Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, JRCZ napsal:

Tak dám jeden můj úsměvný update.:-)

Poslední příspěvek byl tento:

Předpokládaný termín dodání je konec února 2023, objednáno 08/2021...a údajně už se toto nebude posouvat.:-)

RS TDI DSG, Nezávislé Topení, Canton, Asistovaná jízda 2.0.

18 měsíců...hmmm

update: Před vánocemi informace, že se termín posunul na přelom leden/únor 2023, takže zrychlení.:-)

update2: nyní dotaz a termín se nyní posunul na polovinu března 2023 (takže 19 měsíců)

Mám teorii, že za moje posouvání může Canton + Liftback + RS......jiný černý tapecírung kvůli repro..možná i palubovka, subwoofer v rezervě, Verze SW Infotainmentu, který bude mít Canton v SW, který se už nedodává do O4.

Je tu někdo komu dodali CANTON do liftbacku v poslední době?...díky

 

před 12 hodinami, SUPLP napsal:

Objednáno máme ve stejném termínu tj. 08/2021

informace ohledně termínu dodání také totožné včetně průběžných "zaručených" termínů :)

Octavia 1.5 TSI E-tec DSG, Style +, combi

Ani Canton, ani nezavislé topení, ani RS ani liftback .. prostě to sázej jak jim přijde pod ruku

 

Teda pánové, to vás fakt lituju a jak jsem byl zklamaný z toho, že jsme auto dostal o 9m později tak jsem nakonec měl štěstí v neštěstí, protože jsem měl objednáno 06/21 a auto vyrobeno 10/22 jako komplet. To stejný jako @SUPLP, Octavia 1.5 TSI e-tec DSG, Style +, combi, žádné příplatky krom marginalit.

 

A to jsem si tehda říkal, že to vypadá, že krize ukončena, protože v "odboráři" pěli ódy a sekali oktávky jak Baťa cvičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Clerfayt napsal:

To chce klid. Jsou lidi, co čekají 16 měsíců.

 

@ClerfaytJo, já čekám 17 měsíců. :D Mám objednávku z konce 8/2021

 

Je fakt úsměvný, jak každou chvílí mluví o tom, jak se situace stabilizuje a týden na to zase skoro pozastavujou výrobu. Fakt bych ocenil, kdyby alespoň existovala nějaká webovka, kde zadáš číslo komise a máš aktuální info. Tohle neustálé otravování druhé strany mě nebaví.

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, JRCZ napsal:

Mám teorii, že za moje posouvání může Canton + Liftback + RS......jiný černý tapecírung kvůli repro..možná i palubovka, subwoofer v rezervě, Verze SW Infotainmentu, který bude mít Canton v SW, který se už nedodává do O4.

 

Je tu někdo komu dodali CANTON do liftbacku v poslední době?...díky

 

Objednáno stejně jako ty 8/21; Liftback + Canton + RS (akorát benzín) + DSG,.. výroba 10/22 a dokončení/dodání 12/22.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HammanSnad někdy jo... Nevíš, jak se teď dokončuje, když se vyrábí pouze při ranní směně? Dokončování jede celý den, nebo taky nějak v omezené míře? Teď jsi porušil to, co jsi tehdy psal - že kvůli banu adminů kašleš na předávání informací a najednou jsi spustil vlnu dotazů. :D

 

Já jsem dneska psal dealerovi, tak jsem zvědavej, jestli standardně odepíše "nic nevíme, napište si do ŠA". Od známého jsem zaslechl, že se ptal na oktávku a prý že by mělo být kolem 6 tis. nedokočených aut. (neověřená informace)

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Hamman napsal:

Nehotové vozy porad ubyvaji, dockate(me) se 😌

 

Nám konečne po 15. mesiacoch čakania zišla z výrobnej linky hneď hotové octavia, žiadna odstavná plocha a následné dokončovanie 🥳🥳 Teraz už len počkať na dopravu auta k predajcovi (odhadujú na 2 až 3 týždne)

 

Každopádne ešte jedna octavia, ktorá išla do výroby skôr, tak ta čaká niekde na parkovisku na dokončenie... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle veřejných informací by tento týden měla výroba probíhat každý den (kromě pondělí). Omezení spočívá v tom, že mají jen 1 směnu za den (ranní). Jak to bude příští týden, to se dozvíme v zítřejším odboráři.

