Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

V 20. 7. 2023 na 14:34, Radmen napsal:

Já jsem objednával (1.5 TSI DSG Liftback Style snad se vším co šlo kromě DCC) před lednovým "zdražením" - 18.1.2023, bylo mi slíbeno dodání na konci roku, konkrétněji výroba 46.-48. týden (druhá půlka listopadu), před týdnem jsem se ptal znovu a kupodivu posun na 39.-41. týden (přelom září/říjen).

Před 2 týdny jsem se dotazoval znovu, posunutý termín nevyšel, ale auto už je prý zaplánované na 43. týden, (teoreticky by za 2 týdny mohlo být na světě), což vychází od objednání na nějakých 9,5 měsíce. Tak snad to klapne.
Už se těším, ale je to takový blbý termín skrz zimní pneu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, měl jsem původně v plánu od dealera 42.týden, ale poprosil jsem o zrychlení, což se povedlo na 41.týden, dřívější termíny už měli výrobu uzavřenou. Podotýkám že dealer auto objednával v 01/22. Dám vědět jestli to klapne tento týden. Auto mám firemní přes operák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten posun bude podle mě spíš náhoda. Za tu dobu, co to tu řeším, tak dealer na to nemá žádné páky. Možná může dodatečně usilovat o doplnění výbavy, když už je auto zaplánované (kolega to tak měl), ale že by měnil termín, to asi ne. Leda, kdyby přehodil nějaké jiné auto za druhé - ale to mi připadá taky jako nesmysl, aby tohle dělal kvůli jednomu týdnu.

@Radmen Já mám aktuální termín 42. - 44. týden, takže též mi to vychází "blbě" na ty gumy.

 

 

 

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes info z naší dopravy, po ověření u dealera termín výroby v 41.týdnu se nekonal. Snad 42. tj. teď, už tomu moc nevěřím. Zase výmluvy na Slovinsko. Ať se na to vykašlou a sdělují to naplacato. Né možná, snad, uvidíme, s jistotou…🤣 Všichni co čekáte, pevné nervy. Nejde o život, ale chceme svojí hračku, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to gratuluju :) Dealera máš kde?

Mně dealer řekl, že se v případě změny termínu ozve a zatím nic nepsal, tak asi stále "platí" termín 42. - 44. Podle posledního odboráře zase zrychlili výrobu - jen jsem se nedočetl, jestli kvůli výpadku Slovinského dílu tlačí nějakou Čínu. Každopádně budu přikupovat raději záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, cross napsal:

Tak to gratuluju :) Dealera máš kde?

Mně dealer řekl, že se v případě změny termínu ozve a zatím nic nepsal, tak asi stále "platí" termín 42. - 44. Podle posledního odboráře zase zrychlili výrobu - jen jsem se nedočetl, jestli kvůli výpadku Slovinského dílu tlačí nějakou Čínu. Každopádně budu přikupovat raději záruku.

Dealer je z Prahy 9, jsem v jiné situaci, služební přes operák, takže to nemá smysl řešit. Ty kupuješ soukro, takže tam tě chápu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 17 hodinami, cross napsal:

A kdy jsi objednával? 

Já se dotazoval na začátku týdne, prý by se mělo vyrobit tento týden (mám už asi dva měsíce termín 42-44KT), ale zatím nic a ani nečekám, že to bude tento 

Ahoj, ty stále nic? To už se musí zlomit.

Já  jedu Scouta přebrat v pondělí k dealerovi. Tak potom přihodím nějakou fotku, když se zadaří. Klidný víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cross Koukám, že stále nic moc nového. 😫 Máš nějaký nový termín nebo se počítá s výrobou každým dnem?

 

Já jsem včera vyzvedával auto z prvního servisu, tak je pro info, co tě čeká - výměna oleje při 15 tis. km + filtry + pylový filtr a dezinfekce klimy vyšlo na 9 250 Kč. Ještě jsem tam měl nějaké reklamace, tak to tam stálo týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně už je blbé se zase dotazovat dealera. Poslední info mám z minulého úterý, že se to má vyrobit minulý týden. Nicméně teď potřebuju řešit to, aby mi to nakonec hodili na zimní gumy - ale disky chci koupit jinde. Původně jsem uvažoval, že si gumy koupím sám a přezuju si to až u sebe. Ale kvůli tomu, že nevím kdy to vůbec bude nechci skončit tak, že budu mít doma gumy a stejně budu muset přezout i u nich.

Jinak mám předplacené servisní prohlídky - jen nevím, co vše je součástí. A už se ani moc netěším, jsem frustrovaný - včera jsem se díval už na jinou značku na skladovky, kdybych chtěl zrušit objednávku :D

Editováno: , autor: cross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný no, zimáky - další náklad... To se vždycky musí sejít tak, aby to auto po finanční stránce člověka bolelo co nejvíc. :D Tyjo, tak to bys byl střelec, kdybys po (plácnu) 18 měsících a pár dnů před výrobou řekl, že už došla trpělivost a že to nechceš. Věřím, že by to jako naschvál druhý den bylo hotový. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Pedro32 napsal:

... Tyjo, tak to bys byl střelec, kdybys po (plácnu) 18 měsících a pár dnů před výrobou řekl, že už došla trpělivost a že to nechceš. Věřím, že by to jako naschvál druhý den bylo hotový. :D

Prodejce by byl rád. Obratem by ho prodal za vyšší cenu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...