Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Já jsem objednával (1.5 TSI DSG Liftback Style snad se vším co šlo kromě DCC) před lednovým "zdražením" - 18.1.2023, bylo mi slíbeno dodání na konci roku, konkrétněji výroba 46.-48. týden (druhá půlka listopadu), před týdnem jsem se ptal znovu a kupodivu posun na 39.-41. týden (přelom září/říjen).

Editováno: , autor: Radmen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je různé, záleží i na lokalitě. Někde pár dní, někde týdny. Byla i doba, kdy nebyly přepravní kapacity, tak se to protáhlo. V dnešní době bych čekal, že do 2 týdnů to je vždy. Aktuálně mají celozávodku - ale nevím, jestli to má vliv na rozvoz aut, to si myslím, že ne.

 

Jak dlouho jsi čekal na výrobu? Jakou máš konfiguraci? :)

Editováno: , autor: cross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Misanovy napsal:

Ahoj, jak vám dlouho trvalo dodání auta k prodejci od chvíle, kdy bylo vyrobené? Moje byla vyrobena 11. 7. a stále ještě nedošla k prodejci. To čekání je nekonečný 😀

Držím palce, aby to bylo co nejdřív. Já byl zase tehdy druhý extrém, kdy jsem čekal na předání asi měsíc. Ale to byl problém spíš na straně dealera - můj prodejce měl dovolenou a nikdo to za něj nechtěl předat a potom si ještě myslel den před předáním, že tam auto má a ono bylo na nějakém jejich odkladovém parkovišti, ze kterého se taky týden objednával převoz do salonu... No měli v tom bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 7. 2023 na 6:48, cross napsal:

To je různé, záleží i na lokalitě. Někde pár dní, někde týdny. Byla i doba, kdy nebyly přepravní kapacity, tak se to protáhlo. V dnešní době bych čekal, že do 2 týdnů to je vždy. Aktuálně mají celozávodku - ale nevím, jestli to má vliv na rozvoz aut, to si myslím, že ne.

 

Jak dlouho jsi čekal na výrobu? Jakou máš konfiguraci? :)

Nakonec si pro to dneska jedu 🤞🏼 Objednával jsem auto 25. 5. 2023. Konfiguraci mám Sportline v plné výbavě 1.5 TSI DSG. Původně mi říkali, že to bude za rok, ale šlo to hodně rychle do výroby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak se i u mě stal malý zázrak a místo dalšího posunu mám auto k vyzvednutí. Původní objednávka 04/2022 a po 3 posunech termínu byl poslední v říjnu. Nakonec o více jak měsíc dříve.

 

Octavia combi style TDI 110kW DSG + hromada příplatků.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to firemní auto, takže ze salonu ho vyzvedává naše oddělení na auta. Měl jsem minulý týden dovolenou a to mi napsali, že jim minulý týden ve čtvrtek přivezli 6 aut a moje je mezi nimi. Takže je klidně možný, že už je na světě měsíc. Bohužel komunikce se salonem probíhá přes toto oddělení, tak je to kostrbaté mít přesnější ínformace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se včera dozvěděl, že poslední termín dodání (krátká, základní modrá, 1.5 DSG)se posouvá o 6 týdnů na 29. 9. 

Původní termín byl 23. 3., pak 5. 6. a potom 18. 8. Objednáno 9. 3. 2022. Jsem zvědavý, jestli se nového auta dočkám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
On 7/20/2023 at 9:26 AM, cross said:

Vzhledem k celozávodní dovolené se ti to už více dopředu podle mě neposune, protože to máš 3 týdny po následném rozjezdu výroby :) Tak snad to neposunou ani na druhou stranu :)

Nakoniec to predsa dokázali ešte skôr :) Dnes som som opäť volal dílerovi, tak že auto už je vyrobené (v CW34) tj už zakrátko by malo byť dovezené aj na predajňu. Čakačka viac než 18 mesiacov..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se ty dodací lhůty od začátku roku moc nezměnily. 🤔 Přitom jsem si říkal, že by to už mohli odbavovat rychle, jak se psalo, že už je vše ve výrobě OK... 

 

@cross Tobě se už taky pomalu přibližuje termín, ne? Nebo? To pak tahle sekce přijde o skalního fanouška. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...