 

@skoda_octavia_4 gratuluju k dokončenému autu. Dej pak schválně vědět, jak dlouho jim trvá převoz k dealerovi. ;)

Editováno: , autor: Pedro32
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Pedro32 napsal:

Já jsem dneska psal dealerovi, tak jsem zvědavej, jestli standardně odepíše "nic nevíme, napište si do ŠA". Od známého jsem zaslechl, že se ptal na oktávku a prý že by mělo být kolem 6 tis. nedokočených aut. (neověřená informace)

 

Tak to máš určitě jiného dealera než já. Ten můj mě požádal, ať do škodovky už nikdy nepíšu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Škodov_KÁR napsal:

Má niekto info, či výroba nových ide aspoň čiastočne, alebo to stojí úplne? Mám výrobu zadanú na budúci týždeň, tak som zvedavý či z toho niečo bude.


podľa slov predajcu to pomaly ide a hlavne autá, ktoré idú do výroby teraz, s veľkou pravdepodobnosťou schádzajú ako hotové - čo teda môžem potvrdiť… 

 

Snáď budeš mať šťastie

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, cross napsal:

Tak to máš určitě jiného dealera než já. Ten můj mě požádal, ať do škodovky už nikdy nepíšu :D

Vypadá to tak. :D Asi jsi mu tím mailem zavařil, když už nemáš nikdy psát. :D

Můj prodejce se mi asi bojí odepsat, že mu to tak trvá. To asi nebudou dobré zprávy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska volal dealerovi, protože mi na mail neodpověděl. Samozřejmě slíbený konec ledna dokončení auta splněn nebyl a nedokáže říct, kdy to bude. Snad prý to už bude jen v týdnech, ale to není ničím podložené. Navázal jsem tedy na mailové vlákno se ŠA a psal jsem jim ostřejší mail, jestli to myslí vážně. Uvidíme, co mi odepíšou.

 

Jinak nějaké info, co jsem se od dealera dozvěděl - prý že slyšel, že ŠA ta nedodělaná auta nějak hloupě parkuje, že je možný, že moje auto stojí někde v rohu a obehnali to nověji vyrobenými auty, které tím pádem i dřív dokončují. Zárveň říkal, že je dobře, že už to mám chvíli vyrobené, protože poslední auta, která jim přišla na salón (skladovky) prý byla "nějaká divná". Pak upřesnil, že ŠA nedodržela objednanou výbavu či co.

 

Takže asi tak k tomu, co jsem se dnes dozvěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ŠKODOVACKY ODBORAR - INFO K VÝROBE

 

Montáž Octavia - Na montáži se jede 499 vozů nad plán, čistá rozpracovanost je nyní 702 vozů. Tento týden jede montážní linka pouze ve čtyřech ranních směnách minutovým taktem, což je 428 vozů za směnu. V minulém týdnu v M13 vyrobili celkem 5540 vozů, z toho 3879 vozů Octavia a 1661 vozů Enyaq.

 

Svařovna Octavia -Minulý týden byla výroba bez problémů, začátkem týdne byly odvolány dvě noční směny, zbytek týdne dle plánu.

 

Nejvíce se v příštím týdnu (6. kalendářní týden) bude dařit výrobě v MB II. Jak montáž tak svařovna MB II (Fabia, Scala, Ka- miq) totiž pojedou celý týden bez omezení.

Podstatně hůř je na tom oblast MB I (Octavia, Enyaq), kde opět dojde na zrušené směny.

Svařovna MB I bude mít noční směnu z neděle na pondělí a stredeční odpolední směnu v omezeném režimu. Tyto směny pak odpadají: pondělní odpolední, noční směna na úterý, úterní odpolední, noční na středu, noční na čtvrtek, čtvrteční odpolední, noční na pátek a páteční odpolední směna.

Na montáži MB I se uskuteční pouze všechny ranní směny, ostatní odpolední a noční směny jsou zrušeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pinacle napsal:

Takže dnes informace od prodejce, měl jsem datum zaplánování do výroby 7 - 12 týden 23. Prý mají od škodovky informaci že se to o pět týdnů posouvá. Já se fakt poseru. Objednáno 9/21.

Jak to tak sleduji, tak to některým táhne pomalu na 2-leté  výročí....... Nedávno jsem byl v prodejně Toyoty a jen tak jsem zkusil kolik bych čekal na nakonfigurovanou a do výroby zadanou Toyotu Corollu Cross a dle prodejce zrovna v daný moment cca 6 měsíců. Na námitku, že některým výrobcům se nedaří termíny dodržovat, mně bylo řečeno, že když už se to natahuje, tak max. 2-3 měsíce, více prý on ani nezažil. Ovšem jaký mají systém a jestli jim to ihned ukazuje v  systému nějakou časovou osu, nebo mají nějaké pokyny ze dne na den, nebo jinak, tak to jsem se nezeptal.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...