Chyba ve spojení".  :kol-18:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mám pocit, že u jednotky MIB2 pracuje TMC hůře resp. jsou zobrazena jen hlášení z ČRo1 Radiožurnál, který vysílá TMC informace převzaté z Global Assistance, zatímco CRo 3 Vltava vysílá pomocí TMC informace z JSDI (JSDI je středisko dopravních informací) a myslím, že právě JSDI obsahuje mnohem více informací.

Ve starém Amundsenu bylo možné zvolit preferovanou stanici TMC. V novém jsem takovou volbu nikde nenašel. Nevíte někdo jak lze vybrat stanici pro příjem TMC ?

Editováno: , autor: Emil-Z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,  mám MIB1 5,8" Amundsena.  Poměrně dost často se mi stává, že navigace je dlouho ve stavu "Počítám trasu" - tohle se zobrazuje na maxidotu. Na displeji Amundsena jsou ale všechny trasy spočítané a zobrazené viz fotka. Aktuální poloha auta se ale zobrazuje přesně.  Chytne se to tak po 10-20km. Pokud navigování zruším a pustím znovu, tak se chytne prakticky hned. 

Nemáte s tím také problém?

post-14433-0-83411000-1465556988_thumb.j

Editováno: , autor: Petroni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Clint&Maverick1:  No jo. Jsem to ale trubka.  Hýbání paznehtem funguje,  jak píšete. Díky. :kol-47: Klasická chyba mezi volantem a sedačkou.    Blbě jsem to z manuálu pochopil. Mě hlavně mátlo, že někdy to trasu (mám nastaveno rychlá) samo hodilo prakticky okamžitě a někdy až třeba po deseti minutách. Kdyby ta prodleva byla pokaždé stejná, asi bych začal hledat, kde jsem udělal chybu. Případně pro blbý by se hodila výzva "zvolte trasu" místo toho "počítám trasu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Amundsen byl vždycky pomalej. Přijde mi to stejné. Také ho pravidelně aktualizuji a mažu data na kartě. Spíš mě překvapilo, že po poslední aktualizaci a vložení sd karty do slotu v navigaci neprobíhalo přechroustávání, ale navigace hned jela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

My máme něco jako Amundsena i v Seatu  - takže já nemůžu jenom tak stáhnout nové mapové podklady? Nebo jak to tam vlastně funguje? (dostali jsme jakousi originální SD kartu od Seatu, prodejce sice tvrdil něco o harddisku uvnitř, ale nejsem si jistý, že tam něco takového je).

 

(sorry za mírné OT, ale ono je to defacto stejné zařízení)

Editováno: , autor: ELXEL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